Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46) Formaster válasza kwzatz (#45) üzenetére


Formaster
addikt

Félreértés vagyon :DDD Nem vagyok szerencse lovag, direkt raktam ezt az utolsó helyre. De bármilyen egyenletet felírhatsz egy játékra és hiheted azt, hogy a flössöddel nyered ezt az osztást, ha neki is az van és egy magas lappal üt. Az igaz, h a valószínűség számítás matek. Lehet h azért nem látom ezt ennyire mélyen, mert nekem a kártya játék 5-6 éves korom óta természetes. Nem kell ehhez semmit számolnom, tudom mi az amibe beszállok, tudom mi az amit nem játszok meg és érzem mikor meddig mehetek el, illetve jól olvasok az emberek gesztusaiból, legyen az akár egy tét választás.

Nem tanulmányoztam soha semmilyen könyvet, nem is akarok, számomra ez a kártyajáték nem jelent többet játéknál. Nem játszom feszesen, inkább túl megfontoltan és kiváróan. Nem játszok sokat sem, mert ettől hasznosabban is eltölthetem a szabadidőm. Számomra ez az egész addig játék, amíg nem ásom bele magam tudományosan és őszintén szólva félek is attól, hogy ez esetben elveszteném azt a belém égett rutint, ami most tudat alatt jön. Nem tartom magam magasan jó játékosnak, de amatőrnek sem. Voltam már 2. helyezett 1000-es versenyen, ez nekem bőven hozza a boldogságomat, azt az örömöt, amiért leülök játszani.

És ha vesztek, attól sem leszek szomorú, még ha bukok 5-10 dollárt akkor sem, kivéve akkor, ha valaki értelmetlen terrorizálós játékot játszik és még a szerencse is mellé pártol. Jajj nekem megint kimondtam a tiltott szót, "szerencse" ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.