Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50) Peterson_ válasza Viktor77 (#40) üzenetére


Peterson_
addikt

Az a legnagyobb probléma, hogy birkák vagyunk.
Tudom, ez így csúnya és erős, de ez van.
Gyakorlatilag azt lehet megtenni az emberekkel amit hagynak, és ha hagyják/hagyjuk, akkor Ők ugyan miért is ne tennék?
Mindenki morog, meg keménykedik, de marhára nem tesz semmit..sokszor azt sem amit esetleg tehetne.
Ugyanez van munkahely szintjén, de mint népet tekintve méginkább.
Az szép és jó, hogy most már utcára vonulgatnak a népek, de könyörgöm, ezt már rég még kellett volna tenni, mivel annyiszor lettünk nyilvánosan hátulról megb...abajgatva, hogy annyit még a gayradar.com sem látott.
Nem mennék bele mindenbe, de elég csak azt nézni, hogy majd' fél hónapot minden egyes dolgozó ingyen melózik.
De a helyzet az, hogy a fejeket kellene kicserélni, amihez több generációnak kellene úgy hozzáállni a közös dolgokhoz ahogy most nem teszi.
Aki meg az elmúlt 10-20 évben jelen volt bármilyen szerepben a politikai elitben, többet az életben nem engedném az efféle tevékenységek közelébe sem.

bambano:
Egy probléma van ezzel a hozzászólással, hogy teljesen félreértetted.
Én arra reflektáltam, amit a kolléga írt, miszerint mi akadályozza meg az ember gyerekét hogy hétköznap vásároljon.
Én meg leírtam nagyon dióhéjban az én munkarendem.
Félreértés ne essék, én is dolgozom hétvégén, karácsonykor, Szilveszterkor, az év bármely napján, de itt még jön az, hogy ennyiből nekem sem szabadna, meg az ápolónak, orvosnak, tűzoltónak és még sorolhatnám.
Az egész dolog úgy ahogy van egy hatalmas baromság, aminek még a magyarázata is sántít...nem beszélve az egyértelműén romboló hatásáról a gazdaságra.
A legnagyobb probléma, hogy itt nem érdekek és eszmék alapján megy a kormányzás a realitás talajától mérföldekre.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.