Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) komi77


komi77
senior tag

Én régóta Amd fan vagyok. A Ryzen-es platformnál - a sok előny és javulás ellenére nem értem, hogy - ha pl. vennék egy 320-as lapot szerveres, htpc-s feladatokra 2200G procival - miért nincs több sata csatlakozó rajta? Nekem a négy sata már jó 2-3 éve kevés - amióta nagyobb, jobb minőségű fájlokban töltöm le a filmeket. Így legutóbb is 350-est kellett vennem (8 sata és 3TB-nél kisebb vinyóm nincs) ilyen megfontolásból.Értem én a technikai hátterét, de pont nem a játékra szánt árú és teljesítményű lapokat, procikat használja az ember erre a célra. Legyen kis fogyasztás, stabil folyamatos üzem, fapados de olcsó, sok csatival. A 320 pont ezekben gyenge. Inkább csak irodai gépnek jó, bár a jobb 320-asok meg majd egy árban vannak a 350-esekkel - amik már játékra is használhatók. Szóval el tudnék képzelni olyan olcsóbb deszkákat amin sok a csati és alkalmas a fenti igényekre. Vagy dobjanak ki olyan platformot ami erre való. :) Amúgy a 450-eseket én is várom nagyon - meg azt, hogy ezeket az igényeket átgondolja valaki.

Szegény ember kézzel nőz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.