Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46) Kashim válasza Bone123 (#45) üzenetére


Kashim
őstag

Mivel a 0-hoz konvergál a valószínűsége, hogy tudod melyik gyártó mennyiért állítja elő a készülékét, továbbra is csak levegőbe dobálózol hülyeségeiddel. Olvasd el még egy párszor mit írtál először, aztán talán leesik mi volt a problémám. Attól meg, hogy minden második mondatod tartalmaz egy "troll" szót meg néhány vigyorgó smiley, nem leszel sem komolyabb, sem közelebb az igazsághoz, normális érvek nélkül. Nyilvánvaló, hogy azt hiszed rólam valami elvakult iPhone fan vagyok, de valahogy nem tudok ráharapni a provokációdra, ezért továbbra is ezeken a hülyeségeken lovagolsz, amiket különféle netes lapokból szedegettél össze. Tipikus márkafanatikus vagy, akivel nem lehet ésszerű beszélgetést folytatni, mert úgy is a kedvenc márkád (esetedben Samsung) lesz a jobb, akárki akármit mond. Vártam már a szokásos törésteszt duma mikor kerül elő, vicces, hogy képes valaki ezen rugózni. De jó szórakozást kívánok a műanyag telefonod hajigálásához. :P Én inkább használom az enyémet.

Ed3r_X_
Köszi, de nem igazán érdekelnek a dobálós tesztek. Nem szoktam földhöz csapkodni a telefonjaimat. Felőlem a Holdig visszapattanhat egy ilyen műanyag telefon, akkor sem fog kelleni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.