Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) homerhamm


homerhamm
addikt

Béke poraira, még biztos azért sokan játszanak vele, elhamarkodott döntésnek érzem.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#2) oriic válasza homerhamm (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

2015 nem kaptak frissitest ezek a verziok, nem kar ertuk szerintem.

Live-Die-Respawn

(#3) homerhamm válasza oriic (#2) üzenetére


homerhamm
addikt

Tudom, de még biztos sokan játszanak vele. Az meg szerintem szivatás hogy nem lehet atvinni új konzolra az eredményeket, szerintem 2021-ben ez már nem lehetetlen.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#4) elder troll válasza homerhamm (#3) üzenetére


elder troll
senior tag

Nekem valamiért az dereng, hogy át lehetett vinni az eredményeket egy bizonyos ideig.

(#5) djszido


djszido
tag

Biztos át lehet vinni, csak újra meg kell venni a játékot.

(#6) Z10N válasza oriic (#2) üzenetére


Z10N
veterán

Szokasuk "elfelejteni" a cegeknek a frissitest. A blizzard mikor akarja leloni a diablo3-t?

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#7) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Nyolc éves játék, két generációs váltás volt konzolon azóta + pc verzió. Valahol megértem őket. Főleg hogy hírek vannak arról, hogy Series X és PS5 verzió is készül.

(#8) Neoteric válasza homerhamm (#3) üzenetére


Neoteric
addikt

Át lehetett vinni jó darabig. Csak aztán beszüntették, mert sokan azt csinálták, hogy PS3-on/X360-on hackekkel felpimpelt accokat vittek át az akkori "next genre".

PSN: ne0teric_sAN

(#9) Peter1918HUN


Peter1918HUN
tag

Biztos kevés a pénzük amennyi gta5-öt adtak el, abból már szervereket nem lehet füzetni...

(#10) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Azért az x360 bőven kiszolgálta a játékosokat lassan 20 éven át. Igen, ideje elengedni. Sőt lassan az "s", és az "x" szériát is, de az előzőt biztosan. Nem lehet normálisan játékot fejleszteni úgy, hogy fusson egy régi elavult gépen is, meg egy ~3x akkora teljesítményűn is. Persze sz@r lesz annak aki ezen játszik, de azért legyünk reálisak.

(#11) GAI válasza Medocsabi (#10) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Nem is kéne úgy fejleszteni, hanem illenék legalább 1 új részt kiadni minden konzolgenerációra, és nem 3 generáción keresztül árulni ugyanazt. Most is mi a fenének a SeriesX/PS5 verzió ebből az X360/PS3 korabeli címből? Inkább feküdnének rá a GTA6-ra...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.