Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Coccolino_O válasza Dany007 (#139) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Nélkülözhetetlen a boldoguláshoz, de a $$$ nem egyenlő a boldogsággal. Akit csak a pénz és a materiális dolgok éltetnek, az lelkileg örökké szegény marad.

Lauda: Szerencsére azért létezik arany középút a szélsőségek között. :) Az is borzalmas, amikor valaki nem vágyik többre (legalábbis kifele ezt mutatja), mint amit az élettől kapott, és az is szörnyű, amikor a pénz az Isten.

[ Szerkesztve ]

(#152) Lauda válasza Coccolino_O (#151) üzenetére


Lauda
félisten

Egyetertek. ;)

(#153) Peterson_ válasza Coccolino_O (#151) üzenetére


Peterson_
addikt

Ez igaz. Csupán egy eszköz, ami nélkül viszont sok olyan tényező kerülhet képbe, ami út lehet(!) a boldogtalansághoz.
Tehát a következőképp is mondhatnánk:
A pénz nem boldogít.Nyugtat:)

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#154) h3lios válasza Peterson_ (#153) üzenetére


h3lios
addikt

A pénz nem boldogít, de azért szívesebben sírok 1 ferrariban, mint a híd alatt. :)
Na jó viccet félre téve én inkább úgy fogalmaznám meg, hogy a pénz csak 1 eszköz amivel el lehet érni a boldogságot meghatározó dolgokhoz. Stabilitás, folytonosság, nyugalom (ahogy mondtad is), és nem elhanyagolandó az öröm. Az az ideális, ha vannak az embernek szerettei, meg pénze is, hogy ha kell meg tudja őket lepni 1-2 dologgal, ha éppen úgy hozza az élet.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#155) Coccolino_O válasza Peterson_ (#153) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Így van.

(#156) exchanger válasza h3lios (#154) üzenetére


exchanger
tag

Mindig az mondja azt, hogy a pénz nem boldogít, akinek soha a büdös életben nem volt pénze, mert ezzel tudja magát nyugtatni. A pénz egyet jelent a stabilitással és a biztonsággal, ez a kettő nélkül pedig nem létezik boldogság.

(#157) po1son válasza Lauda (#145) üzenetére


po1son
addikt

Majd áprilisban mehet hozzád pár kollégám önéletrajza? :B

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#158) gery2123


gery2123
őstag

Nem szeretek politizálni, na de ez több a soknál..... Kereskedelemben dolgozok, és sajnos mindenki retteg, hogy őt engedik el, vagy le lesz a munkaideje véve 6-4 órára. Én vasárnap nem dolgozom, de aki igen annak legalább 5-6 ezer Ft kiesés. És igen nagyon sok embernek ez pénz. Sajnos nem gondolnak bele abba mekkora kiesés ez a cégeknek, és az egyszerű por népnek. Ba****k meg......... !!!!

-- PSN_ID: GerY2123

(#159) Viktor77 válasza total90 (#120) üzenetére


Viktor77
titán

Azt hittem érthető, hogy dolgozni járok be vasárnap. Ha több százezret keresnék én is otthon maradnék aznap.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#160) Dany007 válasza gery2123 (#158) üzenetére


Dany007
veterán

"de aki igen annak legalább 5-6 ezer Ft kiesés. És igen nagyon sok embernek ez pénz."

Ugyanmár, most mit izélsz, hiszen Ramirex fórumtárs is megmondta: minek nektek annyi pénz! :D

[ Szerkesztve ]

(#161) Lauda válasza po1son (#157) üzenetére


Lauda
félisten

Miert , mit kezdjek veluk?

(#162) 8th válasza Ramirex (#94) üzenetére


8th
addikt

Azt is látni kéne, hogy családanyák robotolnak vasárnaponként a pénztárban, pedig nekik a vasárnapi ebédet kéne készíteniük. Azt meg senki ne várja el a másiktól, hogy elvegye a családjától a családi vasárnapokat.

Aki elégedetlen a munkájával/munkáltatójával az váltson munkahelyet és kész. Pártunk és kormányunk ezzel a húzással bucira szopat egy fél országot azt is akinek jól jött a hétvégi pótlék azt is aki csak vasárnap ér rá bevásárolni mert a normális életkörülmények megteremtéséhez muszáj hétből hat napot reggeltől estig dolgoznia.

A bevásárlás az kurvára nem létszükség. Az ráér hétköznap is.

Neked nem létszükség mert a magad ura vagy és akkor dolgozol ha jól esik. Az emberek 80%-a nem ilyen szerencsés. Én dolgoztam ácsokkal egy nyarat. Amikor fent baszod a rezet reggel héttől délután ötig-hatig a tetőn és nap végén szutykosan büdösen a fáradságtól remegő kezekkel lábakkal már semmi másra nem tudsz gondolni csak arra, hogy hazaérj végre lezuhanyozz bepakolj az arcodba valami kaját és beborulj az ágyba akkor pár idióta miatt akiknek fogalmuk sincs a való életről még fújd fel a pofád és az otthoni napi teendők mellett!! basszál el arra alsó hangon 1-1,5órát a megfizethetetlen pihenőidődből, hogy bemenj a sok kretén közé vásárolgatni. Eddig elintézte az ember vasárnap kényelmesen ráérősen na eztán nem fogja. Milyen jogon korlátoz engem bárki is abban, hogy akkor vásároljak amikor nekem jól esik/időm van rá? Csak mert pár öltönyös pingvin nagy unalmában vallási alapon így döntött a parlamentben? A világ megváltozott csak ők meg maradtak dinoszauruszok. Manapság az emberek toronymagasról tesznek a vallásra.
Bammeg a létfenntartásért foggal körömmel küzdő a kereskedelemben alkalmazottként dolgozó amúgy is szarul kereső emberek zsebéből vesznek ki pénzt a vasárnapi zárva tartással és ez több mint undorító húzás! Szégyellje el a pofáját akinek ez kipattant a beteg agyából!

(#163) Lord Myn válasza total90 (#116) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Pedig, ha hiszed, ha nem, nincs... Este 6-ig dolgozom, 2 kisiskolás gyerekem van és emellett még harmadéves főiskolás vagyok én is. Hogy tetézzük a bajt, a feleségem is dolgozik és szintén főiskolára is jár. A gyerekekkel is kell tanulni napi szinten 1-2 órát. A kisebb bevásárlást el tudjuk intézni hétköznap (kenyér, tej, víz, stb.). De a nagybevárárlásokra csak hétvégén van időnk.

Nem hurrogtál le senkit? Akkor idézlek mégegyszer: azert a par emberert, aki lusta volt hetkoznap bevasarolni?

Na. ez verte ki kicsit a biztosítékot. Hogy aki nem tud hétköznap vásárolni, az már mindjárt lusta, függetlenül a körülményektől...

"War does not determine who is right - only who is left."

(#164) Dany007


Dany007
veterán

Most akkor hogy is van ez? Tegye fel a kezét, aki azt mondta, hogy nem lesznek elbocsájtások a vasárnapi zárva tartás miatt!

Beismerte az NGM: lesznek elbocsátások a boltbezárások miatt

(#165) Lauda válasza Dany007 (#164) üzenetére


Lauda
félisten

Termeloi szektorrol eddig nem is volt szo a topikban.

(#166) Dany007 válasza Lauda (#165) üzenetére


Dany007
veterán

Nem. A termelői szektorról pont azt mondják, hogy na ott igazán több tízezres elbocsájtás lenne. A kereskedelemben "csak" nagyságrenddel kisebb elbocsájtásra számít, de számít.

De a topik meg kompletten szól mindenkiről akit valamilyen formában érint a bezárás.

[ Szerkesztve ]

(#167) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Pusztán vásárlói oldalról megközelítve: az ilyen házhozszállítós bevásárlós megoldások sem működnek majd vasárnap? Hogy szól a törvény szövege? A bolt lesz zárva, vagy a tevékenységet is korlátozzák?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#168) Lauda válasza Gh0sT (#167) üzenetére


Lauda
félisten

(#169) Viktor77 válasza Gh0sT (#167) üzenetére


Viktor77
titán

Mivel a boltból válogatják össze a cuccokat, így nem lesz online bevásárlás sem.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#170) Gh0sT válasza Viktor77 (#169) üzenetére


Gh0sT
addikt

Köszönöm!

Egyébként az lesz még érdekes dolog, hogy mi lesz azokkal az üzletekkel, amik szupermarketek mellé települtek, jellemzően egy épületben vannak velük. Jó pár helyen van erre példa, ahol posta, mobil szaküzlet, étterem, gyógyszertár, virágárus, pékség van egy-egy szupermarkettel egy épületben. Ők ugyan nyitva lehetnének, de megéri majd nekik?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#171) dabadab válasza Ramirex (#94) üzenetére


dabadab
titán

"Ausztriába vasárnap nincs benzinkút a kis városokban."

Ezt honnan sikerült összehozni?... Dehogy nincs.

Egyékbént meg egyrészt az osztrákoknál is kezd felmerülni a vasárnapi nyitvatartás, másrészt meg itt a nyugati határon látszik, hogy az átlag osztrák polgárnak sincs ellenére az a gondolat, hogy vasárnap vásároljon be.

"A bevásárlás az kurvára nem létszükség. Az ráér hétköznap is."

Ezt, ha kérhetném, akkor ne akarja más kitálni helyettem.

"Azt is látni kéne, hogy családanyák robotolnak vasárnaponként a pénztárban, pedig nekik a vasárnapi ebédet kéne készíteniük."

Nem tudom, de ahogy látom, a vasárnap dolgozók egy jó része diák, aki itt keresi meg az egyetemrevalót (és ők értelemszerűen hétköznap nem annyira érnek rá), másrészt ha meg családanya dolgozik, az meg azért teszi, hogy legyen miből pénz a vasárnapi ebédre, ráadásul saját választásból.

DRM is theft

(#172) dabadab válasza Lauda (#117) üzenetére


dabadab
titán

"Mindig ez van, azonnal vilagveget kialtanak az emberek. Aztan csak megy tovabb a verkli."

Tudom, hogy ez instant öngodwinelés, de ezt el lehetett mondani a náci haláltáborokról is: megcsinálták őket, nem lett világvége, ment tovább a verkli. Kiváló érvelés.

(#119) Dany007: "Vagy komolyan azt gondolja valaki, hogy az a szerencsétlen pénztáros vagy árufeltöltő azért rohadt ott vasárnap is dolgozni, hogy majd dőzsölhessen meg Dubaiozhasson vagy iPhone 6-ot vehessen? :S"

Ráadásul ha ezért is csinálná, akkor is, kinek mi köze hozzá?

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#173) Lauda válasza dabadab (#172) üzenetére


Lauda
félisten

A mondandomat nem sikerult megcafolnod.

(#174) #81556480


#81556480
törölt tag

Engem a vasárnapi újság eladásnál fogott meg ez a történet. Ez reális lehet, hogy ott biza aki a vasárnapi lapot szerkesztette és azt mondjuk csak multikba árulták, az mehet a levesbe!

Németbe jártam egész nyáron sofőrként és szombaton is dolgoztam , így csak vasárnap lett volna időm vásárolni, de persze minden zárva volt. Nekem baromira idegesítő volt. Én is szoktam vasárnap dolgozni. kibírom. abszolút nem zavar, és nemhiszem hogy aki vasárnap dolgozott, az MINDEN vasárnap dolgozott. Emberek vannak akik karácsonykor , szilveszterkor dolgoznak, vagy rendszeresen éjszaka dolgoznak. De ezek a bolti dolgozók a változó munkarend miatt nemhiszem hogy egész életükben bent töltötték a vasárnapot a kasszánál.

Nem értem ezt a fajta magán életbe való beleokoskodást. ezeket a törvényeket. Majd akkor vasárnap 12-től délután 3 ig kapcsolják ki az áramot hogy csak egymásra figyeljen a család.

Egyáltalán nem biztos hogy sok lesz az olyan ember aki amugy dolgozott volna de most majd szabad és akkor majd jól otthon szereti a családot. De azért lehet.

Ez az én véleményem, biztosan van rá releváns magyarázat, csakhogy szerintem nálunk nem ez a legnagyobb probléma.

(#156) exchanger hohó, az a baj hogy ez nagyjából igaz. és hogy efelé terel minket a világ. az én értékrendem az nem ilyen.

(#175) dabadab válasza #81556480 (#174) üzenetére


dabadab
titán

"(#156) exchanger hohó, az a baj hogy ez nagyjából igaz. és hogy efelé terel minket a világ. az én értékrendem az nem ilyen."

Igazából az szerintem semmiben nem újdonság, hogy a stabilitást meg a biztonságot az adja, hogy van mit enni meg van fedél a fejed fölött meg hasonlók.

DRM is theft

(#176) dabadab válasza Lauda (#173) üzenetére


dabadab
titán

Nem, azt mutattam be, hogy csak azért, mert valamiről el lehet mondani, hogy nem világvége meg mennek tovább a dolgok, az egyáltalán nem jelenti azt, hogy ne lenne rettenetesen rossz ötlet.

DRM is theft

(#177) #81556480 válasza dabadab (#175) üzenetére


#81556480
törölt tag

De a stabilitás nem egyenlő a boldogsággal, azaz én a másik irányból közelítettem meg amit mondott.
Stabilitásban, és biztonságban még lehet boldogtalan az ember.
Remélem érthető.

(#178) Lauda válasza dabadab (#176) üzenetére


Lauda
félisten

Azt tenyleg sikerult bemutatnod, hogy szerinted ez rossz otlet.

(#179) Dany007 válasza #81556480 (#177) üzenetére


Dany007
veterán

"Stabilitásban, és biztonságban még lehet boldogtalan az ember.
Remélem érthető."

Lehet persze, de ennek ellenkezője viszont eléggé depresszív hatású tud lenni. Ami pedig minden csak nem boldogság.

(#180) exchanger


exchanger
tag

Lauda, téged még hány helyen kell megcáfolni, hogy végre megértsd amiről szó van? :F

(#177) LaciCRM: Természetesen lehet, csak elenyészően kevés ilyen van nem mérvadó.

[ Szerkesztve ]

(#181) D1Rect


D1Rect
félisten

Én nagyon jó ötletnek tartom.
A tüntetésekre leginkább azért nem tudnak elmenni az emberek, mert be kell menniük dolgozni.
A kellemetlenebb fele, hogy sokan ezután akár egész héten is rá fognak érni.

(#182) Polllen válasza D1Rect (#181) üzenetére


Polllen
nagyúr

A népharag növelésére mindenképpen jó. A többi baromsággal.

Más
Alapvetően a vasárnapi nyitva tartás hidegen hagy.

Viszont nagyon sajnálom, hogy emiatt veszthetik el többen a munkájuk. A magyarázat pedig simán bosszant. A nagy bolt zárjon be, de a kicsi nyitva maradhat... A magyarázatban szereplő célt akár értelmesen is el lehetne érni, de neeeem... Vagy a magyarázat butaság vagy a kivitelezés vagy mindkettő. :(

Aki meg azt gondolja, hogy emiatt nem lesz elbocsájtás sehol, az marha.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#183) Coccolino_O válasza Lauda (#173) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Szívesen megcáfolom. Attól még, hogy nekem hatalmamban áll veled valamit csinálni, és te nem tudsz mást tenni a beletörődésen kívül, attól még a meghozott döntésem lehet rossz, ha a te nézőpontodat nézzük.

Vannak, akik elhúznak innen, vannak, akik meg már belefáradtak ebbe az egészbe, és csak túlakarják élni. Ezért megy "tovább a verkli".

[ Szerkesztve ]

(#184) Lauda válasza Coccolino_O (#183) üzenetére


Lauda
félisten

Mar most megoszlanak a velemenyek a dontesrol, varjunk ezzel kicsit, mi lesz a kovetkezmenye. Mert azt senki sem tudja, csak duhbol irogat mindenfelet, ami szerinte majd kovetkezik ebbol.

Vandorlas meg mindig is volt es lesz ezutan is. :)

(#185) bambano válasza Lauda (#184) üzenetére


bambano
titán

ha szavazást nyittok a kérdésben, én a tüntetés lesz belőle gombot nyomom.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#186) Coccolino_O válasza Lauda (#184) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Mert ha kiderül, hogy az egész hülyeség, akkor természetesen majd jól eltörlik? Mi ugyanabban az országban élünk? Érdekli bármelyiket is szerinted, hogy hány embert rúgnak majd ki, ha ténylegesen úgy látják majd a cégek, hogy így védekeznek a kieső profit miatt? Ne legyen igazam, de ha ez a forgatókönyv jön be, attól még semmi sem fog változni. Mehetnek majd többen tüntetni. Mert ha olyan jól állnánk, hogy több munkahely lenne, mint álláskereső, akkor kit érdekelne ez, menne máshova, és nem kellene féltenie most már az éhbéres fizetését is.

Nem a vándorlással van baj, hanem azzal, hogy nincsen miért visszajönni.

(#187) Lauda válasza Coccolino_O (#186) üzenetére


Lauda
félisten

A kormany reszerol had ne nekem kelljen ezt lenyilatkozni. ;)

(#189) Dany007 válasza Lauda (#188) üzenetére


Dany007
veterán

Oh már ezt várom én is! Hogy kiterjesszék országos szintre! Az életbe nem megyek többet boltba. :D
De sajnos ez az online Tesco csak Pest környékén érhető el... így a lakosság maradék 80%-a kiesik ennek a lehetőségnek a köréből.

(#190) Lauda válasza Dany007 (#189) üzenetére


Lauda
félisten

A cba-tol varhato, hogy fejleszti az online vasarlast, ok meg szinte minden varosban jelen vannak.

(#191) Dany007 válasza Lauda (#190) üzenetére


Dany007
veterán

A Tesco is jelen van szinte minden nagyobb városban. A gond az, hogy ettől függetlenül a kiszállítósdi online rendelés esetén csak Pest környékén van.
Hát meglátjuk. De mondjuk a CBA meg olyan drága, hogy lehet inkább hanyagolnám. De ha tényleg lesz online felület mindenképpen megnézem.

(#192) Syl válasza Dany007 (#191) üzenetére


Syl
nagyúr

>kiszállítósdi online rendelés esetén csak Pest környékén van.

Ez így ebben a formában nem teljesen igaz, merthogy szegeden is működik a kiszállítósdi.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#193) Dany007 válasza Syl (#192) üzenetére


Dany007
veterán

A lényegen akkor se változtat. Akkor a lakosság maradék 79%-nak nem elérhető. :D
Jöhetnének legalább minden megyeszékhelyre.

(#194) Lauda válasza Dany007 (#193) üzenetére


Lauda
félisten

Most, hogy jelezted az igenyeid, biztos menni fognak. ;]

(#195) 3shae


3shae
aktív tag

Na a CBA ne akarjon már netes áruházat, az még a simát is alig tudja működtetni..

Drága mint a fene, kosarat mindig a pénztártól kell szerezni, egy kassza működi legtöbbször, az eladók hetente-havonta cserélődnek, és mèg sorolhatnám..

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#196) Dany007 válasza Lauda (#194) üzenetére


Dany007
veterán

Ideje lenne. :) Btw arra próbáltam célozgatni az egésszel, hogy az online rész működésével az ország lakosságának 79%-a kitörölheti a fenekét, mert csak pár területre korlátozódik ez a szolgáltatás.

(#197) Jhonny06 válasza Lauda (#188) üzenetére


Jhonny06
veterán

De gondolom ez is csak akkor működik, ha minimum 1 nappal előtte megrendeled. Szóval ugyanúgy előre kell gondolkodni, ezzel az erővel meg bevásárolsz a hét bármelyik napján. :) Tehát ha elfelejtettél valamit és vasárnap reggel megrendeled, akkor feltételezem, hogy aznap nem fogják kiszállítani.

[ Szerkesztve ]

(#198) Syl válasza Dany007 (#193) üzenetére


Syl
nagyúr

>A lényegen akkor se változtat.

Sajnos valóban nem. :(

És igaza van Jhonny06-nak. Minimum egy nappal előtte meg kell rendelni, akkor meg már megette a fene az egészet és elmegy az ember szombaton megvenni amire szüksége van.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#199) Dany007 válasza Jhonny06 (#197) üzenetére


Dany007
veterán

Részemről ez nem is az azonnali vásárlás problémáját oldja meg. Az előre gondolkodással nekem sincs bajom...
Így viszont nem kell sorba állnom. Megtudom csinálni akár éjjel is, mikor a gyerek alszik. És így tovább... Hatalmas előnyt jelentene.

Én spec. utálom a tömeget. Utálom a sorban állást, meg úgy kb az emberek nagyrészét is.

Egyébként amúgy is kéthetente egyszer szoktunk nagybevásárlást tartani, épp a fenti okokból kifolyólag. És pont ezt szoktuk vasárnap reggel csinálni. Mert akkor van nyugis időnk és akkor vannak a legkevesebben.

[ Szerkesztve ]

(#200) po1son válasza exchanger (#180) üzenetére


po1son
addikt

Nem kell megértenie mert ő politikus vagy egy palcsó tamás... :DDD
Ha saccolni kéne, akkor nálunk kb 600 emberrel lesz kevesebb a létszámkeret országos szinten a boltokban, de legalább a területvezetőknek kevesebb időt kell majd foglalkozniuk a több száz önéletrajzzal...
Érdekesség, hogy csak a mi cégünk 4.5 milliárd forinttal kevesebb adót fog befizetni (évente) csak a boltban dolgozók béréből a vasárnapi zárás miatt. Kis szám ez, de ez csak egy cég a sok közül, akiket érint a vasárnapi zárás... A eladott termékek utáni járulékokat meg sem említem, mert pár okostojás itt úgy gondolja, hogy az nem fog csökkenni, mert az emberek majd 6 napra sűrítik be a vásárlást... ;] :W

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#201) PindurAnna


PindurAnna
Közösségépítő

Én nem értem miért kell ezen ennyi kört futni...

Szép meg jó, hogy szívesen otthon maradnának az eladók..de mi van a tömegközlekedésben dolgozókkal, az ápolókkal, orvosokkal, mezőgazdasági munkások, stb.?

Ez egy ilyen szakma, ezzel jár..

Ezentúl amikor ők dolgoznak akkor én is, így mikor érnék rá bámészkodni és költeni a pénzem, hogy nekik is legyen pénzük??

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#202) Coccolino_O válasza PindurAnna (#201) üzenetére


Coccolino_O
őstag

"Szép meg jó, hogy szívesen otthon maradnának az eladók..de mi van a tömegközlekedésben dolgozókkal, az ápolókkal, orvosokkal, mezőgazdasági munkások, stb.?"

Ez nem erről szól, bármit is mond a sok pöcs politikus... :)

(#203) Lauda


Lauda
félisten

Itt azt nyilatkozza a tesco vezere, hogy:

A vasárnapi kereskedelem tilalma miatt nem fognak több kollégától megválni.
A vasárnapi munkaórákat átcsoportosítják a hét többi napjára.
A vasárnapi házhozszállítás kapcsán egyelőre vizsgálják, hogy milyen lehetőségeik vannak a jogszabályi tilalmakat betartásával arra, hogy biztosítsák a választás lehetőségét a vásárlóknak. Abban az esetben, ha mégis lehet online szolgáltatást nyújtani vasárnap, akkor úgy, ha nem, akkor új megoldásokat keresnek majd.

(#204) Dluinet válasza Lauda (#203) üzenetére


Dluinet
nagyúr

lefordítom:

minimum 500 embert rúgnak ki

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#205) Lauda válasza Dluinet (#204) üzenetére


Lauda
félisten

Csak annak nincs koze a cikkhez (bejegyzeshez). Ezek mar regota vesztesegesen uzemelnek.

[ Szerkesztve ]

(#206) Jhonny06 válasza Lauda (#205) üzenetére


Jhonny06
veterán

Korábban is volt róla szó, hogy le akarják húzni a rolót? Én legelőször csak a vasárnapi nyitva(nem)tartás kapcsán hallottam erről először. Vagy talán csak ez volt az utolsó csepp..

Az mondjuk hihető, hogy a vasárnapot meg tudják úgy oldani, hogy nem rúgnak ki emiatt senkit.

[ Szerkesztve ]

(#207) Lauda válasza Jhonny06 (#206) üzenetére


Lauda
félisten

Az olvastam, hogy ket veszteseges ev utan be kell zarni az uzletet, igy amiknek mar volt veszteseges eve, azokat zarjak be.

(#208) Lecs@ válasza Lauda (#207) üzenetére


Lecs@
addikt

:F :U

512 GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.