Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Köszi az írást!
Így már tudom hogy mik ennek a tabletnek az erősségei,hátrányai....
De én úgy tudom mali 400 van benne :D

(#2) helixP válasza pulyka jocó (#1) üzenetére


helixP
nagyúr

Az nem az S1 B-ben van?

De majd kijavítanak a "nagyok" hardverhez nem értek :)

[ Szerkesztve ]

(#3) pulyka jocó válasza helixP (#2) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Lehet :D

(#4) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Jó cikk, köszönjük. Tartalék tabletnek jó lehet egy ilyen, asszonynak/gyereknek. 10ezret megért.

Miért nem címlapos írás?

(#5) ivana


ivana
Ármester

Jó cikk lett, mondjuk én biztos nem vennék ilyet, nekem elég gyengének tűnik (ami androidos és 512MB ram van benne arra állandóan várni kell.)

Opera mini helyett ajánlom az UC browser-t sokkal kevesebb oldallal problémázik és ugyan olyan gyors.

(#6) ruti


ruti
Közösségépítő

azt meg tudnátok mondani, hogy ezen a vason a játékok úgy "nagy általánosságban" élvezhetően futnak? gyerekeknek, nyúzni tényleg megérhet ennyit, ha a játékok nem akadnak rajta...

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#7) helixP válasza ruti (#6) üzenetére


helixP
nagyúr

Attól függ, milyen játékra gondolsz? Alap dolgok, mint kártya, sakk, dáma, 2048 simán. Mérgesmadár is ha jól emlékszem élvezhető volt (gondolom akkor cut the rope is, meg ez a kategória), de ennél följebb ne nagyon gondolkodj szerintem.

(#8) ksanc


ksanc
őstag

Üdv!

Sógorom gyerekei kaptak karácsonyra egy-egyet ebből a csodából. "Természetesen" minkettő betörte már a kijelzőket de szerencsére az egyiknek az lcd a másiknak meg az érintő ment tropára, így a kettőből csináltam egyet. :)
Az első kedvencem, a My Paper Plane elég jól fut rajta, viszont a függőleges gravity szenzor az áll :)

A lényeg, amiért írok, ha már a kezembe került, csináltam hozzá rootolt firmware-t, ha valakit érdekel :)

[ Szerkesztve ]

(#9) helixP válasza ksanc (#8) üzenetére


helixP
nagyúr

Kérlek, mindenképp oszd meg velünk, ezek után engedelmeddel, és ha van hozzá leírás, ki is teszem a teszt aljára.
Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#10) ksanc


ksanc
őstag

Na egy kicsit el vagyok havazva mostanság.

Próbáltam olyan verziót csinálni, ami nem formáz és töröl mindent, de hirtelen nem jött össze.
Szóval az upgrade (egyébként egy az egyben a gyári, csak benne vannak a root-hoz szükséges dolgok) újraindulás után MINDEN adatot töröl, beleértve az SD kártyát is! Azt vegyük ki.
A gyári recoverybe való belépés módját sem találtam meg, a billentyűkombinációk nem működnek úgy, ahogy kellene. Legalább is nálam, de nem töltöttem vele órákat.
Illetve aki kicsit jobban otthon van a dolgokban, az adb-n keresztül kiadott adb reboot recovery paranccsal meg tudja oldani. Újraindulás után a hangerő fel+le együttes megnyomásával jön ki a menü, onnan tudunk mentést készíteni a data partícióról.
Ez azért érdekes, mert root jogok nélkül másként nem tudom, hogyan lehetne a már meglévő felhasználói adatokról komplett mentést csinálni.

A letöltött zip fájlban benne van minden, pont mint a gyári firmware-ben, csak értelemszerűen nem a leírásban említett .img fájlt kell kijelölni, hanem a mellékeltet (B52_GD_V1.4_root_d.img)

Bocsi, de letöltő link hamarosan, mert a data.hu nem enged prémium fiók nélkül 200MB-nál nagyobb fájlokat letölteni, ami nekem ugyan mindegy, de másnak nem biztos... Darabolni meg nem akarom.

[ Szerkesztve ]

(#11) ksanc


ksanc
őstag

Felraktam a Needromra.

A letöltéshez regisztrálni kell.
De ha valaki letölti és fel tudja rakni máshova is, az jó lenne.

[link]

(#12) golyós


golyós
őstag

Most jött a vas a szervízből mert a töltése szórakozott.
Aksit, töltöt, töltö csatlakozót és sajnos szoftvert is frissítettek.
Most 4.2.2 van rajta.
wifire nem lehet csatlakozni mert nem tudom bekapcsolni, állandóan szürke marad a be kapcsoló.
Újraindítás után mindent nullázz teljesen, 1970( ???) -ről indul újra.
Örülök, vihetem vissza.Javítás helyett egy csereigazolásnak jobban örülnék :D
Inkább ráfizetek egy jobbra.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#13) FATtila78


FATtila78
tag

140ezret hozzádobsz, és van egy ipad air-ed! Az nem nagy pénz!

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#14) helixP válasza FATtila78 (#13) üzenetére


helixP
nagyúr

Ó, őtrollsága idetalált! Nagyon megtisztelő, hogy szerény tesztem alá is iderakod névjegyedet :R

(#15) FATtila78 válasza helixP (#14) üzenetére


FATtila78
tag

Ügyes cikk lett :) Használjátok még ezt a Tabot? Működik még? Haverom Alcor és Concorde tabletje is megadta magát, igaz azok csak 1 év után.

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#16) helixP válasza FATtila78 (#15) üzenetére


helixP
nagyúr

Működik, hibátlan, épp árulom, mert asszonykám annyira belejött a tabletezésbe, hogy komolyabb kellett neki.
7 ropiért odaadom, az annyi, mint egy lightning kábel ;)

(#17) FATtila78 válasza helixP (#16) üzenetére


FATtila78
tag

Nexus7 7ezerért :)

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#18) kraftwerkfan válasza ksanc (#11) üzenetére


kraftwerkfan
tag

Ez talán jó 704o-hoz? A gyári fw elqrta a tabot... :-(

[ Szerkesztve ]

 Apple

(#19) kraftwerkfan válasza kraftwerkfan (#18) üzenetére


kraftwerkfan
tag

Nem jó... :-(

 Apple

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.