Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Enton


Enton
addikt

Namost akkor nekem mint dobozos verzióval rendelkező, ez nekem miért is jó?
Hogy tudom akkor egyszerűen megcsinálni nem pedig a már meglévő trüközzéssel indulásra bírni win7 alatt?

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#2) Móci válasza Enton (#1) üzenetére


Móci
addikt

Az egy jó kérdés. Ismerős eredeti verzióját is eléggé trükközve lehetett feltenni Win7 alá,de szerencsére működik neki.
Vicc ez az egész, komolyan mondom.
Mondjuk én úgy tudom elképzelni a Win7 verziót, hogy ki van herélve belőle a starforce. Aztán lehet tévedek.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#3) Enton válasza Móci (#2) üzenetére


Enton
addikt

A megoldás valószínűleg ugy van ahogy mondod.
De mondjuk belefért volna simán, hogy akinek megvan dobozosan az a kódjával letölthesse, legalább a starforcevédelem megkerülését.
Vagy mint a steam-en, beregisztrálod és töltöd az egészet. :(

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#4) KisTopi95


KisTopi95
aktív tag

Nagyon jó kis játék, bár nekem sikerült minden probléma nélkül elindítani win 7 alatt is :DDD

Mit is kéne ide írni?

(#5) neilszab válasza Enton (#1) üzenetére


neilszab
őstag

Sajnos neked mint dobozos verziós tulajdonosnak ez nem sokat segít, viszont a bajnokság fórumán találsz rá megoldást, csak szöszölni kell vele egy kicsit ;)

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#6) neilszab


neilszab
őstag

Ohh, most nézem elkövettem néhány gépelési hibát a cikkben...sorry érte :B

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#7) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

És a jó MS bácsi miért nem tudta megoldani, hogy a Dungeon Siege 2 elinduljon W7 és Vista alatt?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8) Alexios válasza Plazmacucci (#7) üzenetére


Alexios
veterán

Mert összeült az MS vezérigazgatósága, és megbeszélték, hogy a DS2-t a win7 kifejezetten nem fogja támogatni, mert csak, és ők ezt élvezni fogják.

(#9) szab.tam


szab.tam
nagyúr

én pont főként egy simbin játék miatt tértem vissza az xp-hez.
szintén dobozos gtr2.
win7 alatt valamiért van pár olyan pont, ahol kritikusan alacsony (25-30), az fps. (barcelona, rajt, sok autó, eső, szürkület, fullgrafka, fullhd.)
hiába a relatív erős gép...
xp alatt meg a duplája az fps. valszeg nálam a hiba, de gőzöm sincs mi.
az f1 2010 dx9-nél szintén nagy a különbség bizonyos helyeken.

így inkább dobom a dx10-11-et, de folyamatos képpel játszom.

igaz, most a gtr2-vel és a gtrevo-val még elvagyok, ráadásul leértékelve 1k-ért megvettem végre a dirt2-t is.

de tudja valaki mikor lesz végre új engine-es gtr3? (vagy aminek fogják hívni.)
tehát valami szebb grafikájú, simbin szintű fizikájú játék. :F
asszem sokan várjuk már.... :K

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#10) Sub-ZeRo válasza szab.tam (#9) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nekem nincs baj 7 alatt a gtr2-vel. :U
Dobozos. Igaz nem fullhd, de 1440x900-ban toltam.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#11) neilszab válasza szab.tam (#9) üzenetére


neilszab
őstag

Mind az ISI (rFactor2), mind a SimBin (GTR3) dolgozik az új engine-jén és és szimulátorán, de nem lehet tudni, mikor lesznek kész... illetve, hogy mennyire lesz majd nagy dobás...

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#12) szigmat


szigmat
tag

Olvastam a játék nim. gépigényét és azt szűrtem le, hogy egy 1.6GHz-es netbookon is futna.
Próbálta már valaki?

(#13) szab.tam


szab.tam
nagyúr

tudom, hogy másnál win7 alatt nincs gond, csak nálam. :((

valami várható megjelenési dátum érdekelt volna. de hát ezt valszeg még ők sem tudják.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#14) neilszab válasza szigmat (#12) üzenetére


neilszab
őstag

Nekem van egy Eee PC 1000H-ám, replay-t nyögvenyelősen meg tudom nézni rajta, de játszani már nem igazán lehet érdemben. Persze egy ION-os netbook-kal már szerintem elmenne, de sok értelmét egyébként nem látom a szimezésnek notin.. :))

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#15) szigmat válasza neilszab (#14) üzenetére


szigmat
tag

Csak azért érdeklődtem, mert sajnos nincs asztaligépünk, de szivesen kipróbáltam volna a játékot.

(#16) LGLuke válasza szigmat (#15) üzenetére


LGLuke
őstag

És kormányod van?
Ugyanis a SIMBIN szimulátorokat csak és kizárólag kormánnyal érdemes játszani, ez nem arcade, ez kőkemény szimulátor!

(#17) neilszab


neilszab
őstag

Pár hónapja hónapja 10 euróért letölthető a RaceRoom Online-ról a GT Legends új Win7-es is működő "digitális" kiadása, ami tartalmilag megegyezik a dobozos verzióval, viszont akadhat egy kis gond az online játékkal, de itt a megoldást, csak egy fájlt kell törölni ;)

Illetve akinek a dobozos verzió kell, azt most megveheti 99 peniért, amíg a készlet tart: link :DDD

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.