Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csongi


csongi
veterán

Mint egy falat kenyer!
:).
Eszbonto, mindenaron eladni mindent!
Nalam a Nokia most meg lejebb asott a godorbe, nem hiszem, hogy veszek toluk terneket, vagy barkinek ajanlanam. Ezzel az kis stilu uzletpolitikaval nem tudok azonosulni.

[ Szerkesztve ]

(#2) H.Istvan25 válasza csongi (#1) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Pedig nincs ezzel semmi baj, alsó kategóriában sokan örülnének ekkora akksinak. Ha jó áron lesz sikeres lehet

Huawei Mate 9

(#3) DeathAdder válasza csongi (#1) üzenetére


DeathAdder
veterán

Bizony, az alma üzletpolitikája sokkal szimpatikusabb ;]

(#4) Wesder


Wesder
félisten

Érintős featurephone lesz?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5) Juhaszatti válasza Wesder (#4) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Ez nem is hangzik olyan rosszul. Legalábbis nem hangzana, egy használható Android Go rendszerrel.
De félő hogy ez a hardver már kevés lesz a normál droidhoz, úgy hogy ne őszüljön bele az ember.

(#6) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Gondolom legalább 1 giga Rammal! :DDD
Lesz ám pörgés rendesen! :D
Neve Nokia 2-es!
KétES teljesítmény.

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#7) joelke HU


joelke HU
senior tag

Na, örömmel látom, hogy a jó öreg Nokia már nem csak gyenge mobilokat gyárt, hanem drága powerbankokat is. :D

Motorola G51

(#8) Wesder válasza Juhaszatti (#5) üzenetére


Wesder
félisten

Pontosan erre gondoltam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) aelod


aelod
veterán

Nem lenne ez rossz belépő szinten ha nem egy kiherélt ezer éves SoC lenne benne. Nem értem miárt kell kb használhatatlanra tervezni egy belépő szintű telefont. Ennyi erővel mehetne rá egy zárt nokia rendszer és fícsörfónként üzemeljen 5 napig egy töltéssel..

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#10) gusthy


gusthy
veterán

Mondjuk az nem tiszta, hogy miért releváns az, hogy a note 8 aksija mekkora. A Redmi 4X aksija is 4000-es.

(#11) Soybex


Soybex
őstag

Snapi 210 maradt még a gyárban? Hahaha

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#12) joelke HU válasza aelod (#9) üzenetére


joelke HU
senior tag

És akkor úgy el tudnád adni akkora felárral, mint így? Naugyehogyugye

Motorola G51

(#13) Garrick


Garrick
csendes tag

Fuha, snapi 210/212. Ráadásul 4000-es akksi, váó. Szuper, nálam ez a telefon vagy három hétig bírná töltés nélkül, mert garantáltan hozzá se nyúlnék. Sose volt acélos ez a SoC, de mára eljutottam oda, hogy nem veszek olyan telefont amitől a hajam is kihullik, akkor se hacsak telefonálok vele. A mostani snapi 410 se a legacélosabb, de csak ha sok kép van egy oldalon akkor dadog.
Eleve azt nem értem, hogy már idáig kiadtak három, nem túl acélos telefont, elvileg stock droiddal. Mégis azt olvasom, hogy maga a szűz rendszer nem képes normálisan működni. Tudom, hogy nem a Nokia gyártja a telefonokat, de jobb lenne inkább felhagyni ezzel az egésszel, amíg a dicső múltra emlékezünk. Így folytatják majd csak az marad meg az újabb generációkban, hogy a Nokia mekkora fos volt.

(#14) SkyLine3000 válasza Soybex (#11) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Sztem nem maradt a gyárban, hanem egy hajléktalan kukázta egy sikátorban, majd két marék szotyiért eladta a nokiának...

(#15) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Vagy nem, kis utánajárás után itt vannak bővebb infók.

Elég sok infó: [link]

A cikk egy jó pletyka, de semmi valóságalapja nincs még.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) #92673536 válasza H.Istvan25 (#2) üzenetére


#92673536
törölt tag

nem csak az alsóban.

(#17) aelod válasza joelke HU (#12) üzenetére


aelod
veterán

De ha lenne benne egy s430 akkor az eladásokból bejönne a felár a drágább soc miatt...
Utoljára az LG L65ben volt s200 ha jól emlékszem. Na a 210 sem lehet külömb egy erőforrás igényesebb rendszerrel...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#18) tomboy0013 válasza H.Istvan25 (#2) üzenetére


tomboy0013
veterán

Az 50 ezres Nokia 3 után sok jót nem várhatunk. Az a telefon is egy katasztrófa a mindennapi használat során.

(#19) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Tessék - Nokia N2:

Snapdragon 212 SoC, 1.27 GHz, 1GB RAM, Android 7.1.1 Nougat

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#20) Soleco válasza tomboy0013 (#18) üzenetére


Soleco
tag

https://www.arukereso.hu/mobiltelefon-c3277/nokia/3-16gb-dual-p362589727/ , mostmár 40.000 alatt is lehet találni Nokia 3-at, és a Nokia 5 kerül 50.000-be. Bár én már a Nokia 5 alá sem adtam volna, csak elégedetlenséget okoz az a felszereltség amije a 3-nak van.

Viszont 50.000 forintot szerinted nem ér még a Nokia 5? :D, Redmi 4x is csak 10.000-el olcsóbb, pedig már jóval régebb óta piacon van, s az elvileg "bomba" ajánlat, akkor ez nem megy el "jó ajánlatnak"? :D. S még az Oreot is igérik rá! :C

(#21) kbyte1024 válasza SkyLine3000 (#14) üzenetére


kbyte1024
addikt

A Lumia 550-bol maradt pár raklapnyi snapi 210;)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#22) DS39 válasza ghiottone (#19) üzenetére


DS39
nagyúr

Egy giga RAM?
Az igen. Van bőr...

(#23) tomboy0013 válasza Soleco (#20) üzenetére


tomboy0013
veterán

Ne a sufnyi árából induljunk ki hanem a hivatalos magyar gyári garanciás példányokból. A Nokia 3 50 ezer hivatalos forgalmazásban. A Nokia 5 meg 70 ezer. Az oreo-t meg ígérhetik rá ha a nougat-tal is katasztrofális a mindennapi használat vele. Nem értem miért fontosabb a frissítés mint az alapvető normális használat....
Meg a linkelés funkciót is használd. :)

[ Szerkesztve ]

(#24) csongi válasza H.Istvan25 (#2) üzenetére


csongi
veterán

Ennek az SOC-nak elegendő lenne egy 2500-as is.
Csak minek ez az SOC? Lassan az órában van ekkora.
Ez egy akkora környezet szennyező hulladék lesz, mint kb a 3-as, csak még jobban.
Jó nagy akksi, egy harmatos SOC-val. Teljesen normális párosítás, elképesztő forradalmi alkotás.
Sokkal jobb lenne ha Strapamobilba lenne, mert akkor talán megélné azt, hogy a veszélyes hulladékokat a napba lőjük ki :D
Szeretem én a Kínai termékeket, meg minden, de jó lenne már tényleg ezeket tiltani.
Kb annyit érnek mint a nyitott ablak melletti klímázás.
Alsó kategóriába meg bőven van elegendő teljesítményt nyújtó MTK 64 bites cucca.
Ott is el kellene felejteni a 6580-at, de még mindig sok van belőle.
Igen dinamikusan fejlődik az ágazat, és inkább ütemezni kellene a gyártást, és nem raktári felesleget termelni, aztán meg szinte ingyé odadni, mert ha ipari hulladéknak írnák le az többe kerülne.
Persze meg lesz a vásárlói közönsége ennek is, csak éppen egy pár dollárral kellen többet fizetni egy 64Bites cuccért, ami elmegy 2 évet, ez a 210-es már egy évvel ezelőtt is kevés volt.

(#25) janeszgol


janeszgol
félisten

De miert mindig csak az also katergoria kivaltsaga a nagy akku? Az s210-hez aztan marhara kell.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#26) Swinegod


Swinegod
őstag

Snapdragon 210? Előre megmondom ez annyira használhatatlan fos lesz, hogy tökmindegy mekkora akku van benne, 2 percnél többet senki nem bír majd ki vele

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#27) Fabianus


Fabianus
tag

Na kinek készülhet ez a telefon?
A Petőfi hídon belső sávban X5-ös Bömösben vezetés közben facebookozó hvcs-nek.
Vagy Afrika és Ázsia jelenleg gombos Nokiát használó, okostelefont még nem ismerő, még rendes áramellátáshoz is korlátozottan hozzáférő lakójának.
Szerintem teljesen természetes, hogy itt ez nem arat sikert, azt, hogy a célpiacán hogy fog szerepelni, nem tudom megítélni, de szerintem a leszólók nagy része se lát ki sját és szűkebb környezetében lévő igények mögül.

(#28) Orosz Mérnök válasza kbyte1024 (#21) üzenetére


Orosz Mérnök
tag

Jó állapotú dobozos L550-et 5000-ért most vettem. :)

(#29) tibor72 válasza Fabianus (#27) üzenetére


tibor72
tag

Teljesen mindegy kinek készült, ha már most tudjuk ebben a felvilágosult régióban, hogy k@#vára kevés mindenhez, de azt a "nagy" akkumulátor miatt sokáig tudja majd, és ha nem lesz az adott piacán konkurense, akkor is minimum etikátlan ezt a hulladékot forgalmazni ....

(#30) Fabianus válasza tibor72 (#29) üzenetére


Fabianus
tag

Kevés neked itt a jelenlegi elvárásaidhoz. Valaha meg nagy király lett volna itt is. Én kb 9 éve használok okostelefont. Nagyrésze ennél gyengébb volt.

(#31) szabi1987XM


szabi1987XM
tag

Fostalicska, sorba fognak allni, mint a nyoocas aaaajffonert :D

[ Szerkesztve ]

When Life Gives You Questions, Google has Answers

(#32) Dr. 444Hertz válasza tibor72 (#29) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Ha maradt a készleten a chipset-ből, illik azt felhasználni valahogy.
Jó, nyilván nem feltétlenül (csak) erről van szó.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#33) Armagedown


Armagedown
őstag

Kellene is fog a nagy akku az elavult és sokat fogyasztó processzornak :)
Szerintem még így sem fogja elérni a Xiaomi Redmi 4A üzemidejét

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#34) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ez a Nokia X tuningolt változata... 3 év kemény fejlesztés eredménye...

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#35) prolad


prolad
őstag

Nahát, sanpi 210. Mi lesz még, nokia 1 msm 7227tel? :D

(#36) janeszgol válasza Orosz Mérnök (#28) üzenetére


janeszgol
félisten

Mázlista. Mondjuk tavasszal en is vettem 7 ezerert (dobozos, uj, fuggo), de az lehet mar le van tiltva. Mondjuk nekem igy is megerte. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#37) kbyte1024 válasza Orosz Mérnök (#28) üzenetére


kbyte1024
addikt

Nekem is van egy talonba;) másod telonak jó:),de még a win is megküzd néha a Snapi 210-el,nem hogy egy droid:))

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#38) Bossyy


Bossyy
tag

Ez olyan, mintha a Daewoo Matizba 80 literes benzintankot raknának: kijönne a hatótávja vagy 2000-2500 km-re, de ki a fene akarna azzal annyit menni egyhuzamban :-) (A másik végleten meg a benzines V12-es Merci S osztály, kijönne 45 literes tartállyal)

[ Szerkesztve ]

(#39) aelod válasza Bossyy (#38) üzenetére


aelod
veterán

Bugatti Veyron W16 1001 LE és csak 100 literes tankja van. 400L/óra átfolyással.
Nem jó példa. "Üzemanyag" itt van az akku formájában. A kellő erő nincs meg a "motorban" hiába nagy a tank ha nem megy. Lomha lesz.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#40) Bossyy válasza aelod (#39) üzenetére


Bossyy
tag

"Üzemanyag" itt van az akku formájában. A kellő erő nincs meg a "motorban" hiába nagy a tank ha nem megy. Lomha lesz.
Pontosan ugyanezt mondtam én is a Daewoo példában és a Nokia 2 vel is ugyanez lesz a helyzet.
Ha pedig valóban 100 literes tankja van egy Veyronnak, akkor az úgyanúgy el vagy b...va, mint a legtöbb mobiltelefon akksi konfigurálása.

[ Szerkesztve ]

(#41) Nyugis


Nyugis
senior tag

Üdv

Hatalmas aksi...
Nos már csak ez az egyetlen amit a nokia melett érv-ként fel lehet hozni.
Aztán hogy ebből mi lesz a valóság.
Érdemes lesz majd elolvasni egy valós tesztet vásárlás előtt!

Azt még hozzá teszem, hogy a mai mobilbankos világban a hatalmas aksi kapacitásra építeni eléggé dőre dolog!
Persze ha már semmi nem maradt érv gyanánt akkor kell valami.

(#42) aelod válasza Bossyy (#40) üzenetére


aelod
veterán

Miért is lenne elb.-va? Az az autó egy mérnöki csoda. Többek között Dr. Hanula Barna tervező mérnök közreműködésével valósult meg egy álom. Csak a motor 300 kiló, a kasztni majdnem 2 tonna.

#41

Miért is dőre dolog a nagy akku? Nézd meg a xiaomi telefonjait pl. Főleg azokat a modelleket amikbe a vékony készülékház ellenére sikerült bepaszírozni minden kigyulladásos hiba nélkül 4100-as akkukat. És mindezt tették 5" méretben...

Ez a nokia ezzel hardverrel és ennyi memóriával kb gyömbérkenyeret kéne futtasson ahhoz, hogy rendesen lehessen használni.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#43) AxBattler


AxBattler
félisten

Ez aztán k* nagy trúváj. A Xiaomi-kba is pakoltak ekkora aksit, de ugyanilyen árszabás mellett azokban van "tartalom" is, nem csak a név adja el. 1GB RAM... :(((

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#44) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Na akkor ez lesz az első olyan telefonjuk ami kicsit is hajaz a régi 3310-re, hiszen mind a kettő sokáig bírja szuflával és csak telefonálásra lesz használható.. :U

Ki se kéne adni, csak szenvedés lesz vele az élet.

Finn the human

(#45) darvinya


darvinya
titán

Mazoista készülék gyártás beindult, mert név már nem adja el.terméket.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#46) slimshady


slimshady
senior tag

Ezt kb fölösleges is gyártani...

üdv.: SlimShady

(#47) Pot$imanu$


Pot$imanu$
tag

Alsóbb kategóriában húzó jellemző

Potsimanus

(#48) Orosz Mérnök válasza janeszgol (#36) üzenetére


Orosz Mérnök
tag

Annyi baj volt vele,hogy nem volt jó a kihangosító hangszórója,de itthon "akad" csere darab,meg szerszám,így nem volt akkora baj nekem. Nem rég egy ismerősöm vitt el egy 520-ast tőlem,amit szállítással vettem 3000-ért. Géppel össze kellett dugnom,a rendszer magához tért,és utána már jó is volt. Azt 8000-ért vitte el a komám. Én még szenvedek ezekkel a Windows rendszerű dolgokkal. 550-es amúgy már volt,csak elég nagy hülyeség volt lecserélnem a Huawei y6-ra. Szívesen összetörtem volna,de szerencsére volt,aki igényt tartott rá. Az asszony is L550-et használ,és azzal teljesen meg van elégedve,de a Doogee x5-öt lassan aprítani fogja,pedig nagyon alap dolgokra használja. Nekem van még Lumiából több is: 530DS,egy-egy 535/535DS,635,735,ami napi használatban van,bár a régebbi HW kicsit dadogósabban viszi a W10M-et. Mondjuk lehet,hogy hozzá járul az is,hogy elég mostoha körülmények között kell küzdenie az életéért napi szinten.

(#49) hypno skate


hypno skate
senior tag

Én most nagyon elszégyeltem magam, hogy valószínűleg nem is vagyok ember, mert egy Samu s6510 képességei bőven kielégítik az igényeimet, miután tudok vele telefonálni, üzenetet küldeni és fogadni és kéthetente feltölteni az aksiját.

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#50) Graphics válasza hypno skate (#49) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez az saját igényeid listája, más meg másra használja a készüléket.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.