Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) Necross válasza bLaCkDoGoNe (#5) üzenetére


Necross
tag

bLaCkDoGoNe!
Nem konkrétan a Saul fia minőségével kapcsolatban jegyeztem ezt meg, de ha már kérdezed, -és ezt most SZEMÉLYES vélemény, amivel nem kell egyet érteni!- akkor egy eltúlzott képi hatásokkal és megkérdőjelezhető szinészi tehetséggel megáldott szinészi alakításokkal és olyan alapsztorival -nem láttad ezért nem spoilerezek- rendelkező alkotás, amit bőven elég egyszer megnézni.
Pearce! Amit írtam csak az én szubjektív meglátásom a témáról, amit talán kicsit kisarkítottam, és nem muszáj egyetértően bólogatni rá. Sőt a fentebbi kommentemen tovább haladva azt sem tartom túlzó kijelentésnek, hogy ez a Saul fia egyenesen meggyalázza azon zsidók emlékét akik átélték és/vagy meghaltak a koncentrációs táborokban, mert olyan szinten erölködő, díjakra kiéhezetten megírt és leforgatott filmnek látom, amivel az alkotóinak -véleményem szerint elég erősen- az volt a szándéka, hogy "felkerüljenek a térképre" amit eddig ezen téma feldolgozásai során még nem láttam. És újfent leírom, ezzel nem kötelező egyetérteni, és nem is olyan szándékból írtam/írom mindezt, hogy ezzel bármiféle vitát gerjesszek.

A paranoia jó dolog, éberen tartja az embert.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.