Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) skitzoo


skitzoo
senior tag

VGA hol marad? :DDD

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#2) tiv83us válasza skitzoo (#1) üzenetére


tiv83us
veterán

Jah, az dompingezik a banyaszoknal, hogy szijjanak banyasz gazt :)) :O
Majd esetleg Marciusban :U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3) syberia válasza skitzoo (#1) üzenetére


syberia
veterán

A bányában, hol máshol?

https://howbad.info/

(#4) satz18


satz18
őstag

PC-t a legjobb akkor építeni, amikor VGA nem kapható, a RAM-ot pedig 3X-os áron mérik. :C

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#5) Lacok válasza skitzoo (#1) üzenetére


Lacok
őstag

A vga-k a bányában dolgoznak. ;]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#6) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Tud valaki ilyen BT-s Gamepad-ot, aminek a "tartójába" egy 7"-os Tablet is belefér?

(#7) Televan74 válasza skitzoo (#1) üzenetére


Televan74
nagyúr

Nem tudnak róla okosat mondani,ezért inkább hallgatnak róla.Bölcsen teszik. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#8) Viktor77 válasza SunMount3r (#6) üzenetére


Viktor77
titán

Például.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#9) Steve_Brown


Steve_Brown
aktív tag

Mi értelme van egy olyan gépháznak aminek nincs oldala?

(#10) Juhaszatti válasza Steve_Brown (#9) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Itt melyiknek nincs oldala? :O

(#11) Steve_Brown válasza Juhaszatti (#10) üzenetére


Steve_Brown
aktív tag

A Raijintek Paean M-re gondolok.

(#12) Freiherr válasza Steve_Brown (#9) üzenetére


Freiherr
őstag

Semmi.

XXX

(#13) Acélfarkas


Acélfarkas
senior tag

"Egyre jobban koncentrálnak a gyártók a játékosok igényeire". Ezen azért jót nevettem. Mutass nekem olyan játékost, akinek csillámpóni fényjátékra van igénye játék közben, vagy azon kívül. Mindeközben a minőség egyre jobban háttérbe szorul, de ha nem, akkor másodlagos szempont lett.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#14) Komplikato válasza Steve_Brown (#9) üzenetére


Komplikato
veterán

Semmi. Anno a szervizesünk teszt gépe is egy falra szerelt alaplap tartó keretre volt felépítve. Garantáltan jól szellőzik, és pont annyira hangos, mint egy oldalak nélküli ház, de lehet még halkabb is, mert nincs ami rezonáljon. ;]

A legjobb az egészben, hogy a "gamernek" lesz ilyen olyan átlátszó háza, karácsony fája, RGB-s lóf*sz a gépében, de ram vagy VGA amin megy a game, na az nem lesz vagy kirabol egy bankot hozzá. De milyen jó gamer cuccokat kapni, mi? :P

[ Szerkesztve ]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#15) Bandit79


Bandit79
aktív tag

Mondhatjuk hogy végül is visszatértünk a pc hőskorába ( 486 dx100 stb..) ugye egy nagyon erős fizetésbe kerűlt egy pc vagy 2-be.

(#16) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Az az inwin csőváz 430k-ért tényleg egy vicc. Aki kifizeti, meg is érdemli hogy lehúzzák.

(#17) Weareus


Weareus
addikt

Eh, én is a vga-t akartam kérdezni, de megelőztek.
Csoda? :D

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#18) Cyone válasza Acélfarkas (#13) üzenetére


Cyone
tag

+1

Nekem is ez jutott eszembe, amikor ezeket a "Gamer" cuccokat néztem. :)

Cyone

(#19) sagem


sagem
addikt

szerk: semmi, elnéztem az árát :B

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#20) maximilian4 válasza skitzoo (#1) üzenetére


maximilian4
addikt

Belinkelhettek volna pár hardveraprós hirdetést mondjuk. Van itt vgadömping. :D

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#21) skitzoo válasza maximilian4 (#20) üzenetére


skitzoo
senior tag

Nezd meg a hirdeteseimet. Nagyon szep aruk van a Videokartyaknak... ;] :DDD

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#22) tatu9


tatu9
tag

Kár ezért a billentyűzetért, nem lehet 1 színt beállítani. Az összes szín világít. Bár ennyiért nem lehet kimaxolni a testreszabhatóságot. Maradok a Thor 300 nál.

“TRUST. PRAY. OBEY”

(#23) Televan74 válasza skitzoo (#21) üzenetére


Televan74
nagyúr

Occsó,pici kártya? Ja, hogy nem? Erős,drága nagyvad! :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#24) bindike01


bindike01
aktív tag

Manapság luxus akár egy középkategóriás gamer gépet is építeni:D Lassan többe kerül mint egy autó! :D

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#25) Televan74 válasza bindike01 (#24) üzenetére


Televan74
nagyúr

Akinek nem inge,ne vegye magára! Azért ha van egy jó alapod amit folyamatosan bővítesz,akkor ezt még ki lehet bírni,max nem most fejlesztesz videó kártyát.Akinek meg nagyon kell nyúljon mélyen a zsebébe.
0 -ról indulva most ne álljon neki senki akár egy FullHD -s gépnek se,sokkal jobban jár egy konzollal.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#26) Weareus válasza Televan74 (#25) üzenetére


Weareus
addikt

max nem most fejlesztesz videó kártyát

Meg ramot.

Konzolt én is fogok venni.
Gémer pc marad, of course. :)

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#27) IT user


IT user
tag

Tegye fel a kezét, aki venne 430 ezer forintért járókeret kinézetű házat!
Köszönöm, letehetitek. :DDD

Ha nem elég gémer, akkor kell a plusz RGB! Hány FPS-sel lesz jobb a teljesítmény? Nekem még a szkennerem és a nyomtatóm is RGB! :D Kár, hogy monitorszűrőt már nem használok, mert abból még nem láttam RGB-t.

Szerk.: Bocsánat, tévedtem, a nyomtatóm CMYK. Legyen a CMYK az új RGB! 33%-kal több FPS! :DD

[ Szerkesztve ]

(#28) nyunyu válasza IT user (#27) üzenetére


nyunyu
félisten

Kár, hogy monitorszűrőt már nem használok, mert abból még nem láttam RGB-t.

Azon könnyű segíteni.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#29) IT user válasza nyunyu (#28) üzenetére


IT user
tag

Ez inkább hátrafelé ambient light, mint előrefelé szűrő, de üsse kavics, ha jó drágán lehet ilyet venni gémer boltban, akkor veszek. Kettőt. :DD

(#30) kolopele válasza bindike01 (#24) üzenetére


kolopele
nagyúr

Egy normálisabb autó ára 5 milliónál kezdődik, ahhoz képest még egy csúcs gép is csak aprópénz a mai árakat nézve.

[ Szerkesztve ]

(#31) SunMount3r válasza kolopele (#30) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Azért egy pár vizes zsömlét, meg májkrém konzervet lehetne venni abból az "aprópénzből". :D

(#32) rubek25 válasza Steve_Brown (#9) üzenetére


rubek25
csendes tag

mutogatni az 5ödikes haveroknak :))

(#33) xeon forever


xeon forever
addikt

En is gondolkoztam mar ilyen heggesztett házon.
Kb 5k-10k huf(ivheggesztő szopkodjA az áramot ja meg a flex is) + üvegből jön ki.

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#34) ->Raizen<- válasza bindike01 (#24) üzenetére


->Raizen<-
veterán

300 e ft ert renault cliot tudsz mar venni jo allapotut a pc mar regota luxus 220k egy gtx 1080 vicc lett az egesz pc

(#35) Prowler


Prowler
senior tag

Az a Marvo gamepad nagyon kemény, full PS2 koppintás az egész. Ilyenekért nem pereli be a Sony az embereket? :D

Durva amúgy mennyire mennek fel az árak PC téren. Egy gamer ház, billentyűzet és egér kombóra simán el lehet költeni 40-60 ezer Forintot. A 430 ezres ház pedig abszolút vicc...

Veremivadék Undorkutya

(#36) zetor2000 válasza xeon forever (#33) üzenetére


zetor2000
senior tag

Jam. Csak ez:
- már kész van (ez egy hatalmas szempont :) )
- nem kell csöveket vágj, méretre, véget igazítani
- fúrni, menetet vágni
- hegeszteni
- a varratok szépségét/jóságát helyrehozni
- festeni
- vizes/lézer(stb) vágóval emblémát vágni, "előlapi" USB, hangcsarikat valahova rögzíteni
- üvegest találni, aki vág biztonsági üveget, és ott fúr lukat, ahol kell
- kábelvezetőket keresni/beépíteni
- és az alaplap / tap / stb. alaplemezt se kell megcsinálni.

Persze, mint hobbi, én is szopkódok mindenfélével, tudom, milyen fasza érzés, amikor csinálod, és haladsz, és szép meg jó lesz. Most egy mini itx lap burkolatán agyalok, már egy jó hónapja.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#37) vaakuum válasza skitzoo (#1) üzenetére


vaakuum
addikt

Jaja... ;] Én is csak arra voltam kíváncsi, de látom az is maradok :O

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#38) zetor2000 válasza Prowler (#35) üzenetére


zetor2000
senior tag

"Egy gamer ház, billentyűzet és egér kombóra simán el lehet költeni 40-60 ezer Forintot."
Darabonként... tedd hozzá.

Egy rendes billentyűzet, ami mikrokapcsolós, 25 alatt nem áll meg. Egy egér, amit meg mertem venni - nem játékra- 20K volt, használtan (igaz, hogy remek vétel -steelseries sensei wireless), egy házikó meg megintcsak simán 30-40, üresen, táp nélkül.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#39) zetor2000 válasza kolopele (#30) üzenetére


zetor2000
senior tag

Hát, apple-nél lehet konfigurálni iMac Pro-t. Túlzások nélküli konfigból ~2 jön ki 5 millerből. (4TB SSD erős felár, meg minek is ennyiért -800E, meg ilyesmi). De szerintem azé' 5 miskából is eggyel magasabb kategóriás verdát szemelnék. Ha van 5M KP, akkor lesz ott még 2-3M kifizetni a felárat.
Ha már lúd, legyen félkövér dőlt.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#40) Cs1csó válasza Komplikato (#14) üzenetére


Cs1csó
félisten

Azért egy szervizben lévő tesztgépnél még praktikum miatt is jobb ha nincs gépház könyebb ezt-azt kidobálni,beletenni stb.

(#41) kolopele válasza ->Raizen<- (#34) üzenetére


kolopele
nagyúr

Autóról beszéltem nem használt sz...ról, főleg nem egy francia alja kocsiról.
zetor2000 Felfelé mehetünk lényegében bármeddig.

[ Szerkesztve ]

(#42) Piftuka válasza satz18 (#4) üzenetére


Piftuka
veterán

Attól még lehet fejleszteni, csak nem ezt a két komponenst. :) (Illetve ezeket nem érdemes, hacsak valakinek nem mindegy a pénz.)

Talán ilyen időszakban felértékelődnek a gyári "brand" gépek adta lehetőségek is. Ott egy komplett "csomagot" vásárolsz, és nem biztos, hogy ilyen mértékben érzékelődik a fent említett két alkatrész rendkívül magas ára.

Teljesítmény szempontjából szerencsére az elmúlt sok év "Core i" processzoraira épülő rendszerek meglehetősen időtállóak akkor, ha valaki nem csak a maximális felbontást és részletességet keresi egy játékprogramban.

"Üröm az örömben" a mostani Spectre/Meltdown botrány... de remélhetőleg ez nem fog oda vezetni, hogy most majd az új, "biztonságos" processzorokat, és az azokkal együttműködő alaplapokat fogják az "egekbe árazni"!

"Aquila non captat muscas."

(#43) Piftuka


Piftuka
veterán

Azt mondjuk jó látni, hogy a BitFenix még képes konszolidált számítógépházakat készíteni!

Bár a "GT"-nél van szebb modelljük is, de elnézve a hírben szereplő többi szerkezetet, még ez is bőven vállalhatóbb a legtöbb "gamer" cuccnál. :K

"Aquila non captat muscas."

(#44) Milka 78


Milka 78
nagyúr

A Hermes E2 pont jó lenne nekem,bár ahogy látom most van választék ebben a mezőnyben.

(#45) pomorski


pomorski
őstag

Ez a GT-006 olyan olcsó, hogy kedvem támadt kipróbálni. Valszeg beruházok egybe. Vagy nem érdemes kipróbálni??

(#46) Weareus válasza pomorski (#45) üzenetére


Weareus
addikt

Rajtad áll. :)

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#47) xeon forever válasza zetor2000 (#36) üzenetére


xeon forever
addikt

Ez pont az a kategória, hogy 430- helyett Inkább a megcsinálom az életérzés.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#48) pomorski válasza Weareus (#46) üzenetére


pomorski
őstag

Ha nagyon szar, legfeljebb eladom a hardveraprón (1/3)-áron.

(#49) Dr.FantastiK válasza satz18 (#4) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

de olcsobb a Proci meg a Lap. ;)

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#50) Khelben


Khelben
nagyúr

Ideapad mint munkagép? Ne már.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.