Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vans?


vans?
őstag

Remelem azert a Blikk nem csinal majd tabletre optimalizalt feluletet...

hábm bábm

(#2) padika11


padika11
tag

Ennyikért én is előfizetnék a kedvenc netes lapjaimra, de persze nem tableten... :))

Art is the affirmation of life. - Alfred Stieglitz

(#3) bambano


bambano
titán

No, Murdoch rájött végre, hogy jobban jár, ha befejezi a fürdőskurva jellegű sipákolást és kitalál valamit, ami újann, mint a több száz éves papiros újság?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#4) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Pihenj le papa elrohant meletted a világ.
Megszerzem az infót a másik 10000000000000 ingyenes híroldalról. ;]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#5) Szmeby


Szmeby
tag

Jó az irány, de látszik, hogy nem sokat gondolkodott rajta.
Ahogy brutális kolléga is megfogalmazta, nem tűnik tuti befektetésnek pénzt kérni olyanért, ami ingyen is elérhető.

Lehet, hogy jobb lett volna ingyenes+reklám kombóval indítania, majd heti 1 dolcsit kérhetett volna a reklámmentességért. Mennyivel jobban hangzik. :)

(#6) Narxis


Narxis
nagyúr

Oké, hogy az Apple fanoknak mindent el lehet adni ami Apple, de ezt már szerintem az ő gyomruk se "veszi be". Szerintem bukás lesz.

Thanos was right.

(#7) Sweet Lou 6 válasza Narxis (#6) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

már hogyne venné be. steve jobs bármit el tud adni a fanjainak.

sweetlou6.wordpress.com

(#8) vans? válasza Narxis (#6) üzenetére


vans?
őstag

Bevesz az mindent. :D

hábm bábm

(#9) hemaka


hemaka
nagyúr

akár sikeres is lehet, $0.99 még idehaza sem pénz, hát még ott... :)

(#10) #06658560


#06658560
törölt tag

Szerintem ebben a formában ez bukás lesz. Ha nem egyetlen felületre korlátozná, akár sikeres is lehetne a dolog, így nem érzem annak.

(#11) blueMerle válasza #06658560 (#10) üzenetére


blueMerle
veterán

Most még azt hiszed igazad van de Steve Jobs majd megmagyarázza miért jó ez neked :D ;]

All: Nem rosszból de azért fizetni amit elolvasok ezer másik helyen teljesen ingyen és legálisan? Már elnézést de aki erre előfizet az egy idióta. Ez nem olyan mint a warez-nem warez kérdés.

(#12) Sanyix


Sanyix
őstag

A lényeg az, hogy steve jobst meg tudja-e győzni. Ha pedig sj elmondja milyen fenomenális, fantasztikus, forradalmi, különleges ez a dolog, a zombik úgy fognak előfizetni rá mint a pinty. Majd ők magukkal rántják a "nekem is olyan kell mint neki" divatbuzikat, tehát a jól bevált apple taktikát alkalmazzák.

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.