Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46) Synthwave válasza bacsis (#44) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Remélem, kijutunk megint.

A LAN részt egy kicsit behatóbban meg kéne majd szervezni, hogy valamivel nagyobb zsongás legyen a hátsó kijártnál. Akár valami mini tournament és effélék, de persze akkor sem zokognék magam alá, hogy 4-5-6 órán keresztül folyamatosan pörögne a DM legalább 4-5 playerrel. :D Csak kell CS vagy Warhammer 40K is, hogy a sofőröm ne érezze magát körön kívül. :DDD

-----------------------------------------------------------

(#42) CocooN-z: Köszi, jó volna, mert lehet, hogy vennék egyet; tényleg viszonylag kényelmes volt és jól szigetelt. A hangzásra nem emlékszem :DDD, és bár igaz, hogy Dúmban is fontos a hang (sound cues), de azért nem CS, hogy akkor jó egy fejes, mikor a falon keresztül követem vele az ellent, szóval itt azért van mozgástér bőven.

Ó, a Doom ilyen, én is állandóan tanulok új dolgokat, nüanszokat. Ezért is ilyen sikeres a játék; elég könnyű elkezdeni, mert egyszerű alapkoncepciókra épül, de aztán egyre mélyebb és mélyebb lesz a nyúl ürege.

Amúgy leszedtem az új 3.1-es Zandronumot, és megy XP-n is! Szóval

1) arra gondoltam, hogy ha jövőre megyünk, viszek egy XP-s gépet, és akkor eggyel több embernek lesz hely (meg kicsit elmélyedek a Zandronum szerverkonfigolásban, és akkor gördülékenyen lehet mapokat, játékmódokat, bármiegyebet állítani)
2) ha van kedved, néha nyomulhatnánk online (esetleg 1-2 ismerőssel együtt, ha vannak, akiket érdekel); co-op, DM, 1v1, bármi

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.