Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lsebestyen


lsebestyen
addikt

biztos kellett plasztikai műtétre a pénz, mert nagy az orra :U

(#2) Z86


Z86
őstag

Én is épp most hallottam a híradóban. Teljesen általános eset. Valaki esetleg innen is igénybe vette ezt a "szolgáltatást"?

lsebestyen: pontosítottam a kérdésem :D

[ Szerkesztve ]

(#3) lsebestyen válasza Z86 (#2) üzenetére


lsebestyen
addikt

szerinted?:D ilyenkkel am tök jót lehet kaszálni...sok külföldi :K

(#4) juliabrilke válasza Z86 (#2) üzenetére


juliabrilke
addikt

Azért is kell fizetned, hogy ezt a bejegyzést elolvasod és a véleményedet kifejted. :DDD

(#5) darál0w


darál0w
Jómunkásember

zsivány nép ez a magyar nép...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6) Vic87


Vic87
csendes tag
LOGOUT blog

Hozzászólnék, mert én aznap ott voltam, de negyed 9-kor el is mentem párommal onnan, ugyanis akkor tette ki egy büfés csávó a táblát, miszerint melyik emelet mennyibe fáj. Azt nem tudom, hogy tényleg nem kapott senki semmilyen ennivalót vagy ilyesmit, amit elvileg állítottak, hogy azért az összegért cserébe, amit az adott emeletre való feljutásért kifizettek emberek, kapnak enni meg inni, ezt azok tudják, akik fizettek, de személy szerint fel voltam háborodva, hogy 2 éve simán meg tudtam nézni a tűzijátékot a 3. emeletről ingyen, tavaly nem tudom hogy volt (másutt láttam), de idén az lett volna a cél, mint 2 éve, erre meg tessék, egy dombszerű helyen láttam helyette, és nem mi voltunk párommal az egyetlenek, akik léptek a kilátóból emiatt. Nem smucigság kérdése volt, hogy nem kiadni pénzt, pusztán ronda dolog volt ez a húzás, és még szépen fejeztem ki magam.

[ Szerkesztve ]

Az igazi barátok sosem hagyják hogy hülyeséget csinálj...egyedül!

(#7) Mr X


Mr X
veterán

Senkinek nem jutott eszébe, hogy felhívja a rendőröket? Gondolom, ha nem is takarodott volna el a büfés, de hamar lett volna "tiszteletjegy".

(#8) hoffman_ válasza Vic87 (#6) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Siófok Aranypartról jövök, ezen a nyáron már nem először. Tegnapi vacsoránál pont egy, a Petőfi-sétányon lévő kajáldában vacsiztunk a párommal. Tökéletes rálátásunk volt a Katapult nevű okosságra. Nagy vasizé, kilőnek a francba, kis adrenalin. Azt hinné az ember, hogy lőnek párat, vagy lóghatsz ott fent egy darabig. Hát nem. Egy lövés, fél perc eresztés, és csók. 5000-ért. Fejenként.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#9) darál0w válasza hoffman_ (#8) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

az rendben is van...ennyi szokott lenni...már évek ota. és a bungi is :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#10) hoffman_ válasza darál0w (#9) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Lehet, hogy évek óta ennyi, de szerintem nincs rendben. Tetvesmocsok banda ha mondom :DDD Szigeten a bunje asszem 10, vagy 15k volt. Az se volt gyerek...

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#11) darál0w válasza hoffman_ (#10) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

na az mocsok sok. 5K még belefér azért, hogy halálfélelmed legyen :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#12) Raucher válasza Mr X (#7) üzenetére


Raucher
tag

Senkinek nem jutott eszébe, hogy felhívja a rendőröket?

A rendőrség mit csinálna ebben a helyzetben?
Leigazoltatja a jelenlévőket, vagy mi?

Kulturáltabb formában megvalósítva teljesen korrekt lett volna a dolog. (Némi extra szolgáltatás a belépő fejében.)

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#14) Mr X válasza Raucher (#12) üzenetére


Mr X
veterán

Ahogy Kalandor is írta, az üzemeltetőnek elvileg rendelkeznie kellene valamiféle igazolással, hogy jogosan korlátozza a belépést.

Szerintem ez sehogy nem lett volna kulturált. Én sem szedhetek belépőt a lépcsőházban, ha adok mellé fagyit, ha nem. Ez egy tipikus ügyeskedő lehúzás volt, ami sajnos rendesen dívik kishazánkban.

[ Szerkesztve ]

(#15) hackeeeee válasza darál0w (#11) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

:DDD

Jó, hogy nem azvan már, hogy egy 10-esért még indíthatsz rakétát is. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#16) hackeeeee válasza Kalandor (#13) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Elvileg kellene.. :K

Véleményem szubjektív...

(#17) Dany007


Dany007
veterán

Na, az ilyeneket kéne megb***ni 1-2 millióra! Aztán asszem több ilyen nem lenne!
Nemtom mennyien fizettek - már ha volt olyan egyáltalán, biztos voltak sokan - de 2-3 ezres belépőkből azért már lehet kaszálni.
És biztos vagyok benne, hogy az ilyen 50-100 ezres bírságot abból röhögve kifizetik és még marad is bőven...

(#18) darál0w válasza hackeeeee (#15) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

10esbe benne van , hogy közben be is kullanthatsz. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.