Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) hcl válasza Castell (#5) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ez miért akadály? Ez tervezési baki, nem több. Zavaró, de sem hiba, sem az avulàshoz sincs köze. Nyilván azért vannak az akkuérintkezők fixre forrasztva, hogy ne lehessenek energiaellátasi gondok.
Aki meg digitális fényképezőgépet szerel, annak alapból kell tudnia forrasztani.

Eladni meg : kevesen vesznek meg egy 10 éves hibás gépet, pláne aminek a fontosabb darabjai valószínűleg rosszak. Az meg mar az én bajom, hogy rontottam az állapotán, és amúgy is elég drágan vettem.

A szerviz meg ebből él, persze, hogy drága. Szaktudás, kézi munka egyre drágabb dolgok, ezt fizeted meg. A Camera kft itthon meg egy kifejezett rablóbanda, ahogy hallom. Amúgy pont azért szoktam ilyen cikkeket írni, hogy látható legyen, megoldhatóak ezek a dolgok olcsón is.
Ez egyébként inkáb ilyen K-európai sóherség, nyugatabbra ki lehet bírni egy szervizdíjat. Ott sem olcsó, csak keresel annyit.

Illetve : Amikor a cucc munkaeszköz, (1D, 5D-k... ) akkor meg azért fizeted meg a gyári javítást, mert annak illene konstans minőséget, megbízhatóságot produkálnia.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.