Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Ősember válasza peterszky (#49) üzenetére


Ősember
őstag

ez is csak feltételezés :)) mi van akkor, ha a gyenge teljesitmény miatt nem mennek ki az emberek? szerintem a legtöbben pont ezt hiányolják. a másik meg hogy miböl gondolod azt, hogy ha a tv-ben nem mutatják, akkor már meg is szünne a probléma? :F
szerinted az jo benyomást kelt, ha éppen el is megy egy pár laikus és élöben látja, hogy egymásra gyujtják a stadiont és a segge alol ráncigálják ki a széket, amit aztán átdobnak a szomszéd táborba? akkor ez olyan lenne mint a cigánybünözés. nem szabad rola beszélni, de egy létezö probléma maradna? :F
én nem ebben látom a megoldást. egyszerüen a szabályokon kellene változtatni. nagy pofon lenne a majmoknak, ha mindenkiröl videofelvétel készülne és egy fél stadiont elöállitanának a zsidozás és egyebek miatt :P

venember83: alaptalanul? :B akkor bocsi... viszont én nem csak a fradirol beszélek. az egy dolog, hogy éppen nekik van itt topikjuk :R

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#52) Crystalheart válasza venember83 (#50) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"az egész magyar labdarúgás sarát nem kellene a zöld-fehéreken elverni."

A Fradi tudtommal beletartozik az egész magyar labdarúgásba, és azért nem szárnyal magasan fölötte :D

(#53) peterszky válasza Ősember (#51) üzenetére


peterszky
őstag

Feltételezés, persze, hogy az.

"mi van akkor, ha a gyenge teljesitmény miatt nem mennek ki az emberek?"
Ebben az esetben egész Magyarországon üresek lennének a lelátók ;)

"a másik meg hogy miböl gondolod azt, hogy ha a tv-ben nem mutatják, akkor már meg is szünne a probléma?"
Nem mondtam, hogy ne mutassák a balhékat! Azt mondtam, hogy ne ugyanazokat mutogassák alaptalanul! 2003 óta, amikor híradóban láttam ilyen témájú híreket, állandóan azt mutatták, amikor a Szentes Lázárt valamelyik nagyonhülye lerúgta és amikor ott zsidózták a Várszegit (amiről megintcsak megvan a saját véleményem, ami nem pozitív). Nemhogy ilyen kaliberű probléma nem volt azóta a Ferencvárosnál, hanem 10-edakkora sem! Egyedül talán a Baktalórántháza ellen volt hangulat, mert a játékosok bemutatták, mennyire nem tudnak küzdeni (és elment a feljutás is), akkor pár embernél elszakadt a cérna és repült be kb. 15 szék, ami senkinek nem okozott sérülést. Ennyi sajnos benne van ebben a sportban, de nézd meg a többi országot. Nemrég a cseheknél volt a Slavia-Sparta rangadó, na ott _felgyújtották_ a stadiont, rohamrendőrök mentek rendet tenni, stb... Olaszoknál tömegével hullanak a szurkolók, Angliában a stadionon kivül dúl a háború általában.
Tehát nyugodtan lehet beszélni róla, sőt kell is, de ha már ezt tesszük, akkor ne állítsunk blődségeket.

mod:
Még egy hiba a versben:
Nem hálóba balra, hanem hálóba varrva :)

[ Szerkesztve ]

What else you gonna do on a Saturday?

(#54) venember83 válasza Crystalheart (#52) üzenetére


venember83
nagyúr

Tény, de sz*rból nehéz várat építeni s ahogy évek óta látjuk egyik másik csapat sem képes semmilyen eredményt elérni Európában, de még a magyar labdarúgó NB1et sem képes uralni. Szóval ha valaki csapat szinten picit is feljebb tudja emelni a magyar labdarúgást, az a Fradi.

Ősember: Minden szurkolótáborban vannak bunkók és idióták, de mivel a Fradi jelenlegi helyzete elég siralmas, illetve szurkolótáboruk is messze a legnagyobb, így ebben a táborban van a legtöbb s legelkeseredettebb idióta. Ez van. Meg aztán hírekben is jól eladhatóak a fradis huligánok. Szerintem.

(#55) Bonyi96 válasza venember83 (#50) üzenetére


Bonyi96
csendes tag

Én nem Fradit éltető írásnak szántam :P , maximum annyi látszik rajta, hogy fradista vagyok(szerintem)

EEE-> Erő, Erkölcs, Egyetértés. Since 1899...

(#56) Ősember válasza peterszky (#53) üzenetére


Ősember
őstag

minden bánto szándék nélkül, nem vagy te egy kicsit elfogult? :)
ami megtörténhet az meg is történik. volt vandalizmus, azt le is adták a tv-ben. ilyen egyszerü.
a megoldást csak a játékosok nyujthatják. ha jobb a játék, a szurkolok is valamennyire megbékélhetnek és pénze is több lesz a klubbnak. de amig az egyik legnagyobbnak tartott csapat egy vicc nb2-böl nem tud kimáaszni, addig nincs miröl beszélni. ez nem pénz kérdése. motivácio hiányban szenvednek. :K

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#57) venember83 válasza Ősember (#56) üzenetére


venember83
nagyúr

Na látod, erre én is csak bólogatni tudok. Ott a példa, a félig kiherélt Juventus is feljutott a Serie B-ből, méghozzá nem is akárhogyan. Csak büszkeség és akarat kérdése, ha valaki profi. Ha meg nem, akkor menjen bányászni.

(#58) peterszky válasza Ősember (#56) üzenetére


peterszky
őstag

Egy kicsit biztosan elfogult vagyok, de amióta meccsre járok folyamatosan (7 éve kb), a felsorolt eseteken kivül nem emlékszem semmi komolyabb vandalizmusra.

Második részre:
:K Azt nem értem, hogy miért nem elég motiváció nekik az, hogy mennyien mennek el szorítani nekik. Mert eddig egyáltalán nem szídta őket senki, a legkisebb szerelésért is taps volt a hála. Szolnokon fogyott el a türelem, kiváncsi leszek, hogy ma mi lesz.

What else you gonna do on a Saturday?

(#59) Crystalheart válasza venember83 (#54) üzenetére


Crystalheart
senior tag

De én is azt mondom, amit Ősember, hogy ez nem pénz kérdése, inkább akaraté. Mintha nem is akarnának jók lenni, vagy nem tudnának... :| Az Aranycsapat a legnagyobb hazai putrizmusban lett világhírű - ők még valamit jobban csináltak.

(#60) Ősember


Ősember
őstag

ha már ilyen nagy az egyetértés akkor ezennel megalapitom a PH! elöre csapatát és fellenditjük a magyar focit :DDD

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#61) venember83 válasza Ősember (#60) üzenetére


venember83
nagyúr

Oké, támogatom, de szvsz túl messze lesz a pálya, nem fogok tudni eljutni az edzésekre, bocs.

(#62) Levin01


Levin01
őstag

Középiskolás koromban (96-2000) még szívesen megnéztem olyan meccseket, amin egy külföldi sztárcsapattal csapnak össze fiaink. Vártam a csodát , de szinte mindíg csalódnom kellett :O Nem érdemelnek több bizalmat és szerény véleményem szerint, még minimálbért sem azért a produkcióért amit nyújtanak.

(#63) (Darkwood) válasza Levin01 (#62) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Sajnos így van! :(

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#64) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Szörnyű volt látnom, ahogy kikaptak Szolnokon 2:1-re. Semmi motíváció, 0 tudás. Olyan benyomást keltett bennem, mintha Csankot akarnák a kispadról eltüntetni! Bár mondjuk meg őszintén, hogy Csanknak tényleg kár ott lenni! :Y

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#65) Bonyi96


Bonyi96
csendes tag

Őszi bajnok, 3 pont előny. Nem hittem volna, hogy ennek örülni kell, de legalább jobb, mint tavaly. :) Kíváncsi vagyok a téli szünetre, sorsdöntő lesz. Ha tudunk jókat igazolni, ahogy a Sheffield állítja, sima ügy lesz. Ha nem, az csalódás a megmentőnkben...

EEE-> Erő, Erkölcs, Egyetértés. Since 1899...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.