Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sanyijedi


sanyijedi
őstag

végre ez is eljutott hozzánk.

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#2) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Remélem, hamarosan teljesértékűvé fog válni azt egész Play. Már csak a Filmek, és a legfontosabb az Eszközök hiányoznak nálunk.

(#3) autox3c válasza sanyijedi (#1) üzenetére


autox3c
tag

Én már régóta vártam :)
A play könyvek megjelenésének is örültem, igaz nem vagyok az a regény olvasó fajta, viszont az is egy mérföldkő volt a google szolgáltatások terjedésében.

Adj egy falat falat mondta a falat faló faló.

(#4) szilagyiv


szilagyiv
senior tag

Már ki is próbáltam és nagyon tetszik!
Az a része különösen, hogy a meglévő zenéimet fel tudom tölteni, sőt, ha az az album megtalálható a kínálatban, akkor csak virtuálisan tölti fel. Ez azt is jelenti visszafelé nézve, hogy az esetlegesen gyengébb minőségű zenék az áruházban található minőségben lesznek elérhetőek.

(#5) kukulec


kukulec
őstag

sry, nagyon bena vagyok ebben a kerdesben. akkor ez most azt jelenti, hogy ezeket a zeneket license-kent kapom meg, vagy egyben ki is irhatom es hasznalhatom internettol fuggetlenul?

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#6) Steve1207


Steve1207
veterán

Arra azért figyeljetek az ingyenes egy hónap után, nehogy meglepetés érjen titeket, ha meg van adva bankkártya a playes fizetéshez akkor az első hónap eltelte után automatikusan vonja az előfizetési díjat.

(Viszont az egész áruház érezhetően gyorsabb lett a váltás óta)

[ Szerkesztve ]

.

(#7) pepe091 válasza Steve1207 (#6) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ezt ki is írja mikor aktiválod. De ez teljesen egyértelmű (szerintem), hiszen előfizetsz egy szolgáltatásra, ami egyébként fizetős, csak most hónapig ingyenes, pluszban le lehet mondani bármikor, ha nem kellene.

(#8) bugizozi


bugizozi
őstag

A normál (ingyenes) verziónál is meg kell adni a bankkártyámat vagy én csinálok valamit rosszul? (Start with standard és utána mindenképp az accountomat akarja beállítani ahol kéri a kártyámat! :F

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#9) #09819904 válasza bugizozi (#8) üzenetére


#09819904
törölt tag

Azon en is fennakadtam. Ingyenes konyveket sem enged letolteni szam nelkul.
Pedig angol konyvbol nem egy tetszik. Igy sajna mas forras maradt. :(

(#10) #09819904 válasza kukulec (#5) üzenetére


#09819904
törölt tag

A magancelu lefele iranyulo letoltes, fuggetlenul a forras legalitasatol legalis audio es vizualis muvekre. Ebbol kovetkezik hogyha nem adod el, nem elsz vele vissza akkor egy peldanyod lehet.
Ha tevedtem sorry!

(#11) |AP|


|AP|
veterán

Örömteli, de tényleg jöhetnének az Eszközök is Play-re, akkor lenne teljes a boldogság.

(#12) autox3c válasza pepe091 (#2) üzenetére


autox3c
tag

+1 nagyon örülnék ha lehetne nálunk is eszkököket vásárolni a playből. Nexus 5 70k-ért a 170k helyett :D

Adj egy falat falat mondta a falat faló faló.

(#13) Steve1207 válasza pepe091 (#7) üzenetére


Steve1207
veterán

Első részben jogos, de akkor se automatikusan vonja utána. Mi van ha ténylegesen csak egy próbát akar az illető és a lejárat idejében nincs egyáltalán netközelben önhibáján kívül, aztán megterhelik a számláját?
Ettől függetlenül jónak ígérkezik, de igazán megcsinálhatnák, hogy Maestro-val is működjön, mert nekem így nem állapot egyelőre...

.

(#14) akosar


akosar
tag

Végre! Reggel óta tolom! Korlátlan internettel (dolgozói SIM) verhetetlen! Soha többé más!

(#15) kengyel


kengyel
nagyúr

Gondolom megér egy próbát :)

kengyel

(#16) Steven


Steven
addikt

kibaszott jó ... bár nemtom megér e 1650 ft ot ... mikor a tv havi előfizetésem havi 2 ezer ft...

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#17) Polllen


Polllen
nagyúr

Jó hír, bár én csak asztali gépen hallgatok zenét, így van olcsóbb alternatíva.

A bolt árai viszont egészen kellemesek első ránézésre, de ahogy látom még mindig meg kell erősen válogatni mit-hol vesz meg az ember. :N

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#18) akosar


akosar
tag

Ha vagytok tobben 1 fiokra, annyifele oszlik a dij.

[ Szerkesztve ]

(#19) Steven válasza akosar (#18) üzenetére


Steven
addikt

szerintem tv-nél is igy van egy 5 fős családnál:):P bocs de nem bírom megállni ... csipem a logikád :R

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#20) edward2


edward2
addikt

Szerintem innentől aki MP3 töltögetéssel meg jogsértés probléma körével szenved az meg is érdemli. 1650 forint az nagyon barátságos...

Lehet átváltok magyar előfizetésre mert per pillanat 7,99€-t fizetek.

(#21) pepe091 válasza edward2 (#20) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ez szerintem is megéri. De még ha nem is fizetsz elő, egy teljes album 1000-2300 Ft körül mozog (amik engem érdekelnek) simán megéri, örökre ugyanúgy a tiéd lesz. Így simán megéri, régebben, mikor 5k környékén voltak a CD-k a boltban az már elég húzós volt...

(#22) Gabó75


Gabó75
senior tag

Milyen formátumban és minőségben vannak a zenék, amiket megvásárolhatok?
Nem látom ezeket az infókat.

[ Szerkesztve ]

(#23) HaJózsi


HaJózsi
aktív tag

Hát jó lenne csak...: Punnany Massif 1 számát ismeri. Többi magyarokkal, hogy áll?
Ellengerber végre ez is itt van. :D

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#24) Xaels


Xaels
félisten

Végre. Nem rossz árak vannak. A kínálat is elég jó, bár van 1-2 banda akik elég foghíjasak

Minden 320-as mp3-ban van? És ha előfizetek akkor bármit hallgathatok Offline is akár más lejátszóval?

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#25) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Az utolsó előtti kipipált pont a fizetősnél mit takar az ingyenesnél?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#26) kukulec válasza #09819904 (#10) üzenetére


kukulec
őstag

köszi, csak ez most lényeges, mert épp Németországban vagyok, és itt szigorúbb a szabályozás. csak pár hónapig fizetnék elő, amíg wav-ban megszerzem a számomra fontos számokat. ha csak mp3 van, akkor kihagyom a történetet.

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#27) HawerKing


HawerKing
őstag

Remelem az uj nexus 5 ot is meglehetlesz venni nemsokkal a megjelenes utan itt nalunk is playrol :DDD

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#28) pepe091 válasza Gabó75 (#22) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Az adott albumnál legalulra görgetsz, További információk/ Formátum. Általában 320 kb/s és mp3.

[ Szerkesztve ]

(#29) Polllen válasza pepe091 (#21) üzenetére


Polllen
nagyúr

Igazából az 1000-2300 HUF összeg már régen megvan elég sok online zeneboltban (akár flac-re is), csak itt is alaposan meg kell nézni, mit honnan vesz meg az ember...

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#30) pepe091 válasza Polllen (#29) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Persze, csak pont ez az , hogy noname boltokban nem vásárolgatok csak úgy kártyával. Ebből a szempontból a Google teljesen megbízható.

(#31) kakuk.tamas válasza Steve1207 (#13) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Tévedsz, mert automatikusan megújul; értsd amikor lejár az ingyenes időszak, a Google AUTOMATIKUSAN, a lejárat előtt 1-2 nappal levonja a számládról az előfizetési díjat! Ez a módi ilyeneknél, a Deezernél is így van, ami sokkal jobban megéri egyébként - több zene van, fajlagosan sokkal jobb árban és ami a legfontosabb jobb minőségben!

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#32) Steve1207 válasza kakuk.tamas (#31) üzenetére


Steve1207
veterán

Pont azt mondom én is, ahogy előtte is írtam, hogy automatikusan levonja... nekem ne csináljon ilyet, ne vonja maga után... (googlenek címezve, ironikus megfogalmazás volt, ha az előzőt olvastad akkor ráérezni a hangsúlyra)
Amúgy kipróbálnám, ha támogatott lenne a kártyám, de így még a normál verziót se engedi...

[ Szerkesztve ]

.

(#33) Titi76


Titi76
aktív tag

Nekem a PCn azt írja a Google music alkalmazás feltelepülés hogy nem tud csatlakozni a hálózathoz. Ötlet?

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#34) smileismarci


smileismarci
tag

le is tudom tölteni a zenéket ha elő fizetek vagy félre értettem :F

#%

(#35) Xaels válasza smileismarci (#34) üzenetére


Xaels
félisten

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#36) pepe091 válasza Xaels (#35) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Esetleg megtalálta már valaki, hogy ezeket hova menti? :)

(#37) smileismarci válasza Xaels (#35) üzenetére


smileismarci
tag

köszi és az ingyenesnél is megvan ez hmm akkor most a nem "hivatalos" zenéimet hivatalossá teszem.... :C

[ Szerkesztve ]

#%

(#38) tomp


tomp
félisten

Ha lemondom az amerikai All Accesst, visszaállítom a fiókomat magyarra majd újra megrendelem az előfizut akkor visszajönnek az amerikai nyelven elmentett playlistek? :-)
Bejelentés óta használom. Eddig usa fiókkal. Most visszaállnék magyarra.

(#39) smileismarci válasza pepe091 (#36) üzenetére


smileismarci
tag

erre én is kíváncsi vagyok :B

#%

(#40) Crafter32 válasza Steven (#16) üzenetére


Crafter32
őstag

A mai világban arra kell törekedni, hogy minél kevesebb havi fix csekkje vagy számlája legyen az embernek. Nyilván megvan ennek a szolgáltatásnak is a vásárló rétege. Számomra egy újabb penznyelő szolgáltatás ami nélkül eddig is megvoltam. Attól még lehet jó, csak hát évi majd 20ezret adni egy láthatatlan dologért számomra nem éri meg.

(#41) Polllen válasza pepe091 (#30) üzenetére


Polllen
nagyúr

dalok.hu, songo, itunes a sok noname :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#42) Xaels válasza pepe091 (#36) üzenetére


Xaels
félisten

Az előbb utóbb meglesz. 320-as Mp3 a formátum. Inkább a DRM az ami aggaszt, hogy mással le lehet-e játszani mint a Google lejátszója.

(#40) Crafter32: nem kötelező. Ha te nem hallgatsz zenét akkor neked felesleges. Viszont itt 1-1 album jóval olcsóbb mintha bemennél egy boltba és az előfizetésért cserébe 18millió számból válogathatsz. Vegyél meg ennyit lemezen és rájössz. Azon felül a fix havi számlák jobbak mint az összevissza jövő kiadások mert ezekkel tudsz előre számolni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#43) DarkByte


DarkByte
addikt

Na végre! :) És ez ennyiért teljesen barátságos. Azt hiszem hamarosan előfizetek. Főleg ha tényleg nem csak mp3-mak vannak hanem lossless is. Tényleg, azokat ha feltöltöm még mindig konvertál 320kbps mp3-ba vagy megőrzi lossless-ben?

(#44) nemtomivan


nemtomivan
csendes tag

Isssszonyat jó!!!!!!!!! :))

(#45) edward2 válasza Crafter32 (#40) üzenetére


edward2
addikt

Azért annak aki havi sok órát hallgat zenét bőven megéri. Továbbá ha van egy menő sláger a rádióban sem kell többé az internetet bújni hol szerezhető be. Egyből ott van.

1650 forint pedig épp csak több mint egy mozi jegy. Helyette kapsz végtelen elérhetőséget egy hatalmas adatbázishoz.

Persze ez sem hibátlan. Vannak albumok amik hiányoznak stb, de ennyiért bőven megéri és nem kell azzal szenvedni, hogy legális vagy sem.

Már csak valami netflix jöjjön és onnantól értelmét veszti az egész torrentezés / letöltés.

(#46) #09819904 válasza kukulec (#26) üzenetére


#09819904
törölt tag

A törvény lehet, de kétlem, hogy ott megállít valami hatóság a sarkon, hogy a Betales - Let it be legális-e a telefonodon?! :D

(#47) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Végre :C

Flac-ban meg lehet vásárolni a számokat? Ha nem akkor felejtős :(

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#48) Gabó75 válasza pepe091 (#28) üzenetére


Gabó75
senior tag

Köszi szépen. Kár, hogy nem nem Flac vagy Wav. Én nem adok pénzt mp3-ért. Majd én butítom, ha szükséges. A mai tárhelyek mellett már már csak mp3-at árulni nem annyira menő.

(#49) kecskebégető


kecskebégető
aktív tag

Örülök meg minden jó dolog de mp3-ért egy forintot nem adok... ;]

Asszonták nekem,hogy szabadujjak meg azoktó a halotttizéktő

(#50) pepe091 válasza Gabó75 (#48) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Mondjuk én általában 80%-ban akkor hallgatok zenét, ha utazom, épp megyek valahova. Városban, buszon, trolin, vonaton nem hallom úgysem a különbséget egy flac és egy mp3 között. Pluszban sokkal többet is foglal. Így mobil eszközre szerintem nem éri meg flacket rakni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.