Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Krisinto


Krisinto
őstag

Én...megbolondulnék :W

(#2) Probber


Probber
őstag

Na és a levelezés? Régen így csinálták.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#3) mephi666


mephi666
nagyúr

álmodtam egyszer ilyet, hogy meghaltam és láttam magam kívülről... ott volt minden ismerősöm a közelemben, de sehogy nem tudtam velük kommunikálni... kicsit elkapott a "pánik-hangulat" :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) hengerPHanda válasza Probber (#2) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

és ha az se működne? :) mondjuk nem tudnád megfogni a tollat... :) nem elutaztál, hanem láthatatlan, érzékelhetetlen vagy...

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#5) Móci


Móci
addikt

Mi lenne? Egy gonddal kevesebb. :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#6) dízelracer válasza hengerPHanda (#4) üzenetére


dízelracer
senior tag

Télen belepisálnám a hóba a ház előtt a mondandómat. :DD

(#7) .bableWes


.bableWes
őstag

valahogy meglehet tuti oldani. szerintem ha párszor izombol nekifutok a wc ajtonak észreveszik... meg amit dízelracer kolléga irt. bár ez lányoknál nagyságrendekkel nehezebb.

szolok csák norisznak

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#8) Probber válasza hengerPHanda (#4) üzenetére


Probber
őstag

Füstjelek, fényes tárgyakkal jeleket adnék a nap segítségével, összemocskolnám a padlót a lábammal.

Egyébként nem pontosan értem, hogy milyen témát járunk éppen körül.

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#9) hengerPHanda válasza Probber (#8) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

sztem még mi sem tudjuk... :D

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#10) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Remek alkalom lenne arra, hogy kifejleszd a telepatikus képességeidet. Más ötletem nincs. :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#11) Kevinmaster


Kevinmaster
tag

Tehát nem tudom megfogni a tollat, tehát semmit nem tudok megfogni. Akkor a kérdés végülis: mit csinálnál, ha semmit nem tudnál csinálni? :U

(#12) Zsom!


Zsom!
tag

Olyasmi lenne mint a Szellemekkel suttogóban a halottak? Mert, ha igen akkor hóba/homokba/valahova beletudnám írni mondandómat. De ezt még elképzelni is szörnyű. :( :( :(

(#13) hengerPHanda


hengerPHanda
csendes tag

Zsom:

Konkrétan ilyesmire gondoltam, igen :B

[ Szerkesztve ]

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#14) e=mc²


e=mc²
őstag

Ha szellem lennek, akkor mindenfelekeppen "testi" kontaktust keresnem. Olyanra gondolok, hogy mondjuk alszik az illeto, es "beleszallok" a fejebe, es megnyitom a tudatom az o elmejebe, hogy aterezze almaban (allitolag ekkor van az emberi agy telepatikusan legjobban megkozelitheto allapotban) az en erzeseimet.

Ambulimax Provider

(#15) hengerPHanda válasza e=mc² (#14) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

Hasonlóra gondoltam én is, bár nekem a "megszállás" jutott eszembe. Tárgyak, élőlények...

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#16) e=mc² válasza hengerPHanda (#15) üzenetére


e=mc²
őstag

A megszallas szo az inkabb negativabb hangvetelu, azt sejteti, hogy valami nem jo szandekod van az egyennel, es hogy nem egyhamar akarsz kijonni onnan.

Ambulimax Provider

(#17) hengerPHanda válasza e=mc² (#16) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

Természetesen közvetítés, nem huzamosabb ideig maradnék, viszont csak a megszállás jutott eszembe...:B

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#18) e=mc² válasza hengerPHanda (#17) üzenetére


e=mc²
őstag

Eszembejut ilyenkor 2 dolog:

1. Ha a szeretteid nem tudjak, hogy szereted oket, akkor ott mar baj van. Ha a halal utan "szeretned csak megmondani" nekik, akkor szinten nem stimmelt valami.

2. Ha egyszercsak nem leszel tobbe, akkor az a legjobb minden tovabb elo szamara, hogy ne zaklassuk oket, meg olyan modszerekkel sem, amit fentebb vazoltunk nehanyan.

Ambulimax Provider

(#19) e=mc² válasza hengerPHanda (#17) üzenetére


e=mc²
őstag

Eszembejut ilyenkor 2 dolog:

1. Ha a szeretteid nem tudjak, hogy szereted oket, akkor ott mar baj van. Ha a halal utan "szeretned csak megmondani" nekik, akkor szinten nem stimmelt valami.

2. Ha egyszercsak nem leszel tobbe, akkor az a legjobb minden tovabb elo szamara, hogy ne zaklassuk oket, meg olyan modszerekkel sem, amit fentebb vazoltunk nehanyan.

Ambulimax Provider

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.