Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Viktor77


Viktor77
titán

Az atomárkád Sega Rally Revo játékbani koszolodásnál komolyabbat még nem láttam.

(Csak megjegyeztem.)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#52) Def26 válasza Sundesz (#48) üzenetére


Def26
félisten

Csak úgy feltűnt a rallys pályán, hogy nem porosodnak az autók. Ennyi. Azt ne mond, hogy neked nem hiányzik belőle egy poros rallys versenyen, mert tökön szúrom magam. :U

v!ct0y: Szerinted a kettő egyenértékű? :U Akkor gratulálok a posztodhoz.

Viktor77: Majd mindjárt meg is kapod, hogy a szelepsapka sem esik le akkor ez miért baj...

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#53) Sundesz válasza Def26 (#52) üzenetére


Sundesz
őstag

Engem a rally úgy egészében nem nagyon érdekel (ha nem lenne rally mód az sem tudna meghatni), ellenkező esetben lehet zavarna, hogy tiszta az autó. De pályaverseny alatt is koszolódhatna már akkor úgy, mint a GRID-ben - főleg ha majd esik is. De mondom, ez speciel engem tényleg nem érdekel.

Hörcsög Powa'

(#54) Def26 válasza Sundesz (#53) üzenetére


Def26
félisten

Ne, mond már. Hogyne érdekelne.
Én meg akarom venni ezt a játékot, de nem szeretem a belső nézetet. Mindig is külső nézetben játszottam. Forza 3 annyira nem jött be és abban reménykedem, hogy ez be fog.

De az biztos, hogy idegesítene maga a tudat is, hogy jó pár játékban megoldották dolgot egy GT5 -ben meg nem. (remélem nem így lesz)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#55) Viktor77 válasza Def26 (#54) üzenetére


Viktor77
titán

Jájj, ilyen komoly játékokat külső nézetből játszani? Az az NFS-be való, hogy lásd hol kell lekoccolni a falat. :)

(A legjobb megvalósítás a Viper Racing-es, az első tengelyen ülök, csak a két kereket és a felfüggesztést látom volt. Így lehetett tökéletesen érezni az autót. Ezt is csak úgy megjegyeztem.)

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#56) Sundesz válasza Def26 (#54) üzenetére


Sundesz
őstag

Komolyan mondom, én a pályaversenyzést szeretem, azon belül is inkább a valós versenypályákon való száguldást (persze ez nem azt jelenti, hogy jó is vagyok abban). Nem vagyunk egyformák. :)

Egyébként a külső nézete nagyon rossz szerintem a játéknak a merev kamerának köszönhetően.

[ Szerkesztve ]

Hörcsög Powa'

(#57) Def26


Def26
félisten

Én egyszerűen béna vagyok belső nézetben. Ahhoz már tényleg kéne cockpit is. Itt nézegettem az árakat de ezekhez meg azért egy nagyobb TV is kell. 9x cm feletti. Tehát PS3+KORMÁNY+COCKPIT lenne egy 150k. Plusz a játék... és akkor már érdemes lenne megvenni az új F1 játékot is.

Legutóbb mikor így tervezgettem szépen sorra jöttek a plusz kiadások, autó, ház, stb... inkább nem is álmodozom. :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#58) Thome válasza sanyi444 (#40) üzenetére


Thome
addikt

Inkább neked kellene emelkedned a színvonalunkhoz, Mr. Troll, nem pedig vagdalózni.
Érvem: Láthatatlan fal ultragáz.
Erre a te válaszod, "érved": Vak vagyok, mer nem ajnározom, és mert biztos x360 vérfanboy troll vagyok.

A te hozzászólásod szerinted van olyan szinten mint az enyém? Nem hogy nem üti meg, a közelében sem jár! Nem személyeskedtem, a véleményem fejtettem ki a látottak alapján. Nálad ez kapásból személyeskedés.

Ha a továbbiakban nem tetszik valami, azt privátban intézd, mert miattad kaphatok kényszerpihenőt, annyit pedig egyáltalán nem érsz meg.

(#59) v!ct0y válasza Def26 (#52) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nekem az mert egyiksem fog hiányozni...

(#60) sanyi444 válasza Def26 (#46) üzenetére


sanyi444
csendes tag

Vagyis szerinted ha belső nézetből koszos az ablak, külső nézetben nem lesz koszos? Vagy tényleg nem értem mire gondolsz. Tessék: 1:30-nál kell figyelni. Érdemes megnézni a törést is, ami ebben a játékban nem a kocsi hirtelen átfestéséből fog állni, mint Forzában pl.

heihachi: Egy több mondatból álló okfejtésedben sem sikerül egy darab értelmes érvet elhelyezni és kizárólag mocskolódásból áll, miközben az egész topicban egyetlen olyan mondatod nem volt, ami ne trollkodás lett volna. (hasonló cipőben talan egyedül Thome barátod jár, mindenki másnak volt legalább néhány épeszű, trollkodásmentes mondata) Ennél jobban meg sem erősíthetted volna, amit írtam.

(#61) Thome válasza sanyi444 (#60) üzenetére


Thome
addikt

Mondtam, ha bármi fáj (netán az igazság is) és felhozol benne engem is, azt PÜ-ben írd meg, ne itt!
Pedig már hányszor megfogadtam, hogy trollal nem állok le vitázni...

[ Szerkesztve ]

(#62) heihachi válasza sanyi444 (#60) üzenetére


heihachi
addikt

Jó, hát erről beszéltem. Köszönöm a választ, mindig jó érzés, amikor igazam van :))

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#63) Def26 válasza sanyi444 (#60) üzenetére


Def26
félisten

Nah, ez valami. Ha ilyen lesz akkor elégedett leszek. Csak az a baj, hogy nem hiszem, hogy benne lenne a játékban. Na, mindegy is. Tovább nem húzom magam...

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#64) huszar90 válasza sanyi444 (#60) üzenetére


huszar90
aktív tag

Hát azért a törésére nem lennék büszke főleg hogy lesz állítólag olyan kocsi is lesz amelyik nem is fog törni. Az autótörés minimum a gta 4-től kezdődik szerintem. Amúgy meg igaza van a többieknek, a rally a láthatalan falaival és a kristály tiszta kocsiaival über gagyi! És igen ps3 fan vagyok, mindennél jobban várom a játékot (a prologue-t már rongyossá játszottam), de amit el kell ismereni azt el kell és kész. Nem tudom miért vagy ennyire oda, nem hiszem hogy neked fizetnek a fejlesztők vagy netalán tán ingyen fogod kapni a gamet (vagy lehet megkaptad azért vágod hogy koszolódni fog a kocsi), hogy így védd őket. :U

[ Szerkesztve ]

(#65) Viktor77


Viktor77
titán

Mi nem volt világos abban amit írtam??? :(((

A következő, másikkal foglalkozó hsz elkövetője automatikusan repül.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#66) v!ct0y


v!ct0y
veterán

CSak az a baj, hogy így már nem lesz meg a fix 60fps.

(#67) OldFish válasza csabedly (#5) üzenetére


OldFish
csendes tag

Szia! :))
Elsősorban soha sem a rally mód miatt vol ez az autósjátékok királya, ezért ne is hasonlítsuk szerintem egy kifejezetten rally játékhoz mint a Dirt 2 pl....
Szerintem próbáld ki a játékot, és rájössz, miért ez volt mindig is és marad a legjobb autós game... A Gt mód, a licencek megszerzése, a vezethető autók mennyisége és milyensége is igen hosszú élettartamot biztosít neki. Nekem meg volt az összes rész, mindegyikkel rengeteget játszottam. A GT4-et pl. csak is kormánnyal, és tényleg a legrealisztikusann veztést ez a játék adja!
Próbáld ki, de ne a rally-t, ha nem mondjuk ülj be egy SLR volánja mögé a Nürburgringen, és tuti nem fogsz csalódni benne! Főleg ha pl. rád esteledik vagy kapsz egy esőt verseny közbe :D

Legyen szép napod, és vegyél nyugodtan PS3-at szerintem! :):)

" A feltételezés a kudarc szülőanyja!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.