Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) e=mc²


e=mc²
őstag

Nehany dolog amik eszembe jutottak:

- Ha regi tipusu rendszamod van, akkor kell H matrica az autora, ha EU-s a rendszamod, akkor nem.
- Legyen nemzetkozi zoldkartyad ervenyes. Biztositodtol tudsz ilyet kerni ingyen.
- Navigalashoz a Waze ugynaugy mint itthon, ott is tokeletes tud lenni. Mobilnet kell hozza. Eu-ban mar nincs olyan roaming mint regen, igy nyugodtan lehet hasznalni a kereted erejeig.
- Koss utasbiztositast, ha ugy gondolod, hogy valami kozbejohet es felsz.
- Mi rendszeresen hajnalban indultunk el, igy a horvát határhoz olyan 6-7 korulre ertunk, az nagyjabol a fele ut Bp-tol merve Krk szigetre.
- A horvat fizetokapukon lehet bankkartyaval fizetni, a megfelelo sorba kell beallni.
- Krk szigetre erdemes az Ostrovica lehajtot igenybevenni, mintsem elmenni Rijekaig.
- Krk szigetre kell fizetni hidpenzt, de csak befele. Ott is lehet bankkartyaval rendezni.
- Krk varosban tankolva rendszerint tovabb birja a kocsi a megtett km-eket, ezert en azt gondolom, hogy jobb minoseget sikerult tankolnom, igy a tankolast mindig ott ejtem meg.

Nekem nagyon nagy elmeny volt az elso utam odafele, igy nektek is jo utazast kivanok!

[ Szerkesztve ]

Ambulimax Provider

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.