Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) yennayo válasza nakos1212 (#14) üzenetére


yennayo
junior tag

csak a t430 nem 60k, már lehet hogy annyi. de egy régi nehéz gyenge, hiába a 2k kijelző a közelében nincs ennek a gépnek. :U hány éves is a t430? 10+? :C

[ Szerkesztve ]

(#22) cigam válasza nakos1212 (#14) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Én? Ki hozta fel a T430-at hogy 110k-ból milyen kijelzőt kapott?!
Amúgy mivel hajtod ki rajta a HDR-t?

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#23) Issty18 válasza zooly (#3) üzenetére


Issty18
csendes tag

A cikíró arra gondolt, hogy a PCIe x4 miatt a maximális adatátviteli sebességet megközelíti a laptopban lévő SSD, így ha mégegyet raknának bele RAID 0-ban, akkor sem lenne szignifikánsan több a maximális adatátivteli sebesség, hiszen a sávszélesség a szűk keresztmetszet. A véletlenszerű adatelérés nem tudom mennyire gyorsulna/lassulna RAID0-ban, de ennél az SSD-nél ritkán kell gyorsabb.

A biztonság pedig kb "feleződik" RAID 0-ban, hiszen ha az egyik SSD megszűnne működni, az összes adat elveszhetne.

(#24) vicze válasza Issty18 (#23) üzenetére


vicze
félisten

Végül is nem szignifikáns...
alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

(#25) moma


moma
őstag

Az a kikapcsológomb a del mellett tényleg érdekes :DDD

we all deserve a bit of luck.

(#26) zsolt501 válasza moma (#25) üzenetére


zsolt501
nagyúr

:Y Nem tudom mit szívott a tervező de ezt már észre sem vettem :C

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#27) fotel válasza adabra (#4) üzenetére


fotel
aktív tag

Ráadásul hely is lett volna, mi az a sav ket oldalt!?

A 10 éves vpcz11-em jobb elrendezésű.

(#28) navigandus


navigandus
csendes tag

Az ACER SWIFT 5 fele ennyibe kerül, szintén 1 kiló alatt, és ráadásul tuccsos. Miről beszélük? Mindig meg kell néznem benne van-e a táskában :)

(#29) sh4d0w válasza navigandus (#28) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Az üzleti kategóriás?

https://www.coreinfinity.tech

(#30) DonDragonka válasza vicze (#24) üzenetére


DonDragonka
őstag

Ennek a forrását, az eredeti cikket megadnád? :R
Megnézném az IOPS részeket is meg úgy a többit is a tesztben. Köszi 👍

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#31) Alchemist válasza navigandus (#28) üzenetére


Alchemist
addikt

Ennek az Acernek is ugyanolyan pocsék a billentyűzete és szerintem is inkább consumer kategória.

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#32) Jagon


Jagon
tag

2020-ban csak én érzem cikinek az intel procit HD grafikával?

"Mit jelent a rendszerváltás? ... Például Windows telepítés?" - Molnár Krisztián, vlogger.

(#33) sh4d0w válasza Jagon (#32) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Üzleti vonalon? Igen, csak te.

https://www.coreinfinity.tech

(#34) Georgexy_hun


Georgexy_hun
tag

Ennyi pénzért már majdnem két Vostro-t veszek de legalább egy Latitude-öt is.
A Precision-ról nem is beszélve. És mindegyik erősebb belsővel. Nevetséges.

Samsung Galaxy S23 Ultra- Dell XPS 17 L702X - MSI X470 Gaming Plus Max - AMD Ryzen9 3900X - Nvidia RTX 2060 Super - 32 Gb DDR4

(#35) KISDUCK válasza DonDragonka (#30) üzenetére


KISDUCK
addikt

[forrás]

Tipp: ha googleben képkeresésnél megadod a screenshot linkjét akkor hamar megtalálod az azt tartalmazó oldalt.

(#36) DonDragonka válasza KISDUCK (#35) üzenetére


DonDragonka
őstag

Ahhh, köszi :R
Akkor ez nem erről a notirol szól... És nem erről a tárolóról...

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#37) general


general
addikt

És még a macbookra mondják, hogy drága. :D Az legalább kinéz valahogy, meg össze van rakva. A képernyőről ne is beszéljünk. :D

(#38) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Ha üzleti szolgáltatásokat hozunk fel példának, ott inkább a HP és a Dell remekel, illetve már a Microsoft. Nem rossz a Lenovo sem, de nem az, amit példának elsőként eszembe jutna.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#39) Malák


Malák
aktív tag

Kemény, hogy ilyen szinten vissza kell venni a teljesítményt, bár legalább pörgősnek fog érződni. Jó lenne már valami nagy lépés az inteltől, ami ezen a helyzeten javít, mert burst jelleggel egyre többet fogyasztanak ezek a procik és néhány másodperc után már véreznek. Szerencsére már a rendes 10nm 10.gen is jobb, hátha majd a tiger lake picit kevésbé lesz problémás.
De ezek a hűtések még a 7.gen 2magos vackokra voltak épphogy jók komolyabb visszaesés nélkül és ott is szenvedtek, de ahogy bejött a 8.gen, minden alulméretezett lett.

(#40) bteebi


bteebi
veterán

Azért a panel homogenitásnál a szélek felé 14-15%-os eltérések vannak, ami nem kevés... Az akkuidőket jobb lett volna órában megadni, és nem percben.

Jó kis gép ez amúgy, bár feleslegesen drága. A proci fogyasztása és melegedése engem meglepett, habár valószínűleg nincs benne semmi extra, csak én nem vagyok/voltam képben.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.