Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Luck Dragon

Hasonló “ minőségi “ készülék lesz mint a B30 & B 35 páros akkor jobb ha ki sem adják..
Az akkumulátorok nagyon gyorsan merülnek ahhoz képest hogy csak hagyományos telefonnak van beállítva .
Mikrofon minősíthetetlen .
Térerő gyenge , sok helyen ahol a legtöbb telefonnak térerő csík két-három vonal , ezeknél még mindig semmi.

Inkább a most bemutatott Nokia 800 Toughot választanám láthatatlanban is.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Osztom a véleményeteket. Volt nekem is, ritka silány minőségű! Minden baja volt egy rakat...... r.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#4) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Az új nokedli várós! Még fogom tapogatni, ha boltba lesz. Nekem is tetszik.
Ez a tapasztalatok miatt szóbasem jöhet.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#5) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

" a készüléket pedig egy 1500 mAh-s, cserélhető akkumulátor tartja életben (tippre az idők végezetéig)." <--he :F?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#6) doooo válasza t72killer (#5) üzenetére


doooo
veterán

Butatelefon, ekkora akkuval... jó sokáig fogja bírni. Kis drámai túlzással ezt írták le, és ez nyilván igaz is lesz.
Vagy csak szimplán kételkedsz benne?

(#7) t72killer válasza doooo (#6) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Annyira nem buta, ott a 2.4"-os kijelző, 3G...
Igen, némi kétkedés is van benne, a korábbi CAT cuccok nem voltak vmi hatékonyak.

A 4g kihagyása elégé öngól.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#8) koko52


koko52
veterán

2 is volt a cégnél, kb 3 hónapot bírtak. Hangszóró recsegett, ha hangzavar volt ki be kapcsolt a mikrofon is mint egy cb rádió és nem hallott hívott fél semmit. Hitvány, silány, gagyi...
Most Huawei p10 lite telók vannak lassan 2 évesek és semmi bajuk. Igaz zárt tokban, mert potyognak rendesen :)

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#9) b4zsi- válasza Luck Dragon (#1) üzenetére


b4zsi-
őstag

Én is nyomkodtam az egyik boltban, de tettem is le. Nyilván a Cat a külsejére megy rá, hogy mindent túlél a telefon. Arra viszont ezek szerint nem figyel, hogy a sok borítás/szigetelés rontja a hangminőséget, torzítja a mikrofont stb.

Nekem Nokia 230 van, de azon kívül, hogy az üzemidő 4-5 nap, telefonálásra használja az ember néha jól jönne egy jó kamera is mellé. Szívesen vennék megint olyan telefont, ami a Nokia 515 volt azt szerettem. (Mondjuk abban is fixfókuszos kamera, led villanó nélkül) még zseblámpának se lehetett használni. Nekem az volt az utolsó elfogadható nyomógombos telefon.

(#10) Luck Dragon válasza b4zsi- (#9) üzenetére

Nekem a Samsung S5610 Primo.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.