Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Jönne már végre a végleges.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#2) Giovan!


Giovan!
addikt

Ez már xbox-ra egyszer fel lett ujítva, szóval ezzel elvileg nem kell annyit pepecselnie majd a fejlesztőknek, igaz?

Amúgy sokkal szebb a játék annál, mint amire emlékeztem, valamit mégiscsak ért az az MCC-s csinosítás.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#3) oriic válasza Giovan! (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen az xboxos MCC-ben kezdetektol benne van. Viszont az is ugyanaz a kiadas ami 2011ben megjelent Xbox360-ra, csak 4k-60FPS lett.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4) Giovan! válasza oriic (#3) üzenetére


Giovan!
addikt

Én csak a sima 2003-as PC-s verzióval játszottam eddig, annál nekem jóval szebbnek tűnik.

Igaz kijátszani sosem tudtam, a Pillar of Autumn reaktorának túlterhelése miközben a Flood és Guilty Spark kis drónjai is cseszegetnek, szóval az nekem már túl sok volt. De hátha most majd nagyobb szerencsém lesz, azóta eltelt pár év, a képességeim remélhetőleg fejlődtek valamennyit :D

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#5) oriic válasza Giovan! (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

2001ben jelent meg Xbox Claasicra, 2003-ban PC-re, majd jott a full felujitas Xbox360ra.

Majd megjelent Xbox One-ra az MCC reszekent is a felijitas (4k60FPS), es most ez utobbit hozzak ki Pc-re.

Kaptam invite-ot, este streamelek belole ha esetleg erdekel.;)

Live-Die-Respawn

(#6) GodGamer5 válasza Giovan! (#4) üzenetére


GodGamer5
addikt

A PC-s verzió ezer sebből vérzett és sok szempontból gagyibb volt, mint a boxra megjelent változat. Én is azt toltam végig kétszer. A MCC verzió pedig sokkal szebb mint az eredeti XBoxos verzió.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#7) Silenzio válasza GodGamer5 (#6) üzenetére


Silenzio
addikt

Ezt nem tudtam. A Reachet kipróbáltam most PC-n, úgy érzem, baromira eljárt felette az idő. De remélem, az érzés idővel alábbhagy, mert jó árú, értékes pakknak tartom ezt most.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#8) Giovan! válasza oriic (#5) üzenetére


Giovan!
addikt

Lehet belenézek majd ha hazaértem. Mikor és merre található az a stream?

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#9) oriic válasza Giovan! (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Már vége lett. :D Holnap délelőtt tolom majd újra.

https://www.twitch.tv/orichalco

Live-Die-Respawn

(#10) Giovan! válasza oriic (#9) üzenetére


Giovan!
addikt

Na most sikerült a végére odaérnem.
Egyrészt a zene még mindig elképesztően epic, másrészt tanultam két dolgot: ha hátulról derékon vágod, az elit egy ütéstől megfekszik, illetve a gránát robbanására rá lehet állni, hogy magasabbra ugorhass. Kösz a tippeket, ezeket én is alkalmazni fogom a legközelebbi CE kampányomban :R

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#11) oriic válasza Giovan! (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A grenade jump régi trükk, de óvatosan kell, mert ha kevés életed van instant halál, plusz nem simán a robbanás visz fel magasabb helyre, hanem nagyjából ki kell számítanod, hogy mikor történik a bumm és előtte egy ugrás gombot kell nyomni. :)

+1 bár ezt lehet ismerted:

Noob combo: feltöltött plasma fegyver lövés után egy fejlövéssel a normál elitek egyből halnak.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#12) Giovan! válasza oriic (#11) üzenetére


Giovan!
addikt

A fullos plazmatöltet testpajzsokra gyakorolt hatását már felfedeztem (miután párszor ezzel a módszerrel likvidáltak a jackalok :D), a Reach-ben különösen jól jött a karddal hadonászó elitek ellen.

Azt a robbanásos módszert tesztelgetem majd a Reachben, úgyis ki akartam már egy ideje próbálni a Reach Evolved módot.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#13) Plazmacucci válasza GodGamer5 (#6) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Tehát már van bump mapping a falakon? :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.