Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sanchez638


Sanchez638
addikt

"PCX Ryzen A300 1700/RX480" "EVGA 750W GQ 210-GQ-0750-V2 tápegység" Most komolyan, miért kel ennek ekkora táp, Gondolom jó marketing, meg pénzlehúzás.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#2) pigster


pigster
senior tag

"nyolcszázezer forint "
Számmal már ki se mertétek írni...

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#3) hemaka


hemaka
nagyúr

Elolvasgattam, de egyik cucc sem kell perpill. :)

(#4) hallador válasza hemaka (#3) üzenetére


hallador
addikt

Azért azok a ThinkPad árak :D Nagy kedvenc, végül is még jó, hogy lehet kapni ennyi pénzért... :)

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#5) jerry311 válasza hallador (#4) üzenetére


jerry311
nagyúr

Itt van előttem egy 3 (lehet már 4?) éves ThinkPad és köszöni szépen jól van. A szomszéd 99.900 HUF-os notijai meg 1-1.5 évente megdöglenek. Nem azt mondom, hogy ez a világ legjobb notija, de úgy tűnik jobban bírja, mint olcsó társai.

(#6) hallador válasza jerry311 (#5) üzenetére


hallador
addikt

Nem mondod, hogy egy business gép jobban bírja még akkor is, ja a Lenovo-nak 2004 decemberében eladták, a T43 már Lenovo volt IBM felirattal, T61-en már lehetett érezni, hogy nem IBM, de a 430 már lötyögős használhatatlan toucpaddal jött, a 440-es széria az alja volt szerintem amit Te thinkpadnak képzelsz. Utána nálam a "ThinkPad" egy conzumer kategóriába tartozó túlárazott, kényelmetlen, olcsó hatású, kopásra alkalmas mű business notebook marad, ami amúgy nagyon nagyon erős műagyagból van, egy kevés fémmel megspékelve...

Rossz embernek írtad ezt, köszöni szépen a ThinkPad brandet nyugodtan kukázta a Lenovo, és köszi, ha Van HP, Dell, Fuhitsu, Toshiba is miért a Lenovo-t választanám? Nyilván költői volt a kérdés, de a Lenovo ezek közül a leggyengébb... Kérdés a kedvenc mit jelent...

Úgy tűnik a ThinkPad már nem thinkpad... Csak a neve az...

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#7) modeller


modeller
aktív tag

2017-ben a MediaPad tablet 5.1-es androiddal... Ütős.

(#8) jerry311 válasza hallador (#6) üzenetére


jerry311
nagyúr

Még jó hogy jobban tudod mit képzelek mint én... :U

(#9) Kisgépkezelő válasza Sanchez638 (#1) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

A tápok általában nagyjából középterhelésnél dolgoznak a legmagasabb hatásfokkal, így tulajdonképp van ráció abban, hogy majd duplaakkora tápot vesz az ember, mint amekkora egyébként minimálisan elég lenne. Az árát valószínűleg sohasem hozza mondjuk vissza, azon az 2-3%-on, de ha hűvösebb, halkabb gépet akarsz, akkor lehet a dologban ráció.
A sajátom pl így alakul:
Efficiency (%) at 230V, 20% load 83
Efficiency (%) at 230V, 50% load 86
Efficiency (%) at 230V, 100% load 84

Nekem mondjuk nem számít annyit az a pár százalék, hogy ráköltsek még egy deákot egy erősebb tápra, de biztos van aki szívesen rászánja ezt az összeget.

(#10) Sanchez638 válasza Kisgépkezelő (#9) üzenetére


Sanchez638
addikt

jó esetbe a 300w alatt van a fogyasztás ha egy 3dmark és egy prime-t ráküldesz. Ehhez akár egy 500w os táp is sok.

Régebben a több lemez/több vga stb miatt kellet. De ma már ez nem igazán szükséges..

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#11) M@cika


M@cika
őstag

Aki fél millát ad egy gépért az bele tud tenni még 15k-ért egy 1 terás vinyót, ha akar. Főleg, ahogy előttem írták, teljesen felesleges 750W-os táp, 500-as is bőven elég. a különbözet meg máris kiadja a vinyó árát. :-)

Nasit a kis fehér medvének!

(#12) #16939776


#16939776
törölt tag

Már-már meglepődök hogy a 1080 és egy Noctua hűtő bekerülhetett egy "AMD-s konfigba".
A maradék régi beidegződést kellene ki-elektrosokk-olni a kereskedőkből, hogy egy AMD-s konfigot, csak olcsó/gagyi körítéssel lehet/kell eladni/árulni.

4-500K-s konfigokról van szó, nem kéne ezeket sem lábon lőni, még a verseny előtt. ;)

[ Szerkesztve ]

(#13) idegen lény


idegen lény
őstag

Kellemes ünnepeket és jó tüntetést mindenkinek!

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#14) szaszyka


szaszyka
senior tag

Xeon P71 2milla és az apró... 😀

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#15) pusszycat válasza M@cika (#11) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Legtöbbször a táp megy meg, ezért azon nem kell spórolni, mert úgy is be tud dögleni,h visz mindent. Csak nekem 2 intett búcsút és el sem köszönt előtte.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#16) Sanchez638 válasza pusszycat (#15) üzenetére


Sanchez638
addikt

nem szar öccázast kell venni. Hanem kisebbet és olcsóbbat pl ugyan abból.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#17) deja vu


deja vu
addikt

Az az Eizo az kell nekem. :) Majd, nem most.

[ Szerkesztve ]

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#18) Lacc válasza #16939776 (#12) üzenetére


Lacc
aktív tag

Amúgy is gyenge a Ryzen vonal. Félre értés ne essék, még mindig egy R7 1700-ast szeretnék, de két dolog miatt lehet mégis csak Intel lesz:
1. Munkagépbe kellene, de pont a leggyakrabban használt munka task-ban vérzik el a Ryzen az Intelekkel szemben.
2. Valószínűleg sosem lesz normális mini-itx alaplap. (Igen egy van, a BioStar-nak, de az intel-es verziók jobban felszereltek ehhez az árhoz képest)
Sokan az alaplapok elérhetősége miatt jelenleg még bukásnak tartják a Ryzen-t (fórumokon, bár inkább csak csalódottak). A gyártók valamiért a Standard ATX-eket erőltetik, bár látom az MSI már bemutatott néhány micro-ATX-et is, de ezen alaplapok felszereltsége nem győzött meg.

[ Szerkesztve ]

(#19) troller válasza pusszycat (#15) üzenetére


troller
senior tag

Nekem tizenéve volt egy noname tápom, amin minimum háromszor szált el egy kondi. Kedvenc számtek boltba be, szervizes srác rutinból kicserélte, ment tovább. Soha semmi nem ment tönkre miatta. Aztán persze meguntam, vettem egy 450W-os Chieftec-et, az megy azóta is gond nélkül.
Sőt, 2000-ben az első ATX tápos konfigom azzal nyitott, hogy hazavittem és másnap reggel minden lámpa világított a házon, mert a táp lehalt, gariban kicserélték, ment tovább nem lett semmi baja.
Persze lehet, hogy csak szerencsés vagyok.

[ Szerkesztve ]

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#20) pusszycat válasza troller (#19) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Így, a leírtak alapján, tényleg szerencsés vagy. :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#21) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Azok a komplett gépek...

PH teszt konfigba tuninggal együtt elég az 520-as táp, de ajánljunk az egyorrúaknak RX 480-hoz 750 wattost.

(#22) QwErTy42


QwErTy42
addikt

A tápot kicsit túltolták. Nem értem, hogy minek a 750 W. Egy jóféle Seasonicot is belerakhattak volna.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#23) pusszycat válasza QwErTy42 (#22) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Itt egy takarékos.

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#24) Chaser válasza Sanchez638 (#1) üzenetére


Chaser
titán

azért, mert az 1080-as verzióba 550-es került ( :

nem tudom ki állítja össze ezeket a konfigokat, innen is grat neki, köze nincs semmihez amiben "dolgozik"

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#25) Devilstudio


Devilstudio
tag

Már meg is van az új táp a gépbe.
EVGA SuperNova 750W G3

[ Szerkesztve ]

Az adatvédelem halott, és a szociális média tartja a dohányzó fegyvert.

(#26) kromatika


kromatika
veterán

Köszi az összefoglalót.

(#27) MaUser válasza hallador (#6) üzenetére


MaUser
addikt

Rossz embernek írtad ezt, köszöni szépen a ThinkPad brandet nyugodtan kukázta a Lenovo, és köszi, ha Van HP, Dell, Fuhitsu, Toshiba is miért a Lenovo-t választanám? Nyilván költői volt a kérdés, de a Lenovo ezek közül a leggyengébb...

Tény, hogy a ThinkPad-ek finoman szólva is mélyrepültek az x10/x20-tól, de hogy egy HP jobb lenne nála? Cégnél a csapatomban 20 üzleti HP-ból ws-ből 20 cserés, G1-G3-ig bezárólag, átlagban két csere van egy lease period alatt. Nagyjából x3x/x4x mélypont szintje thinkpad vonalon. Itt tart most a HP. Lenovo azóta eszmélt x6x egyelőre messze jobb. Most ott tartunk, hogy sima T4/5xx-eket kér mindenki a HP-k helyett, ha már lehet válogatni. Kicsit lassabb fejlesztésre, de ledöglési arányok tizede sem. ;)

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#28) hallador válasza jerry311 (#8) üzenetére


hallador
addikt

Még jó, hogy szerinted köszöni jól vannak azok a gépek, szerintem, meg azok a gépek, már nem arra jó amire elvileg 1992-ben kitalálták azokat... Nem baj, ha neked tettszik, csak hagy ne kelljen egy lerontott brandet körbeujjongani, mikor ma már maga a brand csak a katasztrófa turistákat vonzza..

(#27) MaUser

Értem, akkor ezek szerint csak HP ,és Lenovo van a piacon? Hmmm, mert szerintem, biztosan igazad van, csak éppen ezek szerint ha a ThinkPan rosszabb lett, akkor semmi nem lehet jobb annál? Érdekes... ;)

Mint mondtam van olyan ügyfelünk, akinek 13 000-es notebook parkja van, nem egy, de nem mondanám, hogy a Dell, Fujitsu, vagy épp a HP lenne a leggyengébb. Nem egy Autógyárba szállítunk, ahol pl HP-k vannak, 5 - 13000 közötti számokról van szó, és nem mondanám, hogy annyira rossz lenne, mint állítod. Nyilván hihető amit írsz... 20-ból 20 rossz... Persze persze meg volt a mai esti mese is... ;)

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#29) Piftuka


Piftuka
veterán

Érdekes bemutató cikk lett ez is. (Mondjuk a tabletekkel foglalkozó oldalt ahogyan van átgörgettem, mert nem érdekel ez a hardvertípus.)

Az EVGA új tápegységei biztosan kiválóak; a Super Flower belső magáért beszél. :K Az 550-es méretnél nagyobb nem is kell a legtöbb számítógépbe, és ha az ára közelebb lesz a 20.000 forinthoz, mint a 30.000 forinthoz, akkor lesz igazi "gamer best buy" típus.

Az EIZO monitor elképesztő; jó tudni, hogy van még cég a számítástechnika világában, amely nem változik! :)

Viszont az is biztos, hogy 128.000 forintért nem egy 27 colos ACER monitort vennék, hanem egy UHD televíziót. A 40-es PHILIPS monitor esetében a "célhardver" volta miatt már "rezeg a léc".

Ám, ha ennyire számít a nagy képernyő, akkor itt is igaz, hogy 185.000 forintért ennél nagyobb méretű UHD televíziót is lehet vásárolni, nem is rossz minőségben, akár még VA panellel is.
Például egy SONY W755, vagy 808, akár 49-es méretben, és más alternatívák is vannak.

"Aquila non captat muscas."

(#30) b. válasza hallador (#28) üzenetére


b.
félisten

Ez a lekezlő stílus. ... amit te írsz KP, amit más az halandzsa. .. mindenki a saját tapasztalataiból építkezik. gondolom pont leszarja más, te mit gondolsz, ha ők mást tapasztaltak ezzel kapcsolatban, nem fognak változtatni a szokásaikon vagy a megítélésükön, mert te ezt írod
" ja hallador azt írta szar , akkor ne ezt vegyük, még ha nekünk eddig be is vált"

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#31) sb válasza Piftuka (#29) üzenetére


sb
veterán

A Philips 40", 4k, VA és emberi ár. Úgy értem ilyen mérethez és feature listához eddig 250-300k-s ár tartozott. Valóban, még TV árhoz is mérhető, ami eddig egyáltalán nem volt jellemző. És még olyan ritka, feláras dolog is belefértek mint hangszóró, USB!3.0!, két HDMI! :)

Mondjuk nekem 24" FHD 50-60k-hoz képest ez sem ár/teljesítmény bajnok, de csodálkozom, hogy nem lelkesedett még senki itt érte. :)

(#32) electrodoki


electrodoki
aktív tag

PCX reklám.... Szánalmasan drága, csak noob vesz onnan gépet! VICC. :DD

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#33) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Ez a felhozatal is csak a drágaságról győzött meg.Szomorúan nézem ami a Ryzen-el történik,ha a suta marketing és a sok huhogó nem nyírja ki,akkor majd a kereskedőknek sikerülni fog.... :(

Wasabi...

(#34) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Tablet-fronton megállt az idő egy 2-3 évvel ezelőtti szinten, nagyon durva.

Azok a kész konfigok elég viccesek, de azért jó AMD-t látni :)

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#35) worxland válasza M@cika (#11) üzenetére


worxland
addikt

Nem mindig. 500W-os tapot akartam venni, a 700-as kettoezer forinttal volt dragabb. Igy az utobbira esett a valasztas, megha az eletben nem fogom kihasznalni.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#36) Chaser válasza worxland (#35) üzenetére


Chaser
titán

melyik táp volt ez? minőségi tápnál kicsit nagyobb az ár difi, gagyinál meg teljesen mindegy, mindkét esetben fölösleges pénzkidobás

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#37) M@cika válasza pusszycat (#15) üzenetére


M@cika
őstag

Nekem szerencsére még sosem halt meg tápom, a mindent visz esetén meg nagy peched lehetett, mert egy minőségi táp semmit nem visz magával, hacsak bele nem csap a villám a gépbe. Osztom azt a véleményt hogy tápon nem érdemes spórolni, de feleslegesen​ túlfizetni sem fogom.

Nasit a kis fehér medvének!

(#38) pusszycat válasza M@cika (#37) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A mindent visz-t a szervizbe mondták nekem,h szerencsém volt mert van h mielőtt elfüstöl a táp ad egy túlfeszültséget ezzel tönkretéve amit csak tud. Lehet csak ijesztgetni akartak :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#39) MuldR válasza pusszycat (#38) üzenetére


MuldR
tag

Nem csak ijesztgettek. Környezetemben 4 táp szállt el. 2 csak pukkanással megadta magát, viszont 2 vitte az egész gépet. Alaplap, proci, memoria elszállt.
Noname tápok voltak.

(#40) pusszycat válasza MuldR (#39) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Na ugye.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#41) worxland válasza Chaser (#36) üzenetére


worxland
addikt

FSP Hyper S 700. Ennél minőségibb tápra nincs szükségem.

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#42) Sanchez638 válasza pusszycat (#40) üzenetére


Sanchez638
addikt

Ezekszerint szerencses vagyok.. nekem nem volt meg bajom.. pedig sok fele fajta tapom volt.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#43) pusszycat válasza Sanchez638 (#42) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Amióta laptopos vagyok, megszűntek a gondok.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#44) M@cika válasza pusszycat (#38) üzenetére


M@cika
őstag

A szar codegány meg lcpóver, hkc tápoknál ez szokás, de egy BeQuiet aligha csinál ilyet, max. elenyésző mértékben (mondjuk 100 ezerből 1)

MuldR: Ja, noname. Akkor nincs min csodálkozni. Én a megfizethető, névvel rendelkező tápokat szeretem, most egy FSP Hexa+ 400 van.

[ Szerkesztve ]

Nasit a kis fehér medvének!

(#45) M@cika válasza worxland (#41) üzenetére


M@cika
őstag

Megnéztem, most is csak 3000 Ft a különbség ennek a sorozatnak az 500 és 700 wattosa között.

Nasit a kis fehér medvének!

(#46) Chaser válasza worxland (#41) üzenetére


Chaser
titán

azzal nincs gond, mire olyan gépet alá pakolsz ami kihasználja lehet a gépre költeni ( :
a +150w 12v-on annyi?

M@cika
6-7k-ért már van újan fsp, ami a konfigok 90%-ának kb elég is, onnantól már csak csati kiosztás, hang, design, hatékonyság a mérvadó

szerk: pusszycat ugy. nyomi tá/akku ugyanúgy notebooknál is okozhat kellemetlenséget, járt már nálam pár gép amit egyik küldött békésebb vadászmezőkre
az nagy volt mikor srác új akkut akart eladni, gyárit, pont meghalt a gépe és nem volt már rá szüksége, aztán kiderült ugy. akku volt és likvidálta az alaplapot ( :

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#47) #67688960


#67688960
törölt tag

tetszik ez a Philips BDM4037UW/00. van valakinek, jó?
teszt:[link]

[ Szerkesztve ]

(#48) Piftuka válasza sb (#31) üzenetére


Piftuka
veterán

Egyetértünk. A "rezeg a léc" részemről éppen arra vonatkozott, hogy a 128.000 forintos ACER monitor ellenében, ez a Philips már meggondolandó.

Bár továbbra is azt mondom, hogy ha jó áron kifog az ember egy akár nagyobb méretű "W" szériás SONY tévét, akkor azzal mindent figyelembe véve jobban jár.

"Aquila non captat muscas."

(#49) Piftuka válasza Sanchez638 (#42) üzenetére


Piftuka
veterán

Szerencsés vagy. Megfelelő védelemmel nem rendelkező, ún. "no name" tápegységet használni valódi hazárdjáték, ami a számítógéped épségét illeti.

Ezerszer átbeszélt téma ez egyébként... ha a CPU számítógép agya, vagy "lelke", akkor a tápegység a szíve. Minden konfiguráció építését annál kell kezdeni. Azon spórolni értelmetlen, és felelőtlenség is egyben.

Egyébként továbbra is azt mondom, hogy, ha valaki akár 200.000 forintért épít manapság egy számítógép konfigurációt, akkor a jelen cikkben szereplő EVGA 550 G3-asnál jobb megoldást nem nagyon talál.

Esetleg a Seasonic valamelyik hasonló kategóriás modelljét.

A teljes konfiguráció árának ~10-15%-a a tápegységre még nem is számít soknak, figyelembe véve, hogy mit nyerhet az ember (stabilitást, biztonságot), és abban is biztos lehet, hogy egy ilyen alkatrész akár 8-10 évig is hűen szolgálja.

"Aquila non captat muscas."

(#50) MaUser válasza hallador (#28) üzenetére


MaUser
addikt

Értem, akkor ezek szerint csak HP ,és Lenovo van a piacon?

Mint olyan cég, aki tud pérszázezer darabos portfoliót adni tablettől hpc-ig? Nagyjából igen. (Dell még talán, de nála is hiányzik pár kategória.)

Hmmm, mert szerintem, biztosan igazad van, csak éppen ezek szerint ha a ThinkPan rosszabb lett, akkor semmi nem lehet jobb annál? Érdekes...

Szerintem fuss neki annak még egyszer, amit írtam, meg fogod érteni, de azért segítek, ha már ennyire nem ment: tp mélyrepült x2x-ek után, aztán x6x-októl már úgy néz ki magukra találtak. Közben meg a HP követte a mélyrepülést saját tapasztalat alapján.

Mint mondtam van olyan ügyfelünk, akinek 13 000-es notebook parkja van, nem egy, de nem mondanám, hogy a Dell, Fujitsu, vagy épp a HP lenne a leggyengébb. Nem egy Autógyárba szállítunk, ahol pl HP-k vannak, 5 - 13000 közötti számokról van szó, és nem mondanám, hogy annyira rossz lenne, mint állítod. Nyilván hihető amit írsz... 20-ból 20 rossz... Persze persze meg volt a mai esti mese is... ;)

Bizony, én már csak olyan vagyok, ha ha 3 év alatt azt látom, hogy 20 ws hp noti fut át a csoporton három generáción át és mindegyiket cserélni kell, akkor felmerül benne, hogy talán mégsem ezek a legjobbak. Ezzel meg talán némileg egybevág, hogy az általad említett számoknál egy (három év alatt inkább kettő) nagyságrenddel többet leasingelő cég három év után visszaállt hp-ról az tp-re, az iszonyat cserearány miatt. ;)

[ Szerkesztve ]

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.