Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) ksanc


ksanc
őstag

Na egy kicsit el vagyok havazva mostanság.

Próbáltam olyan verziót csinálni, ami nem formáz és töröl mindent, de hirtelen nem jött össze.
Szóval az upgrade (egyébként egy az egyben a gyári, csak benne vannak a root-hoz szükséges dolgok) újraindulás után MINDEN adatot töröl, beleértve az SD kártyát is! Azt vegyük ki.
A gyári recoverybe való belépés módját sem találtam meg, a billentyűkombinációk nem működnek úgy, ahogy kellene. Legalább is nálam, de nem töltöttem vele órákat.
Illetve aki kicsit jobban otthon van a dolgokban, az adb-n keresztül kiadott adb reboot recovery paranccsal meg tudja oldani. Újraindulás után a hangerő fel+le együttes megnyomásával jön ki a menü, onnan tudunk mentést készíteni a data partícióról.
Ez azért érdekes, mert root jogok nélkül másként nem tudom, hogyan lehetne a már meglévő felhasználói adatokról komplett mentést csinálni.

A letöltött zip fájlban benne van minden, pont mint a gyári firmware-ben, csak értelemszerűen nem a leírásban említett .img fájlt kell kijelölni, hanem a mellékeltet (B52_GD_V1.4_root_d.img)

Bocsi, de letöltő link hamarosan, mert a data.hu nem enged prémium fiók nélkül 200MB-nál nagyobb fájlokat letölteni, ami nekem ugyan mindegy, de másnak nem biztos... Darabolni meg nem akarom.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.