Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RoBorg


RoBorg
tag

Láttam már sok anime-t, de ilyen festett stílusút még nem. Kicsit furcsa volt, nem merném azt mondani mindig láttam, értettem éppen mi a helyzet. De nem volt rossz, köszi. :R

u.i. Azért a Ghost in the Shell-nek a nyomába sem ér. :D :N

[ Szerkesztve ]

(#2) Zolás válasza RoBorg (#1) üzenetére


Zolás
addikt

Én is ezen gondolkodtam. Hogy tudtak ilyen elmosódott grafikát csinálni a ghost in the shell után?
Magát a történetet se értettem végig.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#3) alien_ válasza Zolás (#2) üzenetére


alien_
őstag

klikk :P

Swarm is coming.

(#4) RoBorg válasza Zolás (#2) üzenetére


RoBorg
tag

jaja...Úgy általában is elég érdekes képi világ. Talán a Animatrix-os Világrekord-ban találunk ilyen szürreális ábrázolást...Ghost in the Shell-hez képest meg....hát az ne is emlitsük!!!

alien_: :)

[ Szerkesztve ]

(#5) Zolás válasza alien_ (#3) üzenetére


Zolás
addikt

Angol középfokú vizsgám van kössz :P

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#6) Lenry


Lenry
félisten

az első részt hol lehet megnézni?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) alien_ válasza Zolás (#5) üzenetére


alien_
őstag

Személyes tapasztalatom azt mutatja, hogy gyakorlatban az angol nyelvvizsga nem egyenlő azzal, hogy valaki tud is angolul ;) Egyébként én is elvesztettem a fonalat pár helyen, szóval písz :D

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#8) RoBorg válasza Lenry (#6) üzenetére


RoBorg
tag

Ez egy jó kérdés, mert a linket a MS levetette a youtube-rol!!! :F Legegyszerűbb (de nem a legolcsóbb) megoldás: Xbox 360, aztán irány a Xlive. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.