Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #56573440


#56573440
törölt tag

Kíváncsi leszek mit tud ez az emuláció azért win szinten... Jól hangzik egyébként, bár a pixelbook is szinte jól hangzott induláskor, aztán semmi értelme nem lett annak se.

(#2) Felhőtakaró


Felhőtakaró
tag

:C

huhh

(#3) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Magyarán mondjuk ki a Snapi 845 jobban fel lesz készitve erre.

Tehát ha lesz is ilyen 835 alapon már elavult lesz.

Vagy kitolják addig, fejlesztgetik és a hivatalos megjelenés már 845-el jön.

(#4) smc


smc
addikt

Lehet már tudni mikor jön az első ilyen masina?

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#5) aprokaroka87 válasza smc (#4) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Én 2018 nyár tipp

(#6) smc válasza aprokaroka87 (#5) üzenetére


smc
addikt

Ez a 835-ös? :Y Akkor abból lehet tényleg 845 lesz.. :D

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#7) blesius válasza #56573440 (#1) üzenetére


blesius
csendes tag

[Itt] összehasonlíthatod az x86-os geekbench eredményét egy Asus laptopon az ugyanilyen androidos készülékekével.

(#8) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Előszőr jöjjenek ki ezzel, hogy látni lehessen mire elég ez a hardver és az OS. A Core M se lett épp közönségkedvenc, pedig azzal semmi kockázatot nem vállal be a vásárló, mivel nativ x86 és rendes win és alkalmazások futnak rajta.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#9) smc válasza blesius (#7) üzenetére


smc
addikt

Ahogy nézem ez még atom szintű teljesítmény alapján. (geekbench)

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#10) amoledus


amoledus
aktív tag

Remelhetoleg nem jarnak ugy ezek a masinak mint a "bootloop" hibas lg g3 g4-ek kedves qualcomm... :C

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#11) Meteorhead válasza aprokaroka87 (#3) üzenetére


Meteorhead
aktív tag

Legyünk szívesek abbahagyni ezt az "elavult" dumát bármilyen meg sem jelent tech kütyüvel kapcsolatban.

Tök alap, hogy amint egy processzor/GPU/tejföl elkészül, a mérnökök rögtön a következőn dolgoznak, még azelőtt, hogy termék lenne az előzőből. Attól még, hogy rögtön elkezdik szellőztetni az infót a következő generációról, attól még az előző továbbra is a lehető legjobb, amit a boltban meg tudsz venni! Ne gondoljuk azt, hogy csak azért, mert a fejlődés nem áll meg, attól "elavult" lesz amit most tettek a boltok polcaira!

Ne nyaljuk be a fogyasztói társadalom nyomását, és ne legyünk elégedetlenek, csak mert azt súlykolják belénk, mennyivel szebb és jobb lesz a következő. A következő MINDIG szebb, jobb, gyorsabb, kevesebbet fogyaszt... mindenből: autó, proci, teló, tehén....

(#12) Trevize1987 válasza Tigerclaw (#8) üzenetére


Trevize1987
aktív tag

A Core M család nem csak a pofátlanul drága árazása miatt nem lett közönség kedvenc?

(#13) #06658560 válasza Trevize1987 (#12) üzenetére


#06658560
törölt tag

Nem. Az állandó throttling miatti hulladék teljesítménye miatt sem- kedves gyártók úgy elszabták a hűtését, hogy csoda, nem égett ki az ultrabookokból.

(#14) #56573440 válasza blesius (#7) üzenetére


#56573440
törölt tag

Hmm... Nem túl acélos, de ezzel a belépő kat gépeknél jelenleg is igaz, húgomnak kellett vadászni suliba nemrég olyat ami kibír 8-10 óra előadáshalmazt, és hát nem volt egyszerű, találtunk, de még ssd-vel is "érdekes".

Ilyesmire pl simán már most jónak látszik, azért -ha a milyen laptopot vegyek topik lakói nem is értenek egyet ezzel- bőven lehet így egy normális árazással létjogosultsága szerintem.

(#15) alevan


alevan
őstag

Számomra itt ténleg mérvadó lesz a "a Crájziszt futtatja?" kérdés.

Ha tényleg futtatja, akkor valóban megy az x86 emuláció :)

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#16) smc válasza alevan (#15) üzenetére


smc
addikt

IGP-t is emulálnak? :F

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#17) VaniliásRönk válasza #06658560 (#13) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Ha AMD akkor az AMD a hunyó, ha Intel akkor meg a gyártók? Nem lehet, hogy az Intel megadott valami specifikációt, a gyártók arra tervezték a hűtést, amit aztán az Intel később kersztbe-hosszába lesz@rt?

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#18) alevan válasza VaniliásRönk (#17) üzenetére


alevan
őstag

Az Intel valóban kiadott egy specifikációt. Ami nem rossz. De a gyártók vagy az alapanyaggal spóroltak (réz helyett alumínium), vagy alulfeszelték a procit és a referenciánál kisebb hűtést tettek.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#19) tatararpad válasza #56573440 (#14) üzenetére


tatararpad
őstag

A kategória valószínűleg belépő lesz, de az árazás várhatóan már nem :DD

(#20) #56573440 válasza tatararpad (#19) üzenetére


#56573440
törölt tag

Azzal még meg lehet szerintem barátkozni ha fontos a brutál üzemidő. Legalább nem egy pixelbook, ami annyi sebből vérzik, hogy az félelmetes, és annyiért már tudsz rendes lapost is venni....

[ Szerkesztve ]

(#21) #06658560 válasza VaniliásRönk (#17) üzenetére


#06658560
törölt tag

Lehetséges. AMD esetén is a gyártókat rúgnám első körben: Alig tudok olyan notit felmutatni, amelynek a hűtésével elégedett lennék, még a sokmillás WS és gémer megoldások között se találok nekem megfelelőt.

(#22) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Nagyon jó lenne, de a mobil platform besózása után, bizalmatlan vagyok a Windows-zal kapcsolatban. :(

plus ça change, plus c'est la même chose

(#23) Solten


Solten
addikt

Windows 10 S?

Saor Alba

(#24) tlac válasza #06658560 (#13) üzenetére


tlac
nagyúr

nekem a core m-es tabletem nem throttlingolt több órányi aida64 stresszteszt alatt sem (dell latitude 5175)

(#25) VaniliásRönk válasza #06658560 (#21) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Én már feladtam hogy korrekt notebookot találjak. Rétegigény vagyunk a gyártók meg a tömeget szolgálják ki.

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#26) M@cika válasza Meteorhead (#11) üzenetére


M@cika
őstag

835 a ma csúcstelefonja, pl. SGS8+, de a 845 már nagyon közel van, vagyis már kész is van, csak még nincs ráépítve az S9. Állítólag idén meglesz. Gondolom karácsonyra valakinek már a fa alatt lehet.
A sejtésem, hogy a Windows-os eszköz nem lesz olcsó, ha az ugyanolyan procis csúcstelefon 200k felett van.

Nasit a kis fehér medvének!

(#27) #06658560 válasza VaniliásRönk (#25) üzenetére


#06658560
törölt tag

Amikor a munkahelyi WS notim hűtése szar: mert alulról szív, alig megemelve, a dokkoló legalább emel, de a nyílások felét jobban lefedi, akkor szerintem már baj van a rendszerrel. És elvileg ez még az utolsó normális WS noti generációból való nem vékonyított lom.

(#28) ateszhv válasza #56573440 (#1) üzenetére


ateszhv
csendes tag

https://www.slashgear.com/asus-windows-10-on-arm-device-benchmarks-are-terrible-24509061/
Egy nagy kalap szar lesz.

[ Szerkesztve ]

(#29) carl18


carl18
addikt

Túl sokat nem várok tőle, win játékokat tudja majd futattni? :D Mire lesz jó a teljesítménye?
Például egy valami régebbi játék alatt mire lehet képes?

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#30) aprokaroka87 válasza ateszhv (#28) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Azé ne a pontszámokból itéljük meg.

Meg mint mondtam a 835-re valami kezdetleges dolog lehet.

Carl18 Szerintem elöször inkább böngészés,szövegszerkesztés,multimédia menjenek rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#31) Atocha válasza blesius (#7) üzenetére


Atocha
senior tag

Hali!

A link alatt már csak egy cikk van. Tudsz adni egy másik linket?

Köszi!

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#32) kopi72 válasza Meteorhead (#11) üzenetére


kopi72
aktív tag

nem, a tehén betegebb lesz és több gyógyszert fog fogyasztani. Lehet némelyik hardware-nel is hasonlo analogiak vannak.

[ Szerkesztve ]

Magyarorszag a mosoly orszaga. Akar kiskoruton akar nagykoruton elmenygazdag utazasban lehet resze!

(#33) ddekany


ddekany
veterán

Az "ultramobil piac prémium kategóriájának megcélzásához"? Van itt önbizalom, ha ezekért majd még sokat is akarnak kérni... Elég nagy kompromisszum, hogy lassúcska meg ki tudja mennyire kompatibilis mivel. Ki az aki így prémium árat fizetne, csak mert tovább bírja töltés nélkül?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.