Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Csak jövőre. :(

(#2) HáGé v

Persze, plusz addigra szerintem simán 100k alá megy az ára is majd, használtan bőven vállalható lesz egy új gép jövő őszre.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2) Bad Pritt válasza oriic (#1) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Legalább lesz idő megfelelő One-t venni, addig kijön a változat, amiből kidobják a kacat kinectet, olcsóbb is lesz talán kicsit...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#3) ldave válasza oriic (#1) üzenetére


ldave
félisten

A Halo 2 remake melyik gépre jön?

A Slime draws near! Command?

(#4) pzstm válasza ldave (#3) üzenetére


pzstm
titán

One-ra érkezik még idén év végén emlékeim szerint az Anniversary, de majd orichalcos kijavít. (persze lehet 360-ra is, azokat már nem igazán követem :D)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#5) ldave válasza pzstm (#4) üzenetére


ldave
félisten

Én örülnék egy 360 változatnak, akkor lehet vennék egy gépet, végigvinni a sorozatot.

A Slime draws near! Command?

(#6) oriic válasza ldave (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

ONE-ra jön majd. X360-ra elvileg már nem készül Halo játék. :(

Live-Die-Respawn

(#7) Bad Pritt válasza ldave (#5) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

PC? Kicsit szedett-vetett megoldás, de 1 Anniversary, 3 boxon, 2 meg PC-n és akkor végigjátszottad a trilógiát.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#8) oriic válasza Bad Pritt (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vaagy, venni egy x360-t és letolni minden részt. :)

Hja és stilusosan akkor már:

(#9) gianni85

Nem, de ha megvan a játék, letolható X360-on is. (én is ezt csináltam, bár anno Classicra megvolt)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#9) gianni85 válasza oriic (#8) üzenetére


gianni85
veterán

A 2. rész is kijött 360ra? Én úgy tudom csak az első (anniversary) és természetesen a 3-tól fogva mind

[ Szerkesztve ]

(#10) igor85i


igor85i
csendes tag

óó hogy a halál recés F@rkába tolatna bele a Microsoft. Asszem lemondok a Halo sorozatról nem veszek ONE-t

Keep smile. f*ck world

(#11) Bad Pritt válasza oriic (#8) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Azzal sok a nyűg, úgy hallom/olvasom (merevlemezzel, letöltéssel, tökömtudjamégmivel). PC egyszerűbb, talán még szebb is.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#12) oriic válasza Bad Pritt (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tény PC-n jobban néz ki.

szerk:

Amúgy érdemes megnézni a negyed évvel ezelőtt pletykákat:

[link]

Bejött az összes eddig? :)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#13) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kép nagyban.

[link]

szerk:

ONI Spartan V???

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#14) CocooN-z


CocooN-z
őstag

mimimimiimimiiez tudni akarom :Y

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#15) Glenda válasza oriic (#12) üzenetére


Glenda
addikt

Fehér box még nincs (vagy csak én maradtam le róla) :P

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#16) CocooN-z válasza oriic (#6) üzenetére


CocooN-z
őstag

Tán nem is baj, mert ha megvalósul az X360 kompatibilitás, akkor lesz idő beszerezni egy ONE-t, és egy gépen lehet túzni az összeset majd :)

Amúgy akkor nem is lesz HALO 5? Tehát ezt nem úgy kell érteni mint kb az ODST-t (spinoff) ?

Ori: mitörtént az aláírásoddal így hirtelen ? :D

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#17) oriic válasza Glenda (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Még... :)

Live-Die-Respawn

(#18) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Kár hogy a kettő óta egyik sincs PC-re. Az első kettőt szerettem. A kettővel Xbox-on is sokat játszottam coopban 2005-ben, de most csak azért nem vennék One-t, hogy ezzel játsszak...

(#19) Polllen


Polllen
nagyúr

Eddig az egyetlen érvem a one mellett...:D

Amúgy mi az, hogy a halo 2 remake nem jön 360? Ez tuti? :Y

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#20) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

a halot megölték a 4. résszel RIP, nem látom hogy lenne visszaút egy népszerűtlenebb konzolon.

/s

(#21) Bad Pritt válasza wjbhbdux (#20) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Köszönjük Emese...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#22) pzstm válasza Glenda (#15) üzenetére


pzstm
titán

meg az országok launch datejei sem korrektek ;] :P

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23) wjbhbdux válasza Bad Pritt (#21) üzenetére


wjbhbdux
veterán

a számok nem hazudnak.. ez a sorozat a TOP xboxos játékok körébe tartozott, a 4. rész pedig ha PC-n lenne ekkora táborral még a Steam top 10-be se férne bele. Ez vállalhatatlan, innentől már csak nagyon elkeseredettek vehetik meg évről évre, reménykedve hogy most hátha jobb lesz.

szvsz a magyar játékosok véleménye teljesen érvénytelen a sorozatról, hiszen majd mindenki CSICSKA, és csak warezolt 360on a single playerrel játszott, ami nem ad korrekt képet a sorozat állapotáról.

/s

(#24) sTERNI


sTERNI
senior tag

Jó lenne egy új Red vs Blue is :)

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#25) oriic válasza wjbhbdux (#20) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És mindezt arra alapozod hogy multiban kevesen játszanak már. Az eladott darabszám, és a premiernapi 220milliós eladás meg smafu. :)

A Halo elsősorban single játék volt mindig is. Történetorientált. Az hogy a Halo 2-3-Reach sikeresebb volt multiban az egy dolog. Más világot élünk már.

Live-Die-Respawn

(#26) Polllen válasza oriic (#25) üzenetére


Polllen
nagyúr

A játékmenetet ismerve jót kacagtam a "történetorientált" részen, de tény, hogy a sztori mindig jó.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#27) Bad Pritt válasza oriic (#25) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

"premiernapi 220milliós eladás meg smafu."

220 milliós eladás az lenne, ha 220 milliót eladtak volna belőle aznap. A bevétele volt annyi, de ez mit sem von le abból, hogy minden idők egyik legsikeresebb játéka a mai napig.
Nem kötözködésképp írom, csak nehogy más rádvesse magát, mint barlangi troll Zsákos Frodóra. ;]
Szvsz. a Reach multija az egész 360-éra legjobb multijai között van, nehéz is lett volna túlszárnyalni, max ismételni lehet(ett volna).

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#28) vidaila


vidaila
aktív tag

Miről szól a story?

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#29) oriic válasza Polllen (#26) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mire gondolsz? A Halo az utóbbi évek EGYIK legjobb történetével, világával rendelkező játék.

(#27) HáGé

Jogos, kimaradt hogy a bevétel volt annyi.

Live-Die-Respawn

(#30) br.rak válasza oriic (#29) üzenetére


br.rak
őstag

Igazság szerint ami igazán jó és elgondolkodtató az inkább a háttértörténet. Mondjuk a 2. rész elég nagy wtf pillanatokat okozott (pozitív értelemben), szerintem az volt a széria legkiemelkedőbb darabja.

[ Szerkesztve ]

(#31) Gyula84


Gyula84
veterán

kér hogy csak xbox ra ezért nem fogok xbox one venni :(

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#32) #08052480 válasza oriic (#29) üzenetére


#08052480
törölt tag

Az hogy jo a tortenet, vagy, hogy jobb mint az atlag fps-ben, meg nem jelent tortenet-orientaltsagot. Ezt a jelzot hagyjuk meg az Uncharted vagy Heavy Rain-fele moziknak, Halo mindig is a nagyszeru jatekmenetet es mechanikat helyezte eloterbe, csakis azutan jott a tobbi. Raadasul az elso Halo-nal peldaul tenyleg csak a hattersztori ertekelheto, maga a cselekmeny bargyu es teljesen atlag alatti.

(#33) Helmoras


Helmoras
őstag

"céljuk, hogy a fix 60 FPS-t hozza majd az új rész." hagyjuk már... :W

(#34) .LnB válasza Helmoras (#33) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

320x240-ben. Csak azt nem merik megemlíteni. :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#35) erdeirem válasza Helmoras (#33) üzenetére


erdeirem
csendes tag

Ha a Forza 5-öt megbírták csinálni 1080p/60-ra, akkor ezt is megfogják tudni... ;)
Másfelöl már kezd egy picit szánalmassá válni ez az MS hater hozzáállás minden fórumon... :)

"...sosem tudhatod meg, mit lát egy kutya, amíg képessé nem válsz túllépni önnön emberségeden..." - Coelho von Nietzsche

(#36) Helmoras válasza erdeirem (#35) üzenetére


Helmoras
őstag

Amennyiszer pofánköpik magukat a Sonyval egyetemben ezekkel az fps meg felbontás igérgetésekkel meg is érdemlik, btw azért van offban hogy könyebben átszaladjon a hateren a tekinteted ;)

[ Szerkesztve ]

(#37) #08052480 válasza #08052480 (#32) üzenetére


#08052480
törölt tag

Csak, hogy meg belekossek valamibe :) :

A Halo elsősorban single játék volt mindig is. Történetorientált. Az hogy a Halo 2-3-Reach sikeresebb volt multiban az egy dolog. Más világot élünk már.

Vicces, hogy ezt pont a konzolos fps multizas egyik merfoldkoverol irod :D
Na persze, mindig is fontos resze volt a Halo-nak a szingli resze, de semmikepp nem helyeznem ennyire egyertelmuen a multi aspektus ele.

[ Szerkesztve ]

(#38) #08052480 válasza erdeirem (#35) üzenetére


#08052480
törölt tag

Az a baj, hogy az emberek azt hiszik a generacio eleji minoseg konstans marad vegig, nyilvan most elik at az elso konzolvaltast.
A Halo 4 pedig bitang jol nezett ki es futott 360-on, nem latom be, hogy miert nem lennek kepesek az uj gepeken ettol jobbra. Mert a mult generacio idejen kezdett fejlesztesek eseten nem mindig jon ossze? :U

[ Szerkesztve ]

(#39) oriic válasza Helmoras (#33) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha a betonfix 30fps-t össze tudták hozni a Halo 4-nél, akkor Halo 5-nél miért ne lehetne megoldani a 60FPS-t? Leszarom azt is ha nem fullHD.

(#37) Prézli21

Jó ez így kicsit hülyén jött ki. MOndjuk én elsősorban mindig is a kampány miatt toltam a Halo játékokat, a multi az inkább csak ráadás volt.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#40) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Első bekezdés: "végső címeg" a g nem kell vagy igen? Nem értek a HALO-hoz.

Mi az az ONI és a SpartanV? Lemaradtam (: help me pls!

Szerintem egész jó a halo történet, csak rövid a sztori a játékórához képest. Viszont végiggondolva (vagy youtube-on végignézve) az eddigi részek történetét egyben, egész jó kis esti-mese (:

(#41) Helmoras válasza oriic (#39) üzenetére


Helmoras
őstag

Legyen igazad, csak én már csak akkor hiszem el ezeket a dolgokat ha látom.

(#42) oriic válasza ng0ofy (#40) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi javítottam.

ONI

Spartan V. - 5. szériás Spartan katonák. Chief 2. szériás, a Halo 4-ben meg 4. generációs Spartan katonák vannak.

szerk:

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#43) oriic válasza oriic (#42) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Live-Die-Respawn

(#44) RBJ


RBJ
addikt

Valami ütős zenét vártam rá. Régen sokszor csak a zenéje miatt is elinditottam a halo t a gépben.
Nagyon jó zenéket tudtak alá rittyenteni. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#45) gyuribácsi88

60fps lesz az oké, na de milyen felbontás mellett? Azt nem merték előre közölni nehogy beégjenek.

Na mindegy is, úgy látom xbox-ot ráérek megvenni karácsonykor vagy karácsony után.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#46) br.rak válasza gyuribácsi88 (#45) üzenetére


br.rak
őstag

Ha az MS házi fejlesztői sem tudnak mindent kihozni a boxból akkor felesleges az egész felhajtás. Van egy darab olyan játék ami húzócím, elég későn jön és ha nem tudja az elvárt látványt hozni presztízsből, akkor nincs miről beszélni.

(#47) $p@rr0w válasza Bad Pritt (#7) üzenetére


$p@rr0w
őstag

One-ra jön a trilógia, vagy izé tetralógia.

[ Szerkesztve ]

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#48) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Ez a video már múltkor kilóra megvett.
Ugyan úgy mint az új Star Wars game. :)

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#49) Neoteric


Neoteric
addikt

Akkor úgy néz ki 2015-re kell egy xbone is.
60fps-nek örülök, de remélem nem úgy érik el, mint a forza 5-nél.

PSN: ne0teric_sAN

(#50) Rigormortiis válasza wjbhbdux (#20) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Na miért ölték meg? Tény, hogy nekem sem a kedvenc részem (az a reach), de méltó volt a sorozathoz, minden szempontból.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.