Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gV


gV
őstag

maga a grafika szép, de
ilyen formában nem létezett F2007 :U

[ Szerkesztve ]

(#2) Neil Watts válasza gV (#1) üzenetére


Neil Watts
veterán

(#3) Match válasza gV (#1) üzenetére


Match
tag

Mar a felninel elcsusztak :).
Amugy tenyleg szep grafika.

Minek inni és vezetni? Ha lehet szívni és repülni...

(#4) gV válasza Match (#3) üzenetére


gV
őstag

fájdalom h ehez a Ferrari hozzájárult, pedig a képekből kiderül h az F2007 mellett a 248 F1 (oldaldobozok elején lévő függőleges aero elem) és F2008 (kipufogó) részek is megtalálhatóak, nem beszélve arrol h az orr közepén lévő szárny csak az újabbik motor boritással használták ezeken a képeken viszont még a régi van

(#5) Viktor77 válasza gV (#4) üzenetére


Viktor77
titán

"fájdalom h ehez a Ferrari hozzájárult"

Mihez? Hogy a világ talán legjobb autós játékához adjon egy F1-es autót? Szerinted a Ferrari nem egyeztetett folyamatosan a PD-vel? Ha ez így nekik tökéletesen megfelelt, akkor nekem is meg fog.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#6) gV válasza Viktor77 (#5) üzenetére


gV
őstag

Mihez? Hogy a világ talán legjobb autós játékához adjon egy F1-es autót?

Nem, azzal van a problémám amit leirtam és ha igazad van h folyamatosan egyeztettek akkor még nagyobb a probléma. Abban bizom h vmi szőke titkárnővel volt ez mert ha pl Costa v Tombazisal folytak az egyeztetések az azt jelenti h szelektiv emlékezet kiesésben szenvednek. (Nem emlékeznek a saját alkotásukra.)

(#7) Viktor77 válasza gV (#6) üzenetére


Viktor77
titán

Hát, pedig azt te is beláthatod, hogy nem hasraütésszerűen dolgoztak a PD-nél (ahogy egyik autónál sem).
Viszont valószínűleg sosem fogod (fogjuk) megtudni, hogy miért azok az elemek szerepelnek az autón, amik.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#8) Rigel77


Rigel77
tag

Már csak a 2 millió credit hiányzik , A játékot ma vettem meg . :):)

Ps3 Ps4 id: Wiri80. Samsung S10+

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.