Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Nemrossz :K

(#2) Televan74


Televan74
nagyúr

Microsoft jó ha a felét eléri Európában. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3) BiP


BiP
nagyúr

Tényleg elég durva számok.
Főleg annak fényében, hogy a felsorolt játékok még meg sem jelentek, (pedig jobb lett volna, ha ezek egyben nyitócímek).

Megj: nem vagyok egy nagy social network mágus, de ez a "több mint 100 millió képet és videót osztottak meg egymással." elég durva. Főleg, ha azt nézem, hogy ez kb. 3-4millió user generálta.
Nem sok értelmét látom, de hát ők tudják. (úgy értem a Sony tudja, hiszen egy igényre reagált, hogy ezt lehetővé teszi, csak a usereket nem értem, hogy ezt miért csinálják.)

(#4) Lei559


Lei559
tag

Mondjuk ahhoz képest , hogy alig van "értelmes" játék PS4-re a számok szépek nagyon. Én is veszek majd egyet de így , h csak 2 játék érdekel a megjelentek közül.. :D elég gáz lenne a dolog.

(#5) Pöttön válasza Lei559 (#4) üzenetére


Pöttön
őstag

Ezzel én is így vagyok.
Eléggé be vagyok sózva már, de nem tudom hogy miért, mert nem sok cím van még kint ami érdekel is igazán. :D
Volt PS3-mam azt nagyon szerettem, ezért már a megjelenés előtt fix volt már hogy lesz majd PS4-em-is.
Megpróbálom kiböjtölni karácsonyig, addig hátha lentebb megy az ára, aztán én is bele vetem magam a játék őrületbe. ;]
Addigra meg be kell szerezzek valami értelmes monitort vagy TV-t :DDD

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#6) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

A zikszboksz akkor is jobb... :P

(#7) Def26 válasza Televan74 (#2) üzenetére


Def26
félisten

Szerintem usa -ban is. Csúnya harc ez, főleg a hazai vereség gáz.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8) Lei559 válasza Pöttön (#5) üzenetére


Lei559
tag

Nekem is a karácsony a cél.. :D De szerintem nem fogom kibírni.. valószínűleg nemsokára én is beállok a Beta teszterek közé.. :)

(#9) mentoloshypo válasza Def26 (#7) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Szerintem most a PS4 jobban elgatyázta (pláne hazai pályán érdekes módon) a One-t mint anno a 360 a PS3-at, pedig a Sony elég szépen elcseszte a premierjét.

(#10) puffadt


puffadt
csendes tag

Nagyon jók az eladások. Játék meg csak hamarosan. Azért most még akadnak szép számmal csalódott ps4 tulajok de ha kijönnek a felsorolt játékok enyhülni fog az érzés.

(#11) siriq


siriq
őstag

Szerintem fokuszalhatnanak a minosegre is. Gondolok arra, ha mar csak 30 fps-t tud a jatek a hw-n az tegye ugy is. Ne csak atlag legyen . A nextgen az nextgen, ne logjon bele a 21 fps stb skalaba a megjeleniteskor a jatek. Teljesen mindegy milyen effektekkel van teletuzdelve a jatek, a szinvonal es a folyamatos megvalositas legyen oszhangban(mondhattam volna, hogy akadozo sz@r kepet nyujt de az elozo mondat megfelelobb). Az effekt nem fogja a jatekosokat esz nelkul vonzani a konzolhoz, ha ezt egy eros frame pacing problemal fuszerezzuk meg. Jeleneg ez a nagy problemaja a nextgen konzoloknak. Egy fix fps-t sem tudnak tartani. Hol van a 60 fps 1080p? Vagy meg csinaljak vagy egnek.

Egyszeru a kerdes. El kell donteni ez most nextgen vagy effektekkel dusitott steroid van felrobbanva a jatekban. Elore tud mutatni vagy sem.

[ Szerkesztve ]

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#12) Pöttön válasza siriq (#11) üzenetére


Pöttön
őstag

Szerintem a vas kitudná préselni magából simán a 60 fps-t, csak sajnos a programozók nem látják értelmét, vagy túl lusták....

A sport a legjobb kikapcsolódás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.