Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) PindurAnna


PindurAnna
Közösségépítő

Én nem értem miért kell ezen ennyi kört futni...

Szép meg jó, hogy szívesen otthon maradnának az eladók..de mi van a tömegközlekedésben dolgozókkal, az ápolókkal, orvosokkal, mezőgazdasági munkások, stb.?

Ez egy ilyen szakma, ezzel jár..

Ezentúl amikor ők dolgoznak akkor én is, így mikor érnék rá bámészkodni és költeni a pénzem, hogy nekik is legyen pénzük??

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#202) Coccolino_O válasza PindurAnna (#201) üzenetére


Coccolino_O
őstag

"Szép meg jó, hogy szívesen otthon maradnának az eladók..de mi van a tömegközlekedésben dolgozókkal, az ápolókkal, orvosokkal, mezőgazdasági munkások, stb.?"

Ez nem erről szól, bármit is mond a sok pöcs politikus... :)

(#203) Lauda


Lauda
félisten

Itt azt nyilatkozza a tesco vezere, hogy:

A vasárnapi kereskedelem tilalma miatt nem fognak több kollégától megválni.
A vasárnapi munkaórákat átcsoportosítják a hét többi napjára.
A vasárnapi házhozszállítás kapcsán egyelőre vizsgálják, hogy milyen lehetőségeik vannak a jogszabályi tilalmakat betartásával arra, hogy biztosítsák a választás lehetőségét a vásárlóknak. Abban az esetben, ha mégis lehet online szolgáltatást nyújtani vasárnap, akkor úgy, ha nem, akkor új megoldásokat keresnek majd.

(#204) Dluinet válasza Lauda (#203) üzenetére


Dluinet
nagyúr

lefordítom:

minimum 500 embert rúgnak ki

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#205) Lauda válasza Dluinet (#204) üzenetére


Lauda
félisten

Csak annak nincs koze a cikkhez (bejegyzeshez). Ezek mar regota vesztesegesen uzemelnek.

[ Szerkesztve ]

(#206) Jhonny06 válasza Lauda (#205) üzenetére


Jhonny06
veterán

Korábban is volt róla szó, hogy le akarják húzni a rolót? Én legelőször csak a vasárnapi nyitva(nem)tartás kapcsán hallottam erről először. Vagy talán csak ez volt az utolsó csepp..

Az mondjuk hihető, hogy a vasárnapot meg tudják úgy oldani, hogy nem rúgnak ki emiatt senkit.

[ Szerkesztve ]

(#207) Lauda válasza Jhonny06 (#206) üzenetére


Lauda
félisten

Az olvastam, hogy ket veszteseges ev utan be kell zarni az uzletet, igy amiknek mar volt veszteseges eve, azokat zarjak be.

(#208) Lecs@ válasza Lauda (#207) üzenetére


Lecs@
addikt

:F :U

512 GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.