Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) iguana


iguana
őstag

na jó. akkor nem bennem van a hiba...már azt hittem én lettem fanyalgó :)

pár éve én kedveltem Szujót...amikor még a száguldó cirkusszal (brrr, de utálom ezt a szót) utazott riporterként sokkal jobb volt, kifejezetten élveztem. műszaki ember vagyok, de egyáltalán nem vagyok "szakértő" a versenytechnikában, soha nem is vágytam a mélyvizes száraz adatokra. (nem is érdekel és nem is értem)
akkor számomra pont jó egyensúlyban volt az érdekességek, pletykák és közvetlen F1-et érintő történések tálalása a nézők felé. mindemellett én pont megkaptam azokat a műszaki információkat, ami számomra jól emészthető volt és fontosnak is tartottam.
(még a fejhangon történő sipítozást is elnéztem neki)

azonban számomra is feltűnt a hanyatlása és valóban zavar. túlzottan bulváros lett, túlságosan vicces és jófejkedő műfajban erőlteti az egészet, és rossz értelembe vett módon túlságosan beleéli magát és egyfajta egyszemélyes standup show-t akar csinálni. szekunder szégyent rendszeresen érzek miatta :B
hibázni mindenki hibázik, benézhet valamit stb... de néha tényleg az az érzésem, hogy egyáltalán nincs szinkronban azzal pl. ami a pályán történik, vagy mi, miért van.
kötve hiszem, hogy az évek alatt annyira kikupálódtam volna, de egyre többször fordul elő, hogy egy kijelentésén vagy fejtegetésén, értelmetlen sehová nem vezető rugózásán csak pislogok és megszólal bennem a "na de zolikám...ne b#zd megmááár"
mintha hosszú évekig nem is az F1 töltette volna ki riporteri énjének jelentős részét, és nem lett volna benne a teljes F1 forgatagban.

nem tudom, hogy kikopott vagy belefáradt, vagy szenilis vagy csak ilyenre vette a figurát, de nekem nem jó.
Wéber nagyon_nagyon kell mellé, úgy érzem nélküle nézhetetlen lenne az F1.
remélem sokáig marad is (Wéber) és Szujót lassan "elengedik".

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.