Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sekli


sekli
addikt

nekem nincs semmi kép, vagy videó a cikkben, pedig gondolom kéne...

(#2) pete_21 válasza sekli (#1) üzenetére


pete_21
addikt

Firefox valamiért nem jeleníti meg :F
Itt a videó.

(#3) edward2


edward2
addikt

jo sokat fizethettek a zenészeknek a promoért. :) különben én nem voltam guitar hero fan, de SouthPark után kiprobáltam PC verziot és le se bírtam rola szállni hetekig. Vicces kis játék ez.

(#4) eddie17


eddie17
addikt

Ígéretes, remélem nem adják nagyon drágán itthon(max határ 35K nálam, bár ezt is iszonyat soknak tartom, de hát még is csak teljes felszerelés.)

(#5) Daweee


Daweee
őstag

PC-re esélytelen hogy kijöjjön? :F a 3-at is azon nyomtam/nyomom billentyűzet kézbe és ROCK!! :D annyira megérintett hogy a hatására elkezdtem igazi gitáron játszani, szóval ahelyett hogy megvenném a World Tour-t, elektromos gitárra gyűjtök :D

[ Szerkesztve ]

(#6) a2d2 válasza Daweee (#5) üzenetére


a2d2
addikt

Én is GH 3-al kezdtem PC-n a gitárzúzást. Bár mindig is rocker vér csörgött az ereimben, azóta nem vagyok képes mást meghallgatni :)
Ezenkívül vettem azóta egy komplett elektromos gitárfelszerelést is :)

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#7) sanzik válasza eddie17 (#4) üzenetére


sanzik
senior tag

Hazai webshopban is előrendelhető már.
PS3-ra láttam ,a teljes felszerelés(dob+gitár+mikrofon) +szoftver 60K :O

(#8) eddie17 válasza sanzik (#7) üzenetére


eddie17
addikt

Ejj, akkor álom marad.

(#9) a2d2 válasza sanzik (#7) üzenetére


a2d2
addikt

Ezek teljesen el vannak szállva :(((

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#10) kukac7 válasza eddie17 (#4) üzenetére


kukac7
tag

(#11) eddie17 válasza kukac7 (#10) üzenetére


eddie17
addikt

Hát a band szettet erősen 55ezernek látom.

(#12) Gomez86


Gomez86
őstag

Há én is úgy nézem :F

Azért ez egy kicsit sok szerintem. Ennyiért nem kell. Majd megveszem januárban tényleg 40-ért :(((

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#13) kukac7 válasza eddie17 (#11) üzenetére


kukac7
tag

mikor kiraktam a linket 40 volt.
sajnos valtozott.

(#14) eddie17 válasza kukac7 (#13) üzenetére


eddie17
addikt

Ok, nem vádoltalak, akkor tényleg felment. Fene, pedig nagyon szeretnék már egy ilyen szettet.

(#15) storm81


storm81
csendes tag

Ha érdekel titeket, teszt ITT!

May the Force be with you...

(#16) tiv83us


tiv83us
veterán

Sracok, jo kis game lett a GH: WT, szepek az animaciok, bevalasztottak egy-ket nagyon jo zenet, de aki hoszabb tavra szeretne egy ilyen jatekot, annak mindenkeppen a Rock Band elso vagy masodik reszet ajanlanam. Kb 350-400 zene ferheto mar hozza, eddig akarmilyen hangrendszeren probaltam mind a kettot, a RB merfoldekkel jobban hangzik es a note-ok chartolasa is pontosabb, korrektebb /a kis szines pottyok/vonalak a kepernyon/.

Vegigtoltam kb 5 ora alatt dobon Hard-on a World Tour-t es eleg gaz, hogy a masodik legnehezebb szam az a La Bamba cimu szam /igen "az" a lalalalal labamba :D/ volt a Metallica - Trapped Under The Ice utan. Ilyenek, hogy System of a Down - B.Y.O.B., majdhogynem fel kezzel, bekotott szemmel eldoboltam.

Igen, kerdezhetitek, hogyha ekkora a pofam, akkor miert nem Expert-en tolom. Ennek igen egyszeru az oka, tobbek kozt azert, mert az igeretek ellenere, a RB es a GH hangszerek kozt felmerul eleg sok kompatibilitasi problema, igy peldalul elegge megneheziti a dolgom, hogy ami a RB szettemen a crash cymbal, az a GH charton a floor tom. Tehat ha en racsapok az utommel a cinbalmomra, akkor az egy mely tom hangot fog kiadni...:U

Persze legyen javukra irva, hogy atchartoltak ugy-ahogy, 4 utasra, de rettenetes korulmenyes az egesz :(
Aki pedig nem uszkal a bankokban, gondolom nem fog meg egy dobszettet venni a GH-hoz is, hogy aztan muanyag dobok halmaza lepje el a nappalinkat.

Szoval jo kis jatek ez, de ha meg nem vettetek meg egyiket sem, en a Rock Band-et ajanlanam.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#17) eddie17 válasza tiv83us (#16) üzenetére


eddie17
addikt

Köszi ez a hsz jól jött. Akkor RB-vel kezdem az ismerkedést :K

(#18) eddie17


eddie17
addikt

Ok, most nézem, Boston van az RB-ben, úgy hogy megvan a kiszemelt :K

(#19) tiv83us válasza eddie17 (#18) üzenetére


tiv83us
veterán

Kb 7-8 szam minumum. /Szvsz a legjobbak/.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#20) eddie17 válasza tiv83us (#19) üzenetére


eddie17
addikt

Így van, amit a youtubon láttam azok tényleg a legjobbak voltak. Áh már csak meg kell várni, hogy belefér-e a keretbe:) Meg a szobámba:D

(#21) Krobi79 válasza tiv83us (#16) üzenetére


Krobi79
tag

ez engem is elgondolkoztat. Én eddig csak egyszer játszottam GH-val, a 3. résszel egy szórakozóhelyen nemrég, szóval abszolút lelkes kezdő vagyok. Nagyon megtetszett a hangulata, és gondoltam veszek. Eddig a GHWT-ben gondolkoztam. A gitáros "kiszerelést" szeretném megvenni.
Írod, hogy a RB-t ajánlod. Megnéztem, tetszik az is, a gitár kinézetre még jobban is, mint a GH gitár, de a Wii verzióból hiányzik a DLC, és az online mód. Azt írja a honlap. hogy majd a RB2-ben lesz, ami még csak boxra van. Várjak türelmesen, vagy rendeljem meg a GHWT-t és pengessek.

(#22) tiv83us válasza Krobi79 (#21) üzenetére


tiv83us
veterán

Eleg patt helyzet, mert ha csak pengetni akarsz, akkor tala a GH a Te valasztasod.
Legszivesebben azt mondanam viszont - hogy vegyel egy GH gitart es jatsz a Rock Band-del.
En megvettem a GH3-at /a gitar pekket/, jatszottam vele 1-2 napot aztan eeee, polcon figyel azota is. Viszont a gitarja lenyegesen, merfoldekkel jobb mint a RB, RB2 szerkezete.
De mivel ezt az emberek jo resze nem engedheti meg maganak, igy azt mondom, ha inkabb csak egyedul akarsz jatszani es csak pengetozni, akkor GH. Ha pedig tobben vagytok es osszejottok eleg gyakran jatszani, akkor RB, mint GH.

A lenyeg az, hogy a GH a "hangszerekben" sokkal jobbat alkotott, mint a RB. Viszont a szoftver, a jatekelmeny, a zenek, a hangzas mindenkeppen a RB csapatat dicseri. Szemelyes velemeny of korsz.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#23) storm81


storm81
csendes tag

Én is most szereztem be a GH3 guitar pakkot. Pont azért, mert már olcsó volt, így a World Tourból elég csak a játékot megvennem, mivel gitár már van. :D Zenei felhozatalban egyébként a WT már igencsak ott van a szeren.

May the Force be with you...

(#24) Krobi79 válasza tiv83us (#22) üzenetére


Krobi79
tag

thx, küldtem pü-t

(#25) Krobi79


Krobi79
tag

wii-s verziót látott valaki itthon? lentebb van xboxos verzió linkelve.
ebayről (UK) a szállítás úgy megdobja a gitárszettet, hogy nem érdemes kapkodni vele

(#26) Krobi79 válasza Krobi79 (#25) üzenetére


Krobi79
tag

bocs, benéztem, 14-től lehet venni a csomagos verziókat.

(#27) tony95 válasza Krobi79 (#26) üzenetére


tony95
csendes tag

Nekem is megvan...Szerencse, hogy a PS3-as dob jó ps2-höz.. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.