Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kanczy


Kanczy
veterán

Kifejezetten színvonalas a fordítás. Bár már láttam ezeket a trailereket, másodjára is csak azt tudom mondani, hogy nagyon jól meg vannak csinálva, és hogy alig várom már a játékot.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2) HS 2142


HS 2142
őstag

Szépen kivannak dolgozva a varázslatok animációi egészen más, mint az első részben. (A benyögések viszont lehet majd hosszútávon idegesíteni fognak.)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#3) Thodeus


Thodeus
aktív tag

Már régóta várós :C

(#4) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Guild Wars...régi szép idők:) agyon játszottam magam vele, volt klánozás(Aisha, Don, Denied, Gpeter,Lillith és a többiek :K ), jó társaság,TS, klán bulik.(amire sajnos sosem tudtam elmenni)..stb, minden ami kell egy jó MMORPGhez :R :C
Ranger volt a kedvencem:)

ezzel már nem merek majd játszani, mert szociális életem tönkre megy :DD

[ Szerkesztve ]

(#5) Scherier válasza ProEvoFan (#4) üzenetére


Scherier
csendes tag

Don-nal Dor-ra gondoltál?:)

(#6) kovsol


kovsol
titán

első részben fő karakterem elementalista volt bár volt kb minden félém

nagyon jó lesz, és elég jó alap történetet találtak ki nem lesz szar az tuti

May the Force be with you!

(#7) Sirandrish


Sirandrish
legenda

a Warrior jobb :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) Archanon


Archanon
őstag

Az első résszel mai napig szoktam játszani, és 5 év alatt nem sikerült végleg megunnom a játékot. Nagyon várom a második részt, biztos hogy amint lehetőségem nyílik rá, meg fogom venni, megérdemli, hogy szétnyúzzam. :))

Látom itt sem változott GW1 óta az, hogy mindenki tökéletes porcelánbaba... -.-'

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.