Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hengerPHanda


hengerPHanda
csendes tag

Nyilj ki :)

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#2) Thunderzolee

Erről az egészről a Barátok Közt Attila + Juli párosa jutott eszembe. :D

Folytasd csak.. :C

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#3) hengerPHanda válasza Thunderzolee (#2) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

Oszinten szolva fogalmam sincs kikrol van szo, de ha te mondod, biztos :D Akkor majd folytatom, ha tenyleg erdekes :)

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#4) greenity


greenity
aktív tag

Átérzem a történetet :) kíváncsi lennék a folytatásra :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#5) hengerPHanda válasza greenity (#4) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

Jolesik :) Leirod priviben, ha nem vagyok indiszkret? :)

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#6) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Hát ez nagyon... női. :D A sztori és a prezentálás is. :D

(#7) bullseye


bullseye
addikt

Ha nem is sárból, de csak meg kell jegyeznem: az a házasember, aki megcsókol egy másik nőt az se nem jófiú, se nem úriember. Persze csak úgy elméletben, hiszen ki tudja mi igaz...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#8) hengerPHanda válasza Crystalheart (#6) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

Mivel nobol vagyok, ezt erzem normalisnak :D

Bullseye:
Tegyuk fel, h igaz a tortenet. A ficko nem elt vissza a helyzetevel az oltozoben, pedig a lehetoseg adott volt. Kesobb szedte ossze a batorsagat egy csok erejeig a kocsiban.

[ Szerkesztve ]

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#9) Vakegérke válasza hengerPHanda (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nálam már a csókolózás is a megcsalás kategóriába tartozik.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) hengerPHanda válasza Vakegérke (#9) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

Nalam is. Hiaba vagyok nyitott a vilagra, kivancsi, sokszor igencsak szabadszellemu, megis mar a csokot megcsalaskent elem meg. Ha valaki parkapcsolatban el, szerintem nem veletlenul valasztotta az adott szemelyt. Ha valami nem mukodik, vagy megjavitani kell, vagy kiszallni belole. A tisztesseges jatekokat szeretem a parkapcsolataimban.

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#11) Vakegérke válasza hengerPHanda (#10) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megjavítani? Ha már odáig fajul az egyik fél, hogy csókolózik egy "idegennel", régen rossz. Itt már csak a műtét segít... vagy a megbocsájtás. Azonban kérdéses, hogy érdemes-e megbocsájtani, hiszen aki egyszer botlott, talán rákapott a botlás ízére.
Nem könnyű dolgok ezek.

Ha folytatod az írást, és nem csak olyan hozzászólások lesznek, hogy "tetszik", hanem belemélyedünk a (testi-)lelki dolgokba, én itt leszek. Teszem azért, mert hűségpárti vagyok, és a büdös életben nem fogom megérteni, hogy képes valaki mást megcsókolni, mint a házastársát.
"Ha valaki parkapcsolatban el, szerintem nem veletlenul valasztotta az adott szemelyt."
Hacsak érdekből nem. Mondjuk ez is megérne egy misét...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12) hengerPHanda válasza Vakegérke (#11) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

Rendben, varlak szeretettel, a Te velemenyed fontos, akkor is, ha az nem feltetlenul pozitiv.

Sajnos engem is csaltak mar meg, nem a legkellemesebb erzes. Ellenben az a velemenyem, h minden eremnek ket oldala van. Az adott tortenetben elkepzelhetoen nem kap meg valamit a ferfi, amit meglatott.

Egyebkent most irom a masodik reszt :)

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#13) Crystalheart válasza hengerPHanda (#8) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Mondjuk hozzá kell tenni, annak ellenére, hogy "női", elég felszínes is. Az ember kicsit több érzelmet várna, mert az események puszta felsorolása túl puritán, és azonos emlékek nélkül nem ébreszt semmi gondolatot. Egy ilyen jelenet leírásakor festeni kell a szavakkal, impresszívnek kell lenni, el kell érni, hogy az olvasó, ha nem is ért egyet a karakterekkel (pl. megcsalás, gyilkosság, hazugság, stb.), akkor is megértse a tettüket, a motivációjukat, hogy mindez hol gyökerezik. És ezt nem csak kifejtéssel lehet elérni, hanem elsősorban érzelemkeltő, emlékteremtő fogalmazással.

(#14) hengerPHanda válasza Crystalheart (#13) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

a motivacio kesobb fog kiderulni, nem feletlen az erzelmek,motivaciok leirasa es a karakterek bemutatasa volt a cel.
Az irasi stilusom sajnos ilyen, nem tudok ciradasan fogalmazni :) De alapvetoen koszonom a hozzaszolast, mert minden epit. Ezentul erre is igyekszem majd jobban figyelni :)

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#15) Crystalheart válasza hengerPHanda (#14) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Persze, azért írtam, hogy tanulj belőle, nem bántásból. :)

Azon túl: "nem feletlen az erzelmek,motivaciok leirasa es a karakterek bemutatasa volt a cel."

Lássuk csak, ez egy fontos dialógus, első csók, egy szint meglépése - és azt mondod, itt nem volt cél az érzelmek, motivációk beépítése? (Nem leírása, csak éreztetni kell.) Akkor valami eleve hibádzik. Egy ilyen fajsúlyos momentum nem lehet puszta eseményleírás.

(#16) moonlight115 válasza Crystalheart (#13) üzenetére


moonlight115
tag

Ebben egyetértek. Viszont nehéz megtalálni a határt, hogy ne váljon szirupossá, csöpögőssé a sztori.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#17) Crystalheart válasza moonlight115 (#16) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Senki nem mondta, hogy könnyű dolog jól írni. :DDD

(#18) bullseye válasza Crystalheart (#17) üzenetére


bullseye
addikt

ez annyira magas labda...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#19) moonlight115 válasza Crystalheart (#17) üzenetére


moonlight115
tag

Persze hogy nem. Próbálkozni kell, aztán vagy jó lesz, vagy nem. :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#20) Crystalheart válasza bullseye (#18) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Mármint mi?

moonlight115: Vagy inkább gyakorolni, ha publikálni akar az ember, aztán megfontolni az íráshoz érkezett a véleményeket. :) Erre nagyon jó az internet, bár szó se róla, nem a Logout a legjobb platform erre. Itt mindenki agyonsimogatja az ember buksiját :D

[ Szerkesztve ]

(#21) bullseye válasza Crystalheart (#20) üzenetére


bullseye
addikt

egy reménybeli író, aki éppen arról beszél, milyen nehéz a szakma...
tudom, inkább sorstragédiákkal foglalkozol, nem helyzetkomikummal, de azért nem nehéz kitalálni erre egy csattanót :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#22) hengerPHanda válasza Crystalheart (#15) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

Ez valoban igy van, mindket szereplo reszere fontos ez az esemeny, hiszen a csok egyfajta erzelmi szint kifejezesere hasznalt eszkoz. En legalabbis nem szoktam csokolgatni fut fat :) De ahogy moonlight is irta, nem akartam tul csopogosre irni, valamint nekem ez a stilusam. Kisse hetkoznapi, porias :)

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#23) Crystalheart válasza bullseye (#21) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Komolyan nem tudom, mire gondolsz, az ilyenek nekem nem szoktak leesni :D De ezzel a témával kapcsolatban én erre gondolok; lehet, épp ez akadályoz meg a telepátiában.

(#24) moonlight115 válasza Crystalheart (#23) üzenetére


moonlight115
tag

Jó cikk, majd elolvasom. :K

hengerPHanda Szerintem folytasd, mi meg majd jól megkritizáljuk! :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25) hengerPHanda válasza moonlight115 (#24) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

A negativ kritika is kritika es lehet epito jellegu :)

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.