Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Ősember válasza peterszky (#49) üzenetére


Ősember
őstag

ez is csak feltételezés :)) mi van akkor, ha a gyenge teljesitmény miatt nem mennek ki az emberek? szerintem a legtöbben pont ezt hiányolják. a másik meg hogy miböl gondolod azt, hogy ha a tv-ben nem mutatják, akkor már meg is szünne a probléma? :F
szerinted az jo benyomást kelt, ha éppen el is megy egy pár laikus és élöben látja, hogy egymásra gyujtják a stadiont és a segge alol ráncigálják ki a széket, amit aztán átdobnak a szomszéd táborba? akkor ez olyan lenne mint a cigánybünözés. nem szabad rola beszélni, de egy létezö probléma maradna? :F
én nem ebben látom a megoldást. egyszerüen a szabályokon kellene változtatni. nagy pofon lenne a majmoknak, ha mindenkiröl videofelvétel készülne és egy fél stadiont elöállitanának a zsidozás és egyebek miatt :P

venember83: alaptalanul? :B akkor bocsi... viszont én nem csak a fradirol beszélek. az egy dolog, hogy éppen nekik van itt topikjuk :R

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.