Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Hasek:] Noob klub

Hozzászólások

(#1) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Nyílj ki.

Nem találtam jobb címet/nevet hirtelen, de majd átírom, ha lesz jobb.

Üdv. H

(#2) #56230144


#56230144
törölt tag

Csatlakozom, annak ellenére, hogy elég tryhard tudok lenni, "könnyed" (casual) matchmakinget szivesen megyek bárkivel csgo-ban, de a versengő az maradjon versengő :) (versengő=competetive)

(#3) HuMarc


HuMarc
addikt

Hmm..., csatlakoznék, mert teljesen egyetértek a klub céljaival, csak sajnos nem játszom PC-n. :N Mondjuk PS3-on igen, szóval ha esetleg a klubnak alakulna olyan részlege, ahol PS3-on noobkodhatunk együtt, akkor majd szívesen részt veszek én is. :) Addig meg biztosítalak benneteket a szolidaritásomról.

(#4) escape


escape
aktív tag

Én pedig az Xbox360-at preferálnám. Csak hogy nel egyen olyan egyszerű. :D

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

(#5) westcoastog


westcoastog
veterán

Noob vagyok én is, bf3-at tolom, van amikor istencsászárul érzem magam olyan jó, aztán jön egy hét és olyan szarul játszok mintha be se lenne dugva az egér, na ilyenkor kilépek a francba és nem játszok. :DDD

Bf topikba is szoktam írni de ide is írom, aki akarja nyomni csak szóljon, headsetes pofázás előny. :))
Engem minden nap lehet zaklatni emiatt. :)

[ Szerkesztve ]

(#6) P.e.t.ya.


P.e.t.ya.
senior tag

BF3 Prémium és BF4 -ben esténként benne vagyok, van egy jó noob server és mindig siege of shanghai map-on megy a trollkodás :D

(#7) Buci21 válasza #56230144 (#2) üzenetére


Buci21
addikt

Csgo? Adj egy steam nevet, pont egy ilyen kazuár klánt toborpzgatok, mert idegesít a sok ranghajhász :D ts server van természetesen :D

(#8) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Alakul a molekula. Természetesen más platformokon játszó kollegák is csatlakozhatnak, ha van kedvük. Nyilván nekik kicsit nehezebb lesz játékostársat találni így a kezdeti időszakban, de reméljük lesz még jelentkező ezekre a gépekre is, és akkor később Ők is tudnak játékokat szervezni. :K

westcoastog: BF3-ban még nincs sok tapasztalatom. Összesen ha másfél órát játszottam vele. Egy korábbi bejegyzésben írtam, hogy elment tőle a kedvem, de adtam neki még egy esélyt. Rájöttem, hogy ha a szerverkeresőbe beírom hogy "noob", akkor már egész jó eséllyel látom is, hogy ki lőtt le... :DDD

Bevallom férfiasan, hogy headsetnek híján vagyok egyelőre, de majd beszerzek egyet a játék kedvéért.

Üdv. H

(#9) westcoastog válasza Hasek (#8) üzenetére


westcoastog
veterán

Na uram fel is vehetsz.:D
I can show you the World.. :DDD
Mondjuk 280 órával még én se vagyok az a hűde veterán alak, de amikor jól megy akkor tényleg jólmegy. :DD

Alap játék vagy van prémiumod is?

[ Szerkesztve ]

(#10) #56230144 válasza Buci21 (#7) üzenetére


#56230144
törölt tag

Énis "ranghajhász" vagyok, csak ha deathmatchen vagyok, akkor szivesen játszok másokkal is.

(#11) Goe


Goe
csendes tag

Ez tetszik, én is szívesen csatlakozom! Igaz már az idejét se tudom mikor játszottam utoljára online, de ha összejön egy jó kis csapat akkor valahogy megoldom :D
PC és PS3 fronton tudok beszállni a buliba, az előbbin főleg SC 2-t, TF2-t esetleg BF3-at tolok (meg még biztos van egy csomó amivel szívesen játszanék csak most nem jut eszembe), PS-en csak GTA V, TLoU és GT6 van meg. Mondjuk PS-en gondot fog okozni a headset, ami nincs.

Steam: hungoe | PSN: HUNGo3e

(#12) #53932800


#53932800
törölt tag

Valaki játszik CS 1.6-tal?:)

(#13) Buci21 válasza #56230144 (#10) üzenetére


Buci21
addikt

Mi a rangod? Szeretek en is versengozni, csak amikor valakinek a rangja az elete, az gaz :D sorceban van 1000 oram, most kezdtem go-zni :D competitivet is szivesen jatszanek akar veled is :D csak ne hallgassam 20 percig, h mi a kurvaanyamert nem lottem el valakit .DD

Szerk: mast ertettunk a "ranghajhasz" alatt, szerintem a te ertelmezesedben en is az vagyok :P

[ Szerkesztve ]

(#14) Hasek válasza westcoastog (#9) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Öhm, ha igaz küldtem requestet. Buksious néven játszom. :K

Egyelőre alap játékom van + engineer pack.

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#15) nakos1212 válasza #53932800 (#12) üzenetére


nakos1212
senior tag

én, jöhetnél egyet dust2-zni :)

(#16) HuMarc válasza Goe (#11) üzenetére


HuMarc
addikt

PS3-on/X360-on szerintem az a legegyszerűbb, ha csinálunk mindig egy IRC channelt, és akkor oda lehet írni játék közben (mondjuk nem tudom, nekem a gép mellett van a PS3, ha valakinek nem, akkor neki nincs ilyen egyszerű dolga) gyorsan a sürgős dolgokat.

(#17) #56230144 válasza Buci21 (#13) üzenetére


#56230144
törölt tag

Nova 4 vagyok, soha nem játszottam 1.6, vagy source-t :D 700 órám van csgo-ban. Nem foglak baszogatni ha nem 1 shotolsz mindenkit, nem vagyok ragelős fajta.

(#18) Goe válasza HuMarc (#16) üzenetére


Goe
csendes tag

Igen, ez egy jó ötlet! :) Nekem mondjuk nincs annyira közel a gép, de szerintem meg tudom oldani.

Steam: hungoe | PSN: HUNGo3e

(#19) Buci21 válasza #56230144 (#17) üzenetére


Buci21
addikt

En meg csak silver 4, nemreg valtottam GO-ra, max 50 oram van benne. Ha deathmatchben eleg jonak talalsz, megyunk versengot? A klanombol elegem van, sose visznek versengozni, mert "ok mar nova 2 esek" ... :D

(#20) Akmak


Akmak
tag

Sziasztok!

Én is jelentkezek :) cs:go-t szívesen megyek bárkivel. na most az ,hogy hogy játszok az más kérdés :DDD legyen elég annyi ,hogy úgy játszok ahogy egy olyan ember játszik aki 6 évig cod2-n élt :D és a kedvenc mapom inferno.

Nem tudom mikor indult de most Steamen a Payday:The Heist ingyenes, ha be claimeled 24 órán belül akkor megmarad, olyan mint originen az on the house vagy mi csak kicsit kevesebb időd van megszerezni, esetleg azzal is mehetünk.

[ Szerkesztve ]

Backup The World and Headphones on! AMD A8 6600k, Asrock FM2A85X Extreme4, Kingston HyperX DDR3 1600 2x2Gb

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Hasek:] Noob klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.