Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wikings2


wikings2
őstag

rendben :U

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#2) satz18


satz18
őstag

Én nem ijedtem volna meg a PC-s verziótól az egyszer biztos.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#3) Taposo


Taposo
aktív tag

Hát rá b@sztak mer ez lett a világ egyik legjobb játéka :K

(#4) dejaris válasza Taposo (#3) üzenetére


dejaris
addikt

Xboxon biztos nem. Ha az MS adja ki, akkor tenyleg botranyt szitottak volna az elvakult haterek.

(#5) Kalamona1


Kalamona1
tag

" ugyanis megfogta őket a Fahrenheit" engem is [link]

[ Szerkesztve ]

Mindentől féltjük azt, akit szeretünk, mert végső értelemben talán a halálra vagyunk féltékenyek. (Márai Sándor)

(#6) Vico87


Vico87
tag

"Ilyen kényes téma például a gyerekrablás, amit úgy véltek, hogy nem vállalhatnak be. A Microsoft félt a botránytól és az esetleges bírósági ügyektől."

Ha ez igaz, akkor az MS-nél le kéne szállni a tudatmódosítókról. Egyszerűen rácsapják a 18-as karikát és kész is. Gondolom a Sony-t azóta is szétperelik ezen kényes témák miatt... :U Majd szóljon az MS, ha kijön Windows-ra.

(#7) big-J


big-J
őstag

Mért nyilatkoznak úgy mintha nem lehetne később kiadni? Azt hiszik mindenki vett egy ps-t hogy kijátsszák?

(#8) ldave válasza big-J (#7) üzenetére


ldave
félisten

Gondolom a játéknak a Sony volt kiadója, így nála vannak a jogok.

A Slime draws near! Command?

(#9) alevan válasza Vico87 (#6) üzenetére


alevan
őstag

Most őszintén. Nézd végig az eddigi éveket az MS szemszögéből. Akárki csinál akármit, le van szarva. Ha ugyanazt megmeri tenni az MS, világbotrány.

Ott van pl. a böngésző. iOS-on nem lehet a böngészőmotorhoz hozzányúlni. Le van szarva. RT-n és Modern UI-n jobb a helyzet, mégis be lett perelve, stb.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#10) sad_Vamp válasza alevan (#9) üzenetére


sad_Vamp
őstag

+1

én sem csípem az MS-t, de ez jogos! :)

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#11) Jeanne d'Arc válasza alevan (#9) üzenetére

+ 2:)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#12) Vico87 válasza alevan (#9) üzenetére


Vico87
tag

Hát igen. Sajnos a sok jogász parazita cég abból él, hogy a különböző IT cégek össze-vissza perelik egymást mindenféle mondvacsinált indokkal. (A legdurvább, hogy a szabadalmi perek lényegében ma már a tech cégektől szedett védelmi pénz.)

Igen, mind a mai napig a Windows az egyetlen OS, amely telepítés után megkérdezi, hogy milyen böngészőt akarsz. Az összes többinél nincs kifogás a defaultban telepítettel szemben.

(#13) TESCO-Zsömle válasza Vico87 (#6) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ne felejtsd el, hogy a M$-nak az USA a legnagyobb piaca, ott van a legnagyobb támogatás, oda kell megfelelni. Márpedig Usákok a R*-t is bőszen perelgették a GTA-k miatt, pedig abban még gyerekek sincsenek... (Megjegyzem pont ezért.)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#14) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

USA a képmutatás hazája... Pedig a Heavy Rain igazi húzócím, nevetséges amekkora műbalhét egyesek képesek gerjeszteni. Szomorú, ha valóban emiatt nem jöhetett boxra...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.