Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) #56573440 válasza enginev3.0 (#7) üzenetére


#56573440
törölt tag

"Hát, nem tudom. Igazából mi? Mert ez se nem műt meg, se nem csinál nekem ebédet, de még dolgozni se tud helyettem."

Back to the roots yeah! Amivel nem lehet párosodni azt megesszük, amit megenni se lehet az mimá' hagyjuk má'... :DDD

"Az olyas fajta intelligencia már életképesebb, de ez ami maximum újabb csalásokra, és anyagi gondokra ad lehetőséget, rohadtul semmi értelme"

Bármi, amit lehet bármi másra is használni, kockázatokat rejthet, azt dobjuk el. Te kezded a konyhakéseddel.

Ez még mindig egy út. Fejlesztik, de még mindig messze vagyunk attól, hogy több legyen mint tech demó. Évek óta vannak élesben működő "MI"-k pl tőzsdén kereskedő cégeknél, mert brutálisan sok adat alapján kell pillanatok alatt adni venni. So what?

Soha nem akar egy ilyesmi program se megműteni, kaját csinálni neked, vagy épp zsaluzni. Ettől még használható tudás és knowhow halmozódik fel, amit meg máshol is lehetne használni.

EVL2:

Ezért van nálunk a házibulinak két szabálya: nincs semmilyen szerencsejáték, és nem kapcsoljuk be a boxot, mert akkor fifázni kell, ha fifázunk akkor ott meg késelés lesz :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.