Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) albert8


albert8
addikt

Grat, de miért kell leinnod magad a sárga földig?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#2) h3lios válasza albert8 (#1) üzenetére


h3lios
addikt

Mert banketten leszünk és már előtte alapozunk. :)
Meg aztán egyszer érettségizik le az ember ! (jóesetben) :DDD

B-tag: H3lios#2825

(#3) psyho85


psyho85
aktív tag

Ne már, hány százaléknál osztogatják a kettest? Értem itt azt, hogy már 37%-al át lehet menni.

Inni meg inni kell, mi is rendesen szétcsaptuk magunkat a banketten anno. :)

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#4) h3lios válasza psyho85 (#3) üzenetére


h3lios
addikt

20 % jövőre már 25 % ra emelik a 2-es határt. Egyébként nem volt nagyon nehéz, tegyük hozzá én matekból olyan 7. óta full hülye vagyok és ugye a semmire igen nehéz építkezni ! :DDD

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#5) vans?


vans?
őstag

Hova akarsz tovabbtanulni?

hábm bábm

(#6) Nexuiz


Nexuiz
tag

Matek nekem 42% lett az már hármas előtte kettest jósoltam magamnak. Már szerdán túl lettem a szóbelin szerencsére, meg a bankettet is sikerült túl élni. :DDD
A töri 5, infó 4, angol, magyar 3-as látszik, hogy azokat utáltam a legjobban. :D

Nem én voltam!

(#7) psyho85


psyho85
aktív tag

Én már nem tudom, nekem hány % volt a matekom, meg mennyi volt a határ 2003-ban, de hármas lett. Én is rühelltem, ó de nagyon. A töri 3-as lett, kifogtam az egyetlen utált és nem tanult tételt, de a többi jelesre sikeredett. Mindeközben a barátom kifogta az egyetlen tételt amit megtanult... :) Ilyen az élet.

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#8) Willrose


Willrose
újonc

Szia!
Az irodalom történeti atlaszban mi van benne?Sosem láttam és csüt.-péntek vizsga de le vagyok irodalomból maradva.:S
Meg minden másból is persze....:(

(#9) h3lios válasza Willrose (#8) üzenetére


h3lios
addikt

Attól függ mit húzol, pl a külföldiekről kevés van benne. Adyról, Aranyról meg a híresebbekről van egy oldal is. Térkép, kis jelzések mikor hol mit csinált (születés, halál, iskolák) és van egy csomó idézet és kép is például a nőkről, szóval rengeteg.

B-tag: H3lios#2825

(#10) Nexuiz válasza h3lios (#9) üzenetére


Nexuiz
tag

Én életemben nem láttam még irodalom történelmi atlaszt, nem hogy szóbelin használni, pedig ezek szerint lett volna haszna. na, mindegy :DDD

Nem én voltam!

(#11) #04441088


#04441088
törölt tag

Nekem holnap lesz informatika szóbelim :))

(#12) Willrose válasza Nexuiz (#10) üzenetére


Willrose
újonc

Szinte csak hazai írók vannak a tételsorban.Nekem csak pár pont kell,hogy na mégis nyögtem valamit.:P
Viszont már 3 nap alatt nem tudom behozni.
Munka meg minden mellett nem olyan egyszerű megtanulni ilyen sok hülyeséget,na meg unalmas is,főleg unalmas. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.