Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pet007


pet007
aktív tag

A 950esek mind lekapcsoljak a ventiket terheles nelkul? Most terveztem a hangos/sokatfogyaszto 670es lecsereleset a htpc-ben, 950esek 750ti aron mennek felenk, de jo lenne ha terheles nelkul nema lenne... amugy koszi a tesztet!! :C

(#2) Hannibhál válasza pet007 (#1) üzenetére


Hannibhál
őstag

Nem mindegyik, pl ez sem, de igazából nem is nagyon hangos, ha van mellette hdd vagy nem passzív cpu hűtő, akkor esélyes, hogy azok hangosabbak lesznek:)

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#3) pet007 válasza Hannibhál (#2) üzenetére


pet007
aktív tag

Akkor utana kell nezzek. Nem lenne 670el se bajom, csak hangos szegeny. Koszonom az infot!

(#4) Peter13


Peter13
senior tag

Jó kis írás: számomra külön öröm hogy ugyanazon felbontás mellett különböző beállítások mellett is lehetett látni hogy hogyan teljesít a kártya...néha elég idegeseítő hogy mindent csak "high" meg "ultra" beállítások mellett tesztelnek (amik nem is mindig hoznak annyit a konyhára, nekem a Witcher pl konkrétan csalódás volt: játék közben a medium meg az ultra között alig volt látható különbség...igaz nem álltam meg fűszálakat számolni).

Szóval köszi a tesztet, és bár remélem örömöd leled az ideiglenes kártyában is, azért kivánom hogy mihamarabb jöjjön össze az elődje (vagy annál jobb) :)

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#5) Hannibhál válasza Peter13 (#4) üzenetére


Hannibhál
őstag

Köszönöm szépen:)
Hát én is remélem már jó lenne...

Gépelés nem az erősségemasdsdk

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.