Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Én a 800.-ra akarok elmenni. Majd nyomok fekvőtámaszokat, meg eszek salátát... :D

(#2) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Remélhetőleg idén cimborámmal elszaltózunk arra egy jó kis LAN-ra.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3) myckey


myckey
veterán

Sok sikert, ismételten !

Remek program :C :R

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#4) CocooN-z válasza Synthwave (#2) üzenetére


CocooN-z
őstag

a "spéci" gép ott fog várni Téged ;)
No pressure :D

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#5) Synthwave válasza CocooN-z (#4) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Yay.

Amúgy 42 x 33 cm-es egérpad meg egy 60-as billencs elfér?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#6) CocooN-z válasza Synthwave (#5) üzenetére


CocooN-z
őstag

Sanyi azt mondta lesz asztal, bőven :D
...de ha nem... akkor annak oka lesz h miért nem... majd meglátod ;]

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#7) elmo


elmo
aktív tag

Sok sikert kívánok, nagyon érdekes cuccaitok vannak. ;)

(#8) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Ki az a Sanyi, aki ilyeneket hazudozik? :Y

(#9) CocooN-z válasza bacsis (#8) üzenetére


CocooN-z
őstag

:DDD

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#10) arty


arty
veterán

"hátha idén eljutok" kötelező hozzászólás :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#11) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Lesz vásárlási lehetőség is ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#12) Dr. Akula válasza Synthwave (#2) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Vigyázz a kavicsra, szögekre, így mezítlábbal/kézzel. :D

(#13) carl18


carl18
addikt

Ez egy Geek mennyország ! :D Kár hogy ilyen messze van tőlem simán elmennék. :C

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#14) OPiiPO


OPiiPO
addikt

Ott leszek :K

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#15) bacsis válasza eladogeppc (#11) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Minimálisan, de elvileg igen :)

(#16) lomposfarkas


lomposfarkas
tag

"valamint a PC és a telefon összekapcsolásának korabeli formái."
Ó... felrémlenek a Serény Összehangolóval töltött, végtelennek tűnő, boldog órák... (ActiveSync)

(#17) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

Az év legjobban várt eseménye! :C

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#18) Ipse89 válasza CocooN-z (#9) üzenetére


Ipse89
tag

CS lesz? ;]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#19) erahurka


erahurka
félisten

Emlékszem amikor nekem egy linket sem engedtek beletenni a címlapos írásomba, mert hogy reklám. Ez a poszt mi, ha nem reklám? :F

(#20) bacsis válasza erahurka (#19) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Egy ingyenes rendezvényről beszélünk, ami ÉRTETEK! Készül!!!
Szóval a kérdésedre a válasz: Kedvcsináló/figyelemfelhívás/beharangozó

Nagyon szívesen. A beharangozót, és a rendezvényt is, továbbra is értetek vagyunk :R

(#21) CocooN-z válasza Ipse89 (#18) üzenetére


CocooN-z
őstag

Sajnos elfogyott … ;]
amúgy sok más is lesz ;)

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#22) erahurka válasza bacsis (#20) üzenetére


erahurka
félisten

Mert ingyenes rendezvényt nem lehet reklámozni.

Valahogy mindig úgy görbülnek itt a szabályok, hogy nekem semmit nem lehet, másoknak meg bármit...

(#23) gbors


gbors
nagyúr

Hihetetlen, mekkorára nőtte ki magát a kiállítás - lassan Magyarország egyik legnagyobb számítástechnikai rendezvényéről beszélünk :) Hatalmas respect a szervező(k)nek és a kiállítóknak :R

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#24) bacsis válasza erahurka (#22) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

nekem semmit nem lehet, másoknak meg bármit...

Ne duzzogj már mint egy 6 éves bakke' :DD
Inkább tesék szépen örülni, hogy van ilyen. nektek csináljuk ;)

(#25) Synthwave válasza erahurka (#19) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Smells like teen sp jelly.

;]

Azért ez is egy reakció egy efféle eseményre. Vagy te is kiállítást szerveztél, amiből a köz profitál, nem aki rendezi, és nem engedték ki?

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#26) Synthwave válasza CocooN-z (#21) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ha ott leszünk, akkor egy rozsdás ex CS próval jövök, biztos puttyogna azért az 1.6-tal. :D A Dúm/arena shooter nem a világa a drágának.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#27) CocooN-z válasza Synthwave (#26) üzenetére


CocooN-z
őstag

Akadnak ott arra olyan arcok, jó lesz ;).... de az 1.6 -ot elfelejthetitek ;), 1.5 Only :)

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#28) erahurka válasza Synthwave (#25) üzenetére


erahurka
félisten

Reklám vagy reklám?

És igen, irigy vagyok mert nekem egyetlen linket nem engedtetek, most meg azt látom hogy múlt héten is volt egy gyerek aki a Youtube csatornáját hirdette, most meg ez.

[ Szerkesztve ]

(#29) Kalandor válasza erahurka (#28) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Változnak az idők. De ez azért egy nonprofit esemény.

[ Szerkesztve ]

(#30) bacsis válasza erahurka (#28) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Aszondja, reklám:
A reklám a hírcsere egy formája, rendszerint egy bizonyos termék vagy szolgáltatás megvételére, illetve igénybevételére ösztönöz, esetleg egy egész márka, cég, terület vagy pusztán csak egy cél javára szóló hírverés. Bővebb értelemben ezek összes, szűkebben csak a fizetett változatait soroljuk ide."
Eme rendezvény nem termék, és nem nyújtunk szolgáltatást.
Ahogy fentebb is írtam, ez egy BEHARANGOZÓ!!! nem reklám.

(#31) carr


carr
őstag

anno mennyire fájt a fogam egy radeon 9700 pro vagy xt-re... valamit találtam, már nemtom hol... marharég volt. eladót felhívtam egerben, lebeszéltük, hogy megyek, beautóztam egerbe, aztán már nem vette fel a telefont, hogy rohadjon meg szépen papírzsákban. :))
de jó lesz kicsit nosztalgiázni megen. szombat nemtom mikor, de érkezem. :D csak most csaj meg hiszti nélkül :D pacsi :)) Makkát nem viszem. ;)

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#32) Robi BALBOA válasza carr (#31) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Várunk szeretettel!
Lesz Radeon 9700, 9800, x800.....minden is. :DDD

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#33) Z_A_P


Z_A_P
addikt

Enterprise :R :R
[link]

OK

(#34) bacsis válasza Z_A_P (#33) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Idén is ott figyel :))

(#35) Z_A_P válasza bacsis (#34) üzenetére


Z_A_P
addikt

Magic ball, micsoda zene, 3d,minden volt ott.
Ki kellett venni a cartridge - ot betoltes előtt , mert csak úgy fért bele a memóriába...

Szerk: idén végre van rá esély hogy megyünk családdal :R

[ Szerkesztve ]

OK

(#36) Z_A_P


Z_A_P
addikt

Kérdés : Fülén van valami ajánlott étterem, ami vasárnap nyitva van? :F Vagy közelben?

OK

(#37) Undoroid válasza bacsis (#34) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia bacsis!

Sok sikert kívánok! :R

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#38) VIPowER válasza Robi BALBOA (#17) üzenetére


VIPowER
senior tag

Ott lesz a régi szerelmem?

(#39) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Ma kimentünk a gyerekekkel, az eredeti Mario nagyon bejött nekik. A mobil rackbe is tettek a srácok pár ezrest :))
Köszönjük a programot.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#40) Synthwave válasza Synthwave (#2) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

És elszaltóztunk.

Kicsit rövidke volt, de gg. : >



SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#41) Synthwave válasza CocooN-z (#6) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Amúgy nem tudod véletlenül, hogy milyen headset volt a gépre kötve, ahol az FFA alatt ültem? Vagy mindnél ugyanolyan volt?

Azt hiszem valami Trust, és kellemeset csalódtam benne, mert a pántjának igen alacsony a szorítóereje, plusz az egész motyó viszonylag könnyű, és így egész kényelmes volt (ez tőlem nagy szó, mert szó szerint kb. semmit nem bírok a fejemen elviselni huzamosabb ideig, nem szoktam fejesekre azt mondani, hogy "kényelmes"), ráadásul a környezeti zajokat is elég jól kizárta.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#42) CocooN-z válasza Synthwave (#40) üzenetére


CocooN-z
őstag

De köszönjük h jöttetek! Amit Doom ban kaptunk, nem tettük zsebre … :D de legalább mutattál trükköket, és egy 30 éves játékban is tanul az ember valami újat :R

A headsetet megkeresem neked!

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#43) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

Zsír volt gyerekek, szavakba se lehet önteni mennyire jó volt. :C

Mikor lesz már a BRSZK 9? :DDD

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#44) bacsis válasza Robi BALBOA (#43) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

2024. Június 22-23.
Ezt veheted fixnek.
Szóval srácok! Szabit lehet is akkor beírni rá! :))
Snake1977! Ez alapján kérlek, csinálhatod is a plakátot :DDD

(#45) Robi BALBOA válasza bacsis (#44) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Okxi :))
Már készülök is, de a nagy dobást a 10.-re tartogatom! :K

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#46) Synthwave válasza bacsis (#44) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Remélem, kijutunk megint.

A LAN részt egy kicsit behatóbban meg kéne majd szervezni, hogy valamivel nagyobb zsongás legyen a hátsó kijártnál. Akár valami mini tournament és effélék, de persze akkor sem zokognék magam alá, hogy 4-5-6 órán keresztül folyamatosan pörögne a DM legalább 4-5 playerrel. :D Csak kell CS vagy Warhammer 40K is, hogy a sofőröm ne érezze magát körön kívül. :DDD

-----------------------------------------------------------

(#42) CocooN-z: Köszi, jó volna, mert lehet, hogy vennék egyet; tényleg viszonylag kényelmes volt és jól szigetelt. A hangzásra nem emlékszem :DDD, és bár igaz, hogy Dúmban is fontos a hang (sound cues), de azért nem CS, hogy akkor jó egy fejes, mikor a falon keresztül követem vele az ellent, szóval itt azért van mozgástér bőven.

Ó, a Doom ilyen, én is állandóan tanulok új dolgokat, nüanszokat. Ezért is ilyen sikeres a játék; elég könnyű elkezdeni, mert egyszerű alapkoncepciókra épül, de aztán egyre mélyebb és mélyebb lesz a nyúl ürege.

Amúgy leszedtem az új 3.1-es Zandronumot, és megy XP-n is! Szóval

1) arra gondoltam, hogy ha jövőre megyünk, viszek egy XP-s gépet, és akkor eggyel több embernek lesz hely (meg kicsit elmélyedek a Zandronum szerverkonfigolásban, és akkor gördülékenyen lehet mapokat, játékmódokat, bármiegyebet állítani)
2) ha van kedved, néha nyomulhatnánk online (esetleg 1-2 ismerőssel együtt, ha vannak, akiket érdekel); co-op, DM, 1v1, bármi

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#47) CocooN-z válasza Synthwave (#46) üzenetére


CocooN-z
őstag

Szerintem pont abban egy szellőszebb időszakban voltatok, mert konkrétan mindig ültek a gépeknél, én spec le se tudtam ülni, csak mikor szervizeltem és akkor amikor minitournamenteztünk, mert az is volt :), bár ezt legközelebb jobban beharangozzuk. És hát amíg tavaly a Doom és a CS, idén csakis a Quake3 at zúzta a nép, de nagyon. Zandronumot megnézem köszi, a többit megbeszéljük! :R

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#48) Synthwave válasza CocooN-z (#47) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"idén csakis a Quake3 at zúzta a nép, de nagyon."

Egen, meg is lepett, de ahogy néztem, még 5 év kihagyás és az új high sens után is hatványozottan értelmetlen lett volna össznépileg Q3-azni, játékmódtól/elosztástól függetlenül; engem az b@szott volna fel, hogy a kezem nem bírja a régi low sens + accelt, másokat meg más, és így jutottunk volna el a kollektív idegösszeroppanásig. :DDD

Igazából arra gondoltam fentebb, hogy pár emberkével már előre le kellene majd zsírozni, hogy Doom is lesz LAN-on (nyilván másra is vagyok, de ez a vesszőparipa :D) , így célzottan jöhetnek (akár megbeszélt időre), nem csak randomra ül le pár arc random játékot nyúzni kicsit.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#49) Yutani válasza Synthwave (#40) üzenetére


Yutani
nagyúr

Na, most keveredtem csak ide. Örülök, hogy eljöttél és megálltál beszélgetni az én standomnál is. :K

#tarcsad

(#50) Synthwave válasza Yutani (#49) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA



:D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.