Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Probber


Probber
őstag

Még PC verzió sincs kész, előbb azt fejezzék be. ;]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#2) z0d1AK válasza Probber (#1) üzenetére


z0d1AK
veterán

Valamelyik nap letoltottem a Marketbol, de torolten is egy nap utan. Hosszu masodpercekbe telik a bongeszo elinditasa, ami szerintem nem megengedheto...

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#3) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Remélem jó lesz a Fennec, mert miatta nincs még Electrolysis a PCs Fx-ben. Mike Beltzneres hírre már itt leírtam a véleményem.

(#4) leviske


leviske
veterán

Azt lehet tudni, hogy Windows Phone esetében mi az akadály? Csak mert gondolom Symbian esetében a hardver.

(#2) z0d1AK: Basszus, de hát desktopon ugyanez a helyzet. Jobbat vártál mobilra? Ha utána gyors, akkor nincs akkora gond szerintem. Bár nem igazán értem, hogy a Maemo alap böngészője esetébe elérteket hogy nem tudják a saját megoldásukban megismételni.

[ Szerkesztve ]

(#5) WonderCSabo válasza leviske (#4) üzenetére


WonderCSabo
félisten

A Firefox 4 legújabb verziói már nagyon gyorsan indulnak PCn.

(#6) z0d1AK válasza leviske (#4) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ha a telefonon valamit meg akarok gyorsan nézni, azt valóban gyorsan akarom. Miért nézzem a Firefox ikonját fél percig, ha addig a gyári böngészőben meg is nézem amit akarok?

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#7) #16820480 válasza leviske (#4) üzenetére


#16820480
törölt tag

volt róla szó pont most valamelyik wp topikban, hogy jelenleg nem engedélyezett a natív kód fejlesztése wp7-re, ami meg is öli a böngészőmotor írását. ie motoros fennec meg nem lenne az igazi.

(#8) Youri válasza WonderCSabo (#5) üzenetére


Youri
veterán

Jah, de egy Chromehoz képest még mindig üszkös lábú 90-es tata :) Bár a Chrome mellett kb ez az egyetle érv.
Remélem hamarosan kijön a 4 PC-re, és még tekernek a fordulaton. 1.0 RC óta használom, és nem szeretnék váltani :)
Androidon, viszont elég f*s sajna :(

RTX ON

(#9) talpalavalo


talpalavalo
aktív tag

Először is kétlem, hogy a chrome-nál gyorsabb lesz majd, hisz a Chrome-ot is a google csinálta meg az Androidot is, így ki ismerné jobban a rendszert mint a saját háza???

Egy ideje nem használok ff4-et pontosan amióta kijött a chrome, sokkal gyorsabb és sokkal megbízhatóbb mint a ff. És igazából megszoktam nem szívesen váltanék, a script támogatása is sokkal szimpatikusabb, meg például nem szükséges a firebug telepítése mert élből integrálva van, és ez számomra nagy segítség...

Az iPhone kifogása meg hát harmat gyenge... Mondjuk szerintem egyébként is leáldozóban van nekik még akkor is ha most kiadnak egy hiper szuper csilivilli telót az Androidot nem fogják tudni megfékezni, lásd ezek a kifogások, és az egyre több Android exkluzív alkalmazások sora....

(#10) ArchElf


ArchElf
addikt

Nem néztem a legfrissebb bétát... Javították már benne a beviteli mezőkbe bevitt hosszú sorok (nem-)tördeléses hibáját?

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#11) #24737024


#24737024
törölt tag

A béta szinte használhatatlanul lassú volt, összehasonlíthatatlan a szintén béta Opera Mobile-lal :U Da ha kiadják a véglegest, kap még egy esélyt :)

(#12) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Asztali Firefoxnál megszoktuk, hogy az utolsó egy-két béta egész jól használható már, nincs benne sok instabilitás. Na ha annyi különbség lesz a végleges mobil verzió és az utolsó előtti bétája közt, mint az asztali böngésző egyik utolsó bétája és a végleges verziója közt, akkor lehúzhatják a WC-n, mert alkalmatlan bármire. Nemrég amikor próbáltam, belefagyott a szinkronizálásba, de egyébként is lassú, másodperceket kell várni, amíg a beviteli mezőben megjelenő szöveg megjelenítése utoléri a begépelést.
Vagy ezt már kétmagos processzorokra és 1 GB RAM-ra tervezik?

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#13) CPT.Pirk válasza talpalavalo (#9) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Te a Firefox4-ről beszélsz? A Chrome 2008 szeptemberében jött ki, a FF4 első bétáját meg 2010 július 6.-án adták ki, és most a 11-es béta verziónál tartanak.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#14) CPT.Pirk válasza talpalavalo (#9) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

dupe... köcsög proxys net

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#15) WonderCSabo válasza Youri (#8) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Én teszteltem a 2 indulási sebességét és az Fx legújabb nightlyai nem voltak sokkal elmaradva a Chrometól. Persze ha az Fx-be beleraksz 50 kieget, 100Mbnyi előzményt és könyvjelzőt, akkor azért nem indul olyan gyorsan...

(#16) julius666 válasza WonderCSabo (#15) üzenetére


julius666
addikt

A "sokkal" bizony nagyon szubjektív fogalom. :)

1-2 tabbal is jóval gyorsabb szvsz a chrome indulása, de ott már az új FF tényleg használható, nem vészes az indulási sebesség (az elődhöz képest). Ha sok tabot nyit meg az ember, akkor még mindig tetű lassú. Folyamatos FF használat után lehet nem tűnik fel, viszont chromeról visszaülve elé bizony azt veszi észre az ember, egyre intenzívebben dobolnak a körmei az asztalon indulás alatt.

Fél év FF használat után nem sok értelme van felrakni egy szűz chromeot és úgy összehasonlítani, mert a superfetch bezavar (tudom hogy te tudod, csak idevág, nagyon sokan vonják le emiatt azt a következtetést, a chrome nem is gyorsabb valójából az FF-nél - pedig X használat után szépen begyorsítaná azt is még jobban a Win7-ük).

(#17) WonderCSabo válasza julius666 (#16) üzenetére


WonderCSabo
félisten

El kell felejtetni a Win-el a Superfetch adatait és úgy tesztelni - én ezt tettem.

A dolog másik oldala meg az, hogy a szűz Chrome valóban a Superfetch szempontjából lassabb, de a belakottság szempontjából meg gyorsabb.

[ Szerkesztve ]

(#18) julius666 válasza WonderCSabo (#17) üzenetére


julius666
addikt

Chrome-nál nem tapasztaltam érezhető belassulást az idő múltával. Biztosan van itt is, de tényleg nem jelentős.

[ Szerkesztve ]

(#19) hohoo válasza talpalavalo (#9) üzenetére


hohoo
senior tag

hát láthatóan az opera jobban ismeri az androidot :DD

T-home extra csomag monopolterületen 6500 ft/hó, versenyterületen ahol Digi vagy UPC is van pedig 2990 ft/hó. Köszönjük!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.