Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) copin


copin
őstag

Miközben kerestem a csaj képeit a neten, elég sok adware-el futottam össze. Én részemről feladtam. Találtam egy képet, de azt inkább nem kommentálnám (ha olyan a csaj, akkor meg is érdemli). Bár lehet hogy Arkansasban ezt még jó bőrnek szokás hívni. :DDD

(#2) Narxis válasza copin (#1) üzenetére


Narxis
nagyúr

Thanos was right.

(#3) Lenry


Lenry
félisten

3 millát a saját személyes BALF*SZságukért? (így, nagybetűkkel) :Y
nevetséges

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4) copin válasza Narxis (#2) üzenetére


copin
őstag

szerintem a csücsürítő csajról van szó. Ez túl szép hogy igaz legyen.
az is lehet, hogy direkt csinálták.

[ Szerkesztve ]

(#5) Bibby válasza Lenry (#3) üzenetére


Bibby
addikt

Kicsit (nagyon) szkeptikus vagyok a hölgy idegállapotát illetően. Valószínűleg semmi baja. :) Rájuk mosolygott a szerencse, ha megkapják a pénzt életük végéig boldogan élnek egy ilyen apróságból.
Ömeriken drím. :D

Ελευθερια η θανατος

(#6) Kobe


Kobe
veterán

jogos az igényük. Nem saját balfaszsága, hogy más lop.

(#7) Gordiann


Gordiann
őstag

Megadja anéhány embernek az elérhetőséget, othagyja a telefont, jönnek a "dicséretek" az előre "értesített" emberektől és már lehet is perelni. Ezt bárki eljátszhatja, ha vannak ilyen képei és USA-ban lakik. :W

(#8) ArchElf válasza Gordiann (#7) üzenetére


ArchElf
addikt

Azért ez nem ilyen egyszerű. A mekdonác biztos meg tudja szerezni (a per során) a kimenő hívások idejét a telefonról (és akár tartalmát) - ha egyáltalán voltak. Úgyhogy, ha csak megrendezett volt, rendesen beszívja a házaspár...

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#9) Morden24 válasza Gordiann (#7) üzenetére


Morden24
nagyúr

Na jó, attól, hogy nyitva hagyom a házam ajtaját, még betörés, ha bejössz és elviszed a tévémet. Ha meg megrendezem, az ki fog derülni, még jenkiföldén is.

Lenry: Balfasz amcsi lottómentalitás és pereskedésből megélés rulez, az összeggel én sem értek egyet elvi síkon, bár leszarom, mert a McDonald'snak van rá kesse, hadd fizessen. Viszont ha itthagyod a telódat, én meg feltúrom róla a barátnőd pucér képeit a netre, akkor jogosan b_szod be a fejem, és tartok tőle, a nőd sem lenne olyan jó idegállapotban, amikor hat percenként kapna emailt meg telefont haveroktól meg családtagoktól, hogy "jé, te mióta mutogatod a p_nád a Goldengate-en?"... :U

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#10) #72042496


#72042496
törölt tag

Már csak azt kell bebizonyítaniuk, hogy nem valamelyik kedves vendég akciózott, mielőtt a McDonald's alkalmazottja megtalálta volna a telefont. :)

Azért az milyen égő lenne, ha még a pert is elbuknák, jájj, azt a szégyent... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11) shteer válasza copin (#1) üzenetére


shteer
titán

sztem meg se történt, csupán kellett vmi szaftos sztori az adware-ek elé :))

..szerintem jónak tűnik

(#12) Iamzozo


Iamzozo
csendes tag

Szerintem meg az hogy otthagyja a telefont és azt más buzerálja semmilyen törvénysértést nem követ el. Személyes adat a csajom által átküldött kép (nekem az, de hivatalos formában)? Bulváros az biztos, de a bíró helyében hazazavarnám őket. Nem felelős egy étterem az otthagyott holmiért, vagy ha nincs kiírva, akkor igen? Megköszönöm ha visszaadják.. zaklatásért legfejebb. Lopni, meg elhagyni és megtalálni nem ugyanaz.

(#13) copin válasza Iamzozo (#12) üzenetére


copin
őstag

Inkább itthon vannak olyan csírák (a többség), akik egy céggel szemben az embert (áldozatot) tartja bűnösnek. Ezen érdemes lenne változtatni, mert így soha senki nem fog sztrájkolni és soha nem lesz "nyugati életmód" errefelé.

(#14) Morden24 válasza Iamzozo (#12) üzenetére


Morden24
nagyúr

Személyes adat a csajom által átküldött kép (nekem az, de hivatalos formában)?

Szerinted mi, reklámajánlat? A te telefonodról érkezett, amit magáncélú felhasználásra használsz? Igen. Akkor személyes adat, üdvözletem.

Nem felelős egy étterem az otthagyott holmiért, vagy ha nincs kiírva, akkor igen?

Nem kérhetik egy éttermen számon, hogy az otthagyott telefont mondjuk nem kerestették meg, de ha megtalálták, és a munkatársak közben minden sms-t elolvastak, szétküldték a csajod fotóit ésatöbbi, akkor bizony felelősségre vonhatóak (az étterem a te irányodból - hogy az étterem az alkalmazottakkal hogy jár el, az más történet).

Lopni, meg elhagyni és megtalálni nem ugyanaz.

Ha elhagyod a pénztárcádat, én megtalálom, és a nevedre veszek két telóelőfizetést, azon beszélek interurbán a kolumbiai nagynénémmel, a kártyádon levő pénzt leveszem, utána mindezt visszaadom neked, akkor te azt mondanád, hogy "köszi, hogy ilyen kedves vagy"?

Sectumsempra - For Enemies

(#15) Morden24 válasza copin (#13) üzenetére


Morden24
nagyúr

Mondjuk azért az usák hivatásos pereskedős gyökérség az ne is legyen itthon. Ne kelljen már százalékos eséllyel bemondani a napi időjárást csak azért, mert ha téved a meteorológia, akkor beperel valami texasi tahó.

Sectumsempra - For Enemies

(#16) Lenry válasza Kobe (#6) üzenetére


Lenry
félisten

nem lopták el... ott hagyta, megtalálták, megnézték, lemásolták a képeket, visszakapta

különben meg sosem értettem, mire jó, ha valaki a párjáról meztelen képeket tart... minek? élőben nem látja?

mod: hohó... nem mindegy, hogy először valaki megtalálta, lenyúlta a képeket, majd ezután került a McDonald's-os arcokhoz, vagy ők küldték szét a képeket...

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#17) copin válasza Lenry (#16) üzenetére


copin
őstag

Ez egy dolgozó, gondolom nem egy vendég talált rá, hanem az öltözőben hagyta, vagy olyan helyen, ahol csak a kollégák találhatják meg.

(#18) Iamzozo válasza Morden24 (#14) üzenetére


Iamzozo
csendes tag

Ha pénztárcámat visszahozod pénz nélkül akkor gondolom feljelenthetlek, hogy te loptad el a pénzt belőle, amit nem lenne nehéz kimagyarázni. Nem mondanám hogy kösz, de utánajárni is nehéz lenne. A többi okés :)
Röviden: többen fogják látni a fotót a per miatt és többen tudnak róla, mintha feltették volna aztán szépen levetetik (ahogy ez meg is történt), vagy még kering egy-két emailben, siteon. Nem az a totál botrány téma... megtörtént, ezvan, nem kéne még itt a nyálukat is verni, örüljön hogy megvan a telefonja :)

Egyetértek, az amerikai jogi dolgokból ne nagyon vegyünk át... mindenki perelne mindenkit

(#19) Morden24 válasza Iamzozo (#18) üzenetére


Morden24
nagyúr

Röviden: többen fogják látni a fotót a per miatt és többen tudnak róla, mintha feltették volna aztán szépen levetetik (ahogy ez meg is történt), vagy még kering egy-két emailben, siteon.

3 millió dollárért elég sokan megmutatnák a pucér seggüket, hogy legyen a sajtónak min csámcsognia két hétig. Igazából személy szerint is elgondolkodnék rajta.

"A többi okés"

Ja, szabad? Oké, majd szólj, ha esetleg el akarod hagyni a pénztárcádat :DDD
Amit ezzel mondani akartam, hogy a magántulajdon eltulajdonítása, személyi adatokkal való visszaélés az jogi kérdéskör, nem jófejség. Akkor is bűntett, ha te voltál a hülye, aki elhagyta. Tehát attól, hogy te nem nézed árgus szemekkel a kocsikulcsodat, én még nem lophatom el, vagy nem kisebb bűn.

USA-ban az a baj, hogy maga a jogrend is lehetővé teszi a bohócszínpadot meg a parádét, lásd nyílt tárgyalásokra való lehetőség és satöbbi, ennek meg egy képződménye az, hogy mindenki nagybátran be mer perelni mindenkit, főleg az arányosan alacsonyabb költség és gyorsabb átfutási idő miatt.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#20) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Röhejes... De az még jobban, hogy ez egy hír.

(#21) Kobe válasza Lenry (#16) üzenetére


Kobe
veterán

Nyílván egy cetlit is otthagyott az asztalon hogy a felesége meztelen képei a telefonon vannak, léccives nézze emg a becsületes megtaláló és töltse fel a netre....
Megnézem mit szólna a bíróság, ha neadjisten kocsilopási ügyből azzal az ellenérvvel próbálom kimosni magam, hogy de teccikérteni, ott volt a kocsi, nyitva volt az ajtó, benne volt a kulcs...attól még lecsuknának, ugyanúgy

Személyes adatokat lopott az illető, akárki is volt, nincs mit rajta szépíteni.

Szerintem először megtalálták, értesítették a tulajt, aztán a visszaszolgáltatás közti szünetben valamelyik unatkozó krumplisütő rárepült. Legalábbis a cikkben a kronologikus sorrend szerint így lenne a logikus.

[ Szerkesztve ]

(#22) qwertly


qwertly
addikt

Jelemzö amerikai baromság :)),de múltkor olvastam valahol egy másik eset amikor egy gyorsétteremben a bab salátában egy levágott újat talált a csaj.Ott is pereskedtek de kiderült,hogy ők tették bele és eböl éltek,hogy bepereltek cégeket.Itt lebuktak. :DDD

(#23) pereces


pereces
tag

na de miért kell a telefonon tárolni a poreszt vagy a drogozást...stb meg is érdemli a marhája

(#24) #72042496 válasza pereces (#23) üzenetére


#72042496
törölt tag

Azért meg nem érdemli, de sajnálni én sem tudom, max. nevetni rajta. :)

(#25) Kapszaicin


Kapszaicin
tag

Teljesen Egyetértek! Én is beperelném az éttermet simáán!!!
mivel szellemi magán tulajdonnal éltek vissza!

Intel i7 3770K, Gigabyte 7970, A-data sp900 128GB, 1TB WD BLACK, Fsp Raider 650W

(#26) PazsitZ


PazsitZ
addikt

A perelést értem, csak azt nem, hogy egy "étterem", hogy élhet vissza adattal és hogy zaklathat valakit?
Azt személyt kell perelni, aki leszedte a képeket és netre rakta és zaklatja a feleségét.

Na persze azt értem én, hogy az étteremlánctól nagyobb összeget lehet szakítani, mint a csoró dolgozótól. :U
Ha az utcán hagyja el akkor az államot/megyét/várost perelné be?

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#27) Kapszaicin válasza PazsitZ (#26) üzenetére


Kapszaicin
tag

épp ez a lényeg az étterem lánc! ha az utcán hagyja el nem tudja ki az aki vissza él vele mert ugye bár megtalálhatja egy külföldi is aki épp a megyében tartózkodik!
Ha elcsúszol a mekibe mert nincs kirakva a vizes padló tábla akár több 100000 forintra perelheted őket!
A csóró dolgozó tudta mit tesz adatokkal él vissza és nem hogy átküldte volna magának bt-n és kussba maradt volna de még hencegett is vele persze hogy perelni kell!
Az ilyen meg is érdemli! Ezek sosem tanulnak, csak akkor ha nagyon rábasznak!
nem az első eset volt az ott abban az étteremben ebben teljesen biztos vagyok!!!
:U

[ Szerkesztve ]

Intel i7 3770K, Gigabyte 7970, A-data sp900 128GB, 1TB WD BLACK, Fsp Raider 650W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.