Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) h3lios válasza 8th (#48) üzenetére


h3lios
addikt

1. Ő jelentette ki magabiztosan, hogy jobban képben van mint a Szujó akit ezért fizetnek, nem én.
- Azt továbbra is tartom, hogy jobban képben vagyok technikai - sportszakmai téren, mint szujó. Azt nem tudom hol olvastad az írásomban, hogy jobban kommentálom az eseményeket. Mert ilyen sehol nem hangzott el, csak te vizionálod.

2. Ő trollkodott a Szujó twitterén amiért az letiltotta, nem én.
- Megírtam neki, hogy végig a futamon hibásan látták az eseményeket és így hibáztatták Vettelt. Ha neked ez trollkodás, akkor szimplán fogalomzavaros vagy.

3. Ő szaladt ezek után sértődötten a logout-ra bejegyzést írni az esetről, nem én
- Leírtam a bejegyzésem a személyes Blogomra, mellesleg az eset Szingapúrban történt, amit le is írtam, szóval a rohant azért kicsit erős kifejezés így 1 hónap távlatában.
.
4. amikor beírtam az ominózus hozzászólásomat rögtön beleállt és igyekezett megcáfolni két képpel amivel egyébként pont engem igazolt.
- Hülyeséget állítottál, mert az általad linkelt kép egy 20 éves max 10 colos TV-t ábrázolt és azzal védted őket, hogy nem látták az eszköz mérete / minőségi miatt a részleteket.
Majd erre rákontráztam, hogy valójában 3 20col fölötti monitoron követik az eseményeket.

Szerintem ezek után le is zárhatjuk a témát, mert nem tudsz szöveget értelmezni, ferdítesz és alaptalanul vádaskodsz. De olvass feljebb és rájössz, hogy mindenki a véleményeddel / hisztiddel ellentétes véleményen van. Lehet azért, mert a kacsa nem tud úszni még nem a víz a hülye.

B-tag: H3lios#2825

(#52) bambano


bambano
titán

valaki megkérdezhetné szujót, hogy tudja-e, hogy milyen versenyt közvetít?
vagy legalább azt tudja-e, hogy kifejezetten nem gyorsasági hajóvb-t nyom?

mert ha ezt tudja, miért union jackezi le a brit birodalmi lobogót...

meg a hirdetőnek is elmagyarázhatnák, hogy ha már bejegyzett védjegyet bitorolnak, legalább helyesen ejtsék ki.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#53) vhw válasza bambano (#52) üzenetére


vhw
addikt

Mert egy jól hangzó kifejezés... csupán ennyi.

Másrészt pedig lehet rá így is hivatkozni, akkoris ha nem hadihajón van kitűzve; állítólag.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#54) bambano válasza vhw (#53) üzenetére


bambano
titán

az admiralitásnak, akik, ugye, elég közel vannak a nagy pancsolóhoz.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#55) cut válasza bitpork (#1) üzenetére


cut
aktív tag

Emberileg is egy hulladék... :(

134 piros pötty :)

(#56) Somatom


Somatom
veterán

Nem tök mindegy, hogy mit dumálnak? Amióta van színes TV, azóta nem kell kommentár az F1 -hez. Ha piros autó van elöl, akkor örülünk. Ennyi. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#57) hhenry


hhenry
őstag

Én mondjuk Palikot se szívleltem túlzottan

(#58) pilóta


pilóta
nagyúr

Úgy néz ki, hogy megoldódott, kirúgták...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#59) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Szujó akkor volt a legjobb amikor utazóriporter volt és exkluzív tartalmakat tolt fel a facebook profiljára.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#60) Lauda válasza pilóta (#58) üzenetére


Lauda
félisten

Nem felmondott?

(#61) pilóta válasza Lauda (#60) üzenetére


pilóta
nagyúr

Nem. Szóltak neki, hogy nem kell bejönnie már többet...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#62) Lauda válasza pilóta (#61) üzenetére


Lauda
félisten

Válaszul azt kapta, hogy megoldják, és már vasárnap sem kell bemennie, illetve hozzátették, hogy ezt a viselkedést nem tűrik el. Szujó ekkor adta be felmondását, [link]

(#63) Dr. Romano válasza pilóta (#58) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Na akkor ennyi volt. Gyorsan megoldódott a probléma. Topic zárható. ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#64) Male válasza Male (#2) üzenetére


Male
nagyúr

Most, hogy lement az időmérő és a futam az új emberrel... igen, Szujó volt, aki letekerte a környezeti hangokat szinte nullára.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.