Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Mivel másokat küldenek az adófizetők pénzén a helyszínekre nincs semmi csodálkozni való ha már nem naprakész. Ő is a a nagy közszolgálati reformnak esett áldozatul. Wéber meg természetesen naprakész hiszen megy, utazik ugyanazokon a helyszíneken van mint az események , talán személyesen is ismer mindenkit.

Az meg hogy éppen most is tévedett... már megszokott :)

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#2) Male


Male
nagyúr

Szujó valóban eléggé erősen süllyed, és mára gyak 100%-ban a bulvárral van elfoglalva. Azért Czollnernél még most is bőven jobb :DDD
Illetve a felvezető műsor is egyre jobban tolódik a "mi vagyunk a lényeg" irányába. Jó példa volt erre az amerikai nagydíjnál a bevonulás... ott is fontos volt visszakapcsolni a studióba állandóan, hogy Szujóékat nézhessük az élő képek helyett... mintha az élő kép mellett nem hallanánk amit mondanak :F ( persze tudom, szerepelni kell ugyebár )
Ami még zavaró, hogy rettentően letekerik a környezeti hangokat a közvetítés alatt... szinte nem is hallani az autókat. Pedig ha nem tennék, akkor is érthető lenne a kommentárjuk.

(#3) h3lios válasza bitpork (#1) üzenetére


h3lios
addikt

Nagyon nagy tévedés !
Wéber sem megy ki a helyszínekre. Idén 2 futamon voltak kint, de csak azért mert szomszédos országokvan voltak.
Ő is ugyan úgy a stúdióból kommentálja az eseményeket.

Csak ő Zolival szemben rengeteget készül és szakkommentátor révén ért is a dolgokhoz.

Ezért lesz fájdalmasan nagy a kontraszt kettejük között.

Arról már nem is beszélve, hogy folyamatosan belepofázik a csapatrádiókba, mert arra a 10 secre sem tud elkussolni. Azt lehet rajta észrevenni, hogy lassan azt hiszi, hogy ez a Szujó show hétvégenként...

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#4) 8th


8th
addikt

Nem védeni akarom őket de ők Junoszty méretű stúdió monitorokon látják ugyanazt amit te a 32" vagy még nagyobb tévéden. Az apró részletek nem is nagyon látszanak rajta a rajtszám sisakfestés még kivehető és kb. annyi. Emellett Szujónak az a dolga azért ül ott, hogy folyamatosan bulvár jellegű háttér információkkal lássa el a nézőket. Ő nem a szakmai részért "felel" arra a Wéber a kiválasztott ember. Az egérmozin figyelnie kell a versenyt közben ki van nyitva a net ha gyorsan kell valami infó, több oldalnyi jegyzetből túrja elő másodpercek alatt az oda passzoló dolgokat meg közben igyekszik érdekességeket felvonultatva szórakoztatóan pofázni. Lássuk be ez nem kis feladat. Csináld jobban ha tudod. Szujó nekem sem a kedvencem de mégis csak egy minőségi ugrás a balf*sz palikék után.

(#5) h3lios válasza 8th (#4) üzenetére


h3lios
addikt

Ez még 5 éve megállta volna a helyét, de ma már nem.

[link]

Itt a kép a kommentátori állásukról. Én is ugyan ekkora monitoron láttam azt, amit. :D
Szóval nincs mentség a bénaságára, amit már nem rövid ideje tol.
Az pedig, hogy ő tolja a bulvárt nem oké. Neki az lenne a feladata, hogy a hétköznapi nyelvre átültesse a szakzsargonokat és, hogy érthetővé tegye a sportot.

Múltkor pl. fejtegette, hogy miért nem megy a F1 oválpályán Wéber elmagyarázta, hogy oda teljesen más autók kellenek ami az egyiken rakéta, a másikon labdába sem rúg. Erre ez a szerencsétlen elkezdte, hogy: "oldják meg a mérnökök"... Még Wéber is fejhangon magyarázta neki, hogy ez nem úgy megy és hogy ilyet nem lehet csak úgy csinálni. De ez a marha nem fogta fel és elkezdte gyártani az összeesküvés elméleteket.

Megkockáztatom, hogy bármelyik a sport iránt érdeklődő jól olvasott és felkészült ember korrektebb kommentárt rakna össze, pláne ennyi év után.

Az előző futamon futamok valamelyikén élőadásban még az összedás sem ment. Olyan szintű hülyeség ömlik belőle, hogy rossz hallgatni. Most a 2. szabadedzésen pl.: Mivel ritkább a levegő ezért nem tapadnak annyira az autók, mert nincs leszorító erő, ezért NEM kopnak annyira a gumik..

Erre jön Wéber: Pont fordítva, mivel nincs leszorító erő, ezért csúszkálnak és ez sokkal jobban nyírja a gumikat.. Technikailag is 0 hozzáértése van és ha nem lenne ott mellette valaki, mint az első szabadedzéseken teljesen elszabadulna a pokol. A birka néző ebből a TV előtt semmit nem ért, ezért elhiszi neki. De aki ért a sporthoz és a technikához a falat fejeli szét kínjában.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#6) 8th válasza h3lios (#5) üzenetére


8th
addikt

Miért nem? Képek alapján minden pont úgy van ahogy leírtam. Amúgy meg ülj be a helyére és csináld jobban.

(#7) h3lios válasza 8th (#6) üzenetére


h3lios
addikt

Ez a leghülyébb hozzáállás...
Azért mert valami nem jó és van kritikám még nem jelenti azt, hogy én jobban csinálnám. De nem 1 jobb kommentáror van itthon nála, elég megnézni az F2-es közvetítéseket is pl.

Ha neked nem tetszik 1 film ugyan úgy lehet kritikád, attól még hogy nem vagy rendező. Ezt az idióta ha nem tetszik valami "akkó csináld jobban" hozzáállást meg hagyjuk már.

B-tag: H3lios#2825

(#8) razorka777


razorka777
veterán

Tegnapi első szabadedzés beszólása nálam mindent vitt:
"Az ötödik hely bármelyikén végez" :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#9) Bird


Bird
addikt

Ülj be a helyére és mutasd meg, hogy is kellene csinálni....Addig csak fröcsögés és flame keltés az egész. :U

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#10) bitpork válasza h3lios (#7) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Azt ugye tudod h a Liberty Media elvárása a bulvárosodás? :U

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#11) Eastman válasza h3lios (#3) üzenetére


Eastman
őstag

Arról már nem is beszélve, hogy folyamatosan belepofázik a csapatrádiókba, mert arra a 10 secre sem tud elkussolni.

Van lejjebb is. Hungaroring, helyszíni közvetítés előtti körbeszélgetés, magyar Himnusz felcsendül, Mindigmásmilyen Mérei Andrea , nála a szó;

- Most kisebb a zaj, végre tudunk beszélgetni.

Nem ő a legélesebb kés a fiókban. Kell is valamennyi perverzió a magyarnyelvű közvetítések nézéséhez. Semmi meglepő nem hallható.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#12) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Egyetértek veled, bár nem zavar ennyire szélsőségesen az, amit művel, de megértem a háborgást. Én igyekszem kizárni azt a rengeteg fasságot, amit összehord és autóbuziként inkább Wéber szavaira figyelni meg azokat a dolgokat észrevenni, amihez értek is minimálisan (leginkább Gábornak köszönhetően).
Én is kifejezetten gyűlölöm azt, amikor a rádiózás felét elpofázza, a másikat meg rosszul fordítja... pedig biztos vagyok benne, hogy amúgy nálam jobban tud angolul. Néha egyszerűen nem értem, hogy miért kell ez a sok szarság a közvetítésbe. Az elején jobb volt, amikor még tényleg hozzá tudott tenni érdekes dolgokat a műsorhoz, de szerintem is ezerrel csúszik lefelé és pár év alatt eléggé lentre került a minőség. Amikor Hamilton kutyájának a lefagyasztott spermája és hasonlók kerülnek elő egy sportközvetítés kellős közepén, akkor szerintem mindenki érezheti, hogy ennél nem biztos, hogy nehéz lenne jobbat csinálni. :U

Sent from my keyBoard

(#13) 7600 GS


7600 GS
addikt

Engem mondjuk Hamilton agyon hájpolása sokkal jobban idegesít. :)

(#14) h3lios válasza Bird (#9) üzenetére


h3lios
addikt

Ne legyél már te is korlátolt felfogású. Ez egy 5 éves indoklása amit most tolsz. "Ha nem tetszik valami akkó csináld jobban".

Ember ezt a faszit azért fizetik, mert ez a munkája.Ha én ilyen szarul végezném az enyémet már nem lenne hol dolgoznom. Ha ezekkel majd tisztában vagy majd meghallgatlak.

Egyébként még 1x leírom, mert úgy látszik elsiklottál felette. Nekem NEM emberileg van vele bajom és nem is a kommentátori tudásával. Hanem azzal, hogy az elmúlt években belekényelmesedett a pozíciójába és szarik a kritikára és fullba tolja a kretént. Nem készül fel technikailag az adásokra (legalábbis amiket mond azok alapján nem eléggé).

Egy átlag rajongói cikk olvasással jobban képben vagyok, mint ez az ember, akit azért fizetnek, hogy a sporttal foglalkozzon és ismerje a részleteket.

(#12) N€T0X|N

Éppen erről beszélek. Ha épp nem történik semmi a pályán akkor lehet az új fejlesztésekről / igazolásokról beszélgetni, de nem ilyen idióta szarságokról, mint amiket felhoz.

Illetve nem muszáj neki végig pofáznia, lehet néha hallgatni az autókat is, ha épp értelmes hozzászólása már nincs a látottakhoz.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#15) h3lios válasza bitpork (#10) üzenetére


h3lios
addikt

Ez nem igaz. A Liberty a Show-t akarja előtérbe helyezni, nem azt hogy épp melyik pilóta kivel kavar és mit csinál a kutyája spermáival...

Egyébként Szujó ezt már 3 éve tolja, szóval nem friss dolgokról beszélünk az új tulajok miatt.

B-tag: H3lios#2825

(#16) 8th válasza h3lios (#14) üzenetére


8th
addikt

"azért fizetik, mert ez a munkája.Ha én ilyen szarul végezném" Csináld utána. Hajrá sok szerencsét.

"Egy átlag rajongói cikk olvasással jobban képben vagyok, mint ez az ember, akit azért fizetnek, hogy a sporttal foglalkozzon és ismerje a részleteket." Csináld utána. Hajrá sok szerencsét.

"az elmúlt években belekényelmesedett a pozíciójába és szarik a kritikára és fullba tolja a kretént." Tehát végső soron ez böki a csőrödet. Hogy letiltott twitteren.

Mindig a pálya széléről a legkönnyebb belepofázni a játékba. Ne legyél már te is korlátolt felfogású. Ha TE jobbnak érzed magad jelentkezz a helyére. :U

(#17) h3lios válasza 8th (#16) üzenetére


h3lios
addikt

Bocsi, de úgy látom nem megy az értő olvasás. Nem tetszik 1 film ? Menj el rendezőnek és csinál jobbat... Azt hittem ezt már az alsóban kinövik a gyerekek, de úgy látszik tévedtem.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#18) draco31


draco31
veterán

Én attól az öveket bekapcsolni szövegétől tudok a falra mászni a rajtoknál.
Tegyék be helyette Palikot, azon legalább lehetett nevetni. :D

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#19) razorka777 válasza draco31 (#18) üzenetére


razorka777
veterán

Azt hittem az csak engem zavar. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#20) h3lios válasza draco31 (#18) üzenetére


h3lios
addikt

Palik is ugyan olyan személyeskedő retard poénokat tolt a végén már Gyula ellen, amitől rosszul voltam. De legalább valóban szórakoztatóan tudott közvetíteni. Szujónál max izzadtságszagú ordibálás megy, amit még hallgatni is rossz.

Szegénynek ez az egyetlen önálló mondata van, amit ki tudott találni... :D

Más:

Tegnapi újabb ferdítése / hazugsága: "Vettel és Arrivabene nincsenek jó viszonyban, voltak összetűzéseik a múltban és ezért nem jó a kapcsolatuk a csapaton belül"
Azt nem tudom, hogy ezt honnan a tökömből szülte ?!

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#21) 8th válasza h3lios (#17) üzenetére


8th
addikt

Emberi tényezőről beszélünk, felkészültségről, hozzáértésről. Ha jobban csinálnád túrd ki a helyéről ne itt hisztizz. Baromi unalmas, hogy ebben az országban mindenki csak fikázni tudja a másikat aztán ha valami csoda folytán beülhetne a helyére csak nézne bambán mint a f*sz és meg sem merne szólalni mert tudja, hogy elég egyetlen nyelvbotlás ami után a fórum matyik, a trollok és fikagyárosok serege támadná le az összes létező közösségi oldalon és a fórumokon, hogy lehülyézzék és kiszívják a vérét. Könnyű addig valakit fikával dobálni amíg nem ültél a helyén és nem csináltad azt amit ő. A lehetőség bárkinek adott. Csináld jobban mint ő. Ennyi.
:U

[ Szerkesztve ]

(#22) h3lios válasza 8th (#21) üzenetére


h3lios
addikt

Nekem nem kommentátor a szakmám, neki jelenleg igen. És mivel közszereplő ezért ez 1 ilyen világ, hogy vannak csúnya gonosz emberek az interneten. Lehet 2 féle kritikával élni, az egyik a kulturált, amikor leírod mit lehetett volna máshogy csinálni. Vagy beírod azt, hogy sz.r volt.

Én nem az utóbbit csinálom. Innentől kezdve vagy meg lehet hallgatni, vagy lehet a homokba dugni a fejed. Utóbbival nem mész messzire, mert a hibáid megmaradnak.

Onnantól kezdve, hogy ebből él, hogy valamit publikál a közönségnek igenis kutya kötelessége minőségi tartalmat gyártania / szolgáltatnia. És NEM nem kell valakinek kommentátornak lennie ahhoz, hogy észrevegye, hogy mennyi hülyeséget hord össze.

Te sem nézhettél még Sky-t , vagy bármilyen más külföldi műsort. Ég és föld a színvonal béli különbség. Pechemre itthon nem érhető el a csatorna mindenféle mókolás nélkül, ezért nézem a saját anyanyelvemen lévő közvetítést.

De olvass kicsit feljebb és akkor láthatod, hogy nem csak nekem vannak problémáit vele.

B-tag: H3lios#2825

(#23) Male válasza 8th (#16) üzenetére


Male
nagyúr

Ezt a "ha nem tetszik, csináld jobban" dolgot nem lehetne már hagyni? Nálad ha mondjuk a burkoló girbe-gurbán lerakja a járólapokat, akkor is kifizeted, és megköszönöd, mondván, hogy hát ronda lett ugyan, de azért te magad se tudtad volna szebben lerakni, tehát rendben van?

(#24) Lauda


Lauda
félisten

Szujó a hakni részt tolja, wéber a szakmait, abszolút összeillenek, jó páros, jól közvetítenek. Engem az zavar néha, hogy a belső kameránál is beszélnek gyakran és előfordul, hogy egyszerre mondják a magukét. Remélem még sokáig ők közvetítik a futamokat.

[ Szerkesztve ]

(#25) Lauda válasza Male (#23) üzenetére


Lauda
félisten

Igen ezt én sem értem mire jó. Ennyi erővel semmiről sem lehetne kritikát megfogalmazni.

(#26) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Már rég nem nézem ezt a fst, úgyhogy felőlem akár én is közvetíthetném a futamokat :D

Egyébként jah, régen amíg utazott a cirkusszal komoly exkluzív tartalmakat tolt, főleg a facebook profilján nyomott még + érdekességeket. Maradt volna ott a kommentátori szék helyett...

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#27) trydium


trydium
csendes tag

Szujó a bulvárhoz ért ! És szerintem jól csinálja. A háttéttörténeteket és a pilótapiac mozgásait jól és érthetően mondja el, még egy laikus számára is. Ugyanakkor technikai kérdésekben tud ordas nagy f@szságokat mondani. Szerencsére, ekkor Wéber azonnal javítja, helyesbíti a mondanivalót az esetek 95%-ban helyesen...
Az elfogultsággal nem foglalkozom, megvannak azok a csapatok/pilóták akiknek szurkolok...

Egy vérbeli F1 fan persze felhördül sok kijelentésükön, de én mint "lelkes F1 néző" csak hunyorítok egyet, és nézem tovább a versenyt (pedig nagyjából szakmabéli vagyok, 23 éve tevékenykedem autóalkatrész vonalon).
Amióta Magyarországon elérhetőek az F1 közvetítések, azóta lelkes néző vagyok.

Palik-Czolner lehet hogy vicces volt, de valódi, értékelhető, MŰSZAKI tartalom soha nem volt mögötte... Szerintem...

A Liberty Media újítási kísérleteit pedig üdvözlöm, látszik hogy próbálkoznak... Lehet, néha kicsit esetlenül vagy erőltetetten, de az irány jó... (pl. több belső kamerás felvétel, több információs grafikon, folyamatosan frissülő verseny állás, stb.)

"Nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék..."

(#28) Sz.Marci


Sz.Marci
újonc

a csináld jobban, ha tudod mozgalom jelen lévô tagjai, mit csinálnak egy étteremben, ahol nem ízlik nekik az étel? beszaladnak a konyhába? vagy, ha a teszkóban nincs feltöltve a kedvenc sörük polca? berohannak a raktárba ès húzzák ki a raklapot töltögetni? .....

amúgy a bejegyzéshez. szvsz nem csak az f1 közvetítésekkel van gond itthon, hanem kb minden sportnál felfedezhetô. valami nincs rendjén az elmúlt évtized/2èvtized kommentátor képzéseivel. Hajdú B. is csak a humorával lóg ki felfelé a sorból.

[ Szerkesztve ]

(#29) kemotox válasza Sz.Marci (#28) üzenetére


kemotox
addikt

Persze, ez így megy, nem tudtad? :D Hungaroringre is ki lehet menni bármikor, és engednek bármilyen jött mentet közvetíteni :C :C

(#30) sanzi89 válasza 8th (#6) üzenetére


sanzi89
addikt

Ez a "csináld jobban, ha tudod" kretén mentalitás mikor fog már végre kikopni az emberek szürke állományából? :W

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#31) razorka777 válasza sanzi89 (#30) üzenetére


razorka777
veterán

Gondolom, mert nem tud rendesen érvelni. :)

Hülye tyúk.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#32) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Látszik hogy csak egy kis irigy nethuszár vagy! Csináld jobban én is azt mondom. Paliknál így is sokkal jobb.

(#33) iguana


iguana
őstag

na jó. akkor nem bennem van a hiba...már azt hittem én lettem fanyalgó :)

pár éve én kedveltem Szujót...amikor még a száguldó cirkusszal (brrr, de utálom ezt a szót) utazott riporterként sokkal jobb volt, kifejezetten élveztem. műszaki ember vagyok, de egyáltalán nem vagyok "szakértő" a versenytechnikában, soha nem is vágytam a mélyvizes száraz adatokra. (nem is érdekel és nem is értem)
akkor számomra pont jó egyensúlyban volt az érdekességek, pletykák és közvetlen F1-et érintő történések tálalása a nézők felé. mindemellett én pont megkaptam azokat a műszaki információkat, ami számomra jól emészthető volt és fontosnak is tartottam.
(még a fejhangon történő sipítozást is elnéztem neki)

azonban számomra is feltűnt a hanyatlása és valóban zavar. túlzottan bulváros lett, túlságosan vicces és jófejkedő műfajban erőlteti az egészet, és rossz értelembe vett módon túlságosan beleéli magát és egyfajta egyszemélyes standup show-t akar csinálni. szekunder szégyent rendszeresen érzek miatta :B
hibázni mindenki hibázik, benézhet valamit stb... de néha tényleg az az érzésem, hogy egyáltalán nincs szinkronban azzal pl. ami a pályán történik, vagy mi, miért van.
kötve hiszem, hogy az évek alatt annyira kikupálódtam volna, de egyre többször fordul elő, hogy egy kijelentésén vagy fejtegetésén, értelmetlen sehová nem vezető rugózásán csak pislogok és megszólal bennem a "na de zolikám...ne b#zd megmááár"
mintha hosszú évekig nem is az F1 töltette volna ki riporteri énjének jelentős részét, és nem lett volna benne a teljes F1 forgatagban.

nem tudom, hogy kikopott vagy belefáradt, vagy szenilis vagy csak ilyenre vette a figurát, de nekem nem jó.
Wéber nagyon_nagyon kell mellé, úgy érzem nélküle nézhetetlen lenne az F1.
remélem sokáig marad is (Wéber) és Szujót lassan "elengedik".

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#34) h3lios válasza ->Raizen<- (#32) üzenetére


h3lios
addikt

k

(#33) iguana

Szépen összefoglaltad, ugyan így érzem énis.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#35) 8th válasza sanzi89 (#30) üzenetére


8th
addikt

Rögtön azután miután kikopott a nem dobálom fikával a másikat ha fele annyira sem vagyok képes és a nem nyitok blog bejegyzést, hogy kedvemre szidhassak valakit csak mert az twitteren letiltott mentalitás után. Na majd akkor.

(#31) razorka777: idézem: "Egy átlag rajongói cikk olvasással jobban képben vagyok, mint ez az ember, akit azért fizetnek, hogy a sporttal foglalkozzon és ismerje a részleteket." Na most egy ilyen röhejesen beképzelt kijelentésre mi mást lehet írni mint, hogy csinálj jobbat? Amint a fenti példa is mutatja ha ilyen esetben halkan megjegyzed a nagyképűeknek, hogy ha akkora penge akkor miért nem csinálja ugyanazt és miért nem Ő ül ott a másik helyett rögtön betörik a feje mindnek. Egytől egyig. Nem tudnak rá válaszolni ezért vagy gyorsan terelni kezdenek vagy nekifognak személyeskedni. Napnál világosabb, hogy azt nem tudja elviselni a kolléga, hogy a kioktató hangvételű szájkaratézására nem volt vevő a Szujó helyette elnyomta mint a csikket és letiltotta a **csába. Jól tette. A mindenhez IS jobban értő fotelhuszárokkal ezt kell tenni. Le kell tiltani őket és had főjenek a saját levükben. Szemlátomást ezt nem tudja megemészteni a kolléga ez fáj neki annyira, hogy még egy nyilvános fórumra is ki kellett írnia. Mint egy sértődött kilenc éves gyerek. Szar ügy. Bevallom, kifejezetten szórakoztat a vergődése. :DDD

(#36) h3lios válasza 8th (#35) üzenetére


h3lios
addikt

Szerintem engedd el... Ha számodra a kritika = fikával akkor fejben vannak gondok. :U

B-tag: H3lios#2825

(#37) 8th


8th
addikt

És jön a személyeskedés ahogy feljebb írtam. Jár a taps. :C

Csinálj jobbat, koma. ;)

(#38) kemotox válasza 8th (#35) üzenetére


kemotox
addikt

És azt hogy képzeled, hogy akkor csináljon jobbat? Te pl személy szerint hogyan valósítanád meg, hogy hirtelen közvetíthessél egy forma 1-es futamot?
Személyeskedés? Ja arra gondolsz mikor nyomattad a fikagyáros troll meg hasonló szövegeket?

BTW ezzel az egész "most már direkt húzom az agyad" dologgal kezd átmenni olyanba, mint mikor rájön valaki, hogy hülyeséget mondott, és úgy csinál, mintha csak poénkodott volna.

[ Szerkesztve ]

(#39) csipszikutya


csipszikutya
senior tag

Emberek wtf?! Szolás szabadság van, könyörgöm... Had irja már le amit akar.

On: Az a baj szerintem Szujoval, hogy nem tud önkritikát tanusitani. Mert ha valamit kimomdott akkor az ugy van. Nem szégyen tévedni.
Igen, nekem is sok ez a sok bulvár dolog. De a mostani F1-be mit csináljon szerencsétlen? Vagy DRS-el kikerüli az egyik kocsi a másikat vagy az "elé vágásra" játszanak. Ezen nem sok mindent lehet kommentálni. Azt pedig persze, hogy a Liberty miben állapotodott meg a kitünö közmédiánkkal és passzolom, de szerintem böven benne van a kezük a közvetitési jogok miatt.
Nekem is elegem van már Szujobol de azzal vissza adott valamit nekem, hogy kezdi belátni, hogy a Stroll gyerek csak apuci pénze miatt van ott és kezdi fikázni is. szvsz

(#40) #56573440


#56573440
törölt tag

Jah pesze 1szerűen érthetetlen, hogy ennyire 1értelmű dolgot nem tudnak 1szer és mindenkorra megoldani. A közvetítés szégyen. 1általán nem értem. :W N3v dzseneréjsün...

[ Szerkesztve ]

(#41) sanzi89 válasza 8th (#35) üzenetére


sanzi89
addikt

Akkor miért írsz Logout bejegyzést arról, hogy mekkora szar a Skype és, hogy milyen béna az MS? Csak, hogy mennyire ne menjek. :U

Csinálj jobbat és ne fikázz blogbejegyzésben, hisz ez az véleményed. Vagy ez csak mással szemben él, magaddal szemben nem? Érdekes kettős mérce...

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#42) apezka


apezka
tag

Szerintem Palikkal is ugyan ez volt. Mintha valóban nem tudott volna lépést tartani a F1 fejlődésével. De lehet csak azért gondolom így mert a 90-es évek elején még gyerek fejjel nem értettem azt amit látok.
Az tény, hogy Szujó rengeteget téved. Ezek között van óriási blődség is és olyan is amit elsőre (másodszorra de még harmadszorra) nem vesz észre. Hogy ezeknek mi az oka azt ő vagy a főnökei tudhatják csak, de ezzel foglalkozni kell(ene)!
Viszont én jelenleg nem tudok olyan személyről aki még ezt a szintet is tudná hozni. Más sportközvetítésekről hozni kommentátort pedig nagy ostobaság lenne. Ott volt szerencsétlen Mezei. Nagyon tuti volt labdajátékok közvetítésénél, de a motorsportok sosem mentek neki. meg is lett az eredménye.
Majd jön Liberty által a héten belengetett F1 "csatorna" ami megkerüli a nagy tv társaságokat az NFL Network-höz hasonlóan, persze mindezt havidíjért. De addig marad Szujó, akit bekapcsolt biztonsági övvel hallgatunk...

A stressz akkor jön, amikor nincs kit pofán b...!

(#43) 8th válasza sanzi89 (#41) üzenetére


8th
addikt

Azért mert a skype nyilvánvalóan egy szar lett mióta az MS megvette kilóra. Itt viszont egyéni emberi teljesítményről van szó nem a világ egyik legtőkeerősebb éves szinten dollár százmilliárdokkal kedvére dobálózó tetszés szerint bármit bekebelező mamutvállalata által egyengetett felhasználói szoftverről. Talán érzed a kettő közt a különbséget. Nincs itt semmi kettős mérce szimplán csak próbálsz valamin fogást találni és jöttél kötekedni egyet. Elég gyengusz próbálkozás volt. ;)

#38: Én nem poénkodtam, ez a véleményem. Ha ő jobban tudná csinálni jelentkezzen az mtva-nál. Tény, hogy tét nélkül itt fotelhuszárkodni és fikával dobálózni sokkal könnyebb.

[ Szerkesztve ]

(#44) sanzi89 válasza 8th (#43) üzenetére


sanzi89
addikt

Csinálj jobbat, hajrá, sok szerencsét!
Holnap kiváltod a vállalkozóit, céget bejegyzed, kedden már mehet a kód írás.

:W

[ Szerkesztve ]

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#45) pető bá' válasza 8th (#43) üzenetére


pető bá'
őstag

Kérlek definiáld már, hogy mire való a kritika, és ki-mikor-hol-mire használhatja! Komolyan! Érdekel a véleményed. Lehet véleményem egy színházban, moziban, egy újsággal kapcsolatban, netán a politikával kapcsolatosan, és ennek akár hangot is adhatok a környezetemben, vagy fogja be mindenki a pofáját, aki nem színész, rendező, újságíró, politológus vagy politikus? Ha valamit nem tudok jobban csinálni, akkor ne is fogalmazzak meg építő jellegű kritikát, vagy indítsak ezzel kapcsolatos beszélgetést, hogy másnak is van-e hasonló véleménye?

"... and I hope you have a great day!"

(#46) kemotox válasza 8th (#43) üzenetére


kemotox
addikt

Te is jelentkezhetsz nyugodtan szoftverfejlesztőnek. Senki sem áll az utadban. Majd szólj ha kész a csevegő kliensed, szívesen leszek bétateszter, ingyen!

Ha valaki próbál fogást találni akkor az te vagy. Már olyan hülyeségekkel próbálsz érvelni, hogy észre sem veszed.

[ Szerkesztve ]

(#47) iguana válasza 8th (#43) üzenetére


iguana
őstag

lol.
ostobaság, hogy csak az fogalmazhat kritikát, aki tud jobbat csinálni.
a kolléga felhívta a logout bejegyzésedre a figyelmet, így a párhuzam végtelenül bájos.
aztán elolvastam ezt:

"Itt viszont egyéni emberi teljesítményről van szó nem a világ egyik legtőkeerősebb éves szinten dollár százmilliárdokkal kedvére dobálózó tetszés szerint bármit bekebelező mamutvállalata által egyengetett felhasználói szoftverről. Talán érzed a kettő közt a különbséget. Nincs itt semmi kettős mérce szimplán csak próbálsz valamin fogást találni és jöttél kötekedni egyet."

én nem érzem. mert nincs.
de van kettős mérce.
jól belenéztél a f#szba, jobb ha elengeded, már leszerepeltél ezzel a "csinálj jobbat" szemlélettel, sehogy sem tudsz jól kijönni.
jobbra el.

[ Szerkesztve ]

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#48) 8th válasza kemotox (#46) üzenetére


8th
addikt

Azért tegyük már tisztába a dolgot gyerekek.

1. Ő jelentette ki magabiztosan, hogy jobban képben van mint a Szujó akit ezért fizetnek, nem én.
2. Ő trollkodott a Szujó twitterén amiért az letiltotta, nem én.
3. Ő szaladt ezek után sértődötten a logout-ra bejegyzést írni az esetről, nem én.
4. amikor beírtam az ominózus hozzászólásomat rögtön beleállt és igyekezett megcáfolni két képpel amivel egyébként pont engem igazolt.

De a lényeg, hogy én vagyok a büdös köcsög ha meg merem jegyezni, hogy nosza ha ennyire képben van akkor csinálja jobban. Értem. Azért arra kíváncsi lennék ha az eső miatt egy órát csúszna a futam végig tudná-e beszélni megszakítás nélkül azt az egy órát úgy, hogy a nézők közben ne kapcsoljanak el? Mert a Szujót lehet szeretni vagy nem szeretni ez neki simán megy bárhol bármikor. Meg mondjuk kb. három felé figyel egyszerre egy közvetítés alatt nem csak néz mint a moziban.

Komolyan nem értem 2017 év végén az internet korában ha egyszer valaki a falra mászik tőle akkor miért kínozza magát a bulvárkirály Szujóval a magyar tévében?

(#49) pető bá' válasza 8th (#48) üzenetére


pető bá'
őstag

tőled pedig csak az volt irtó irritáló és unalmas, hogy nem tudtál mást szajkózni, hogy "csináld jobban".. erre nyílt sokak zsebében a billentyűzet, mert ez nem érv.

"... and I hope you have a great day!"

(#50) kemotox válasza 8th (#48) üzenetére


kemotox
addikt

Akkor csinálj jobb fikázós logout bejegyzést!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.