Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47) tomcat78 válasza kwzatz (#45) üzenetére


tomcat78
őstag

A póker ész játék.Lehet játszani többféleképp,stílusban.De egy biztos,akik pl megélnek belőle,nem Fortuna kegyeltjei csupán.Viszont aki nem ismeri fel/be a matematika jelentőségét és jelenlétét a játékban,az szerintem nagyban a szerencsére hagyatkozik.Aki viszont egyszerüen....fizető vendég,egész addig,míg a sztereotípiákon túl nem lép,a sikertelenségét,sikereit is a szerencsére fogja fogni.
Soha nem éltem ebből,bár akkor valószínűleg kb ezt is ki tudtad elemezni.De szeretek játszani,ha nem vagyok hulla fáradt,egy időben törött kézzel itthon voltam hónapokat,elég jól is ment egy bizonyos(mikro tétes) szintig.Tettem kisérleteket kicsit feljebb is,de kicsit elemezgetve a játékomat,ott már túlságosan befeszültem azt hiszem.Viszont a cash game soha nem feküdt valamiért...Egyszerüen nem tudtam elkapni a fonalat,kisérletezgettem,de szinte mindig bukó volt a vége.
Amit írtam a magyar versenyekről csak egy kirívó példa volt,ami nem az én tudásomról szól,hanem inkább a sok lelkes szerencsejátékosról.Irreális normál esetben ilyen mennyiségben jó helyekre oda érni.De-akkoriban legalábbis-jól jellemezte a színvonalat,hogy kb 75-80%-ban pénzbe tudtam érni ezeken a versenyeken.Sokszor anyázásoktól kisérve stb...Mert csórikám nem fogta föl pl,hogy UTG-ből nem kéne preflop all-in tenni magát 9-9-el,stb...De akkor gondolom ismerős a téma. :R
Deeeee,asszem kicsit elmentünk a heads-up témától :DDD

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.