Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szablya


szablya
tag

Szépnek szép gyönyörű! A fizika milyen milyen szerintetek?

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#2) tomi79 válasza szablya (#1) üzenetére


tomi79
csendes tag

Hát nem GTR2/Race07 szintű fizikát kell elképzelni, az már tuti. Nem is sínautó, nem is szimulátor, szerintem 50-50%. A videókból amúgy lehet látni, hogy a forza 3-nak jobb fizikája van.

(#3) Enton


Enton
addikt

NA ez lesz az a játék ami engem rákényszerít egy PS3 vételre.
Mindegy legalább már tudom előre mit kérek magamtól karácsonyra. ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#4) james001


james001
veterán

ez a game egyre jobb és jobb :DD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#5) csabedly


csabedly
csendes tag

Biztos velem van a gond, de szerintem ez
1. nem is olyan szép, mármint az elsö videon ahol nem összevágot videot láttunk hanem tényleg vezet valaki (talaj textura iszonyú szerintem)
2. Fizika szerintem érdekes (utolsó videón pl. a rally auto ugrat hátsó kerék elöbb ér le mint az elsö :Y )
3. mért csak egy vékony csíkban lehet menni a pályán ,azért ennél még a dirt 2 is többet mutat.
Egyébként biztos jó :), de ezért nem vennék ps3-at. (van más amiért igen)

(#6) Thome


Thome
addikt

Hát, ez az útszélesség, és a láthatatlan falról visszapattanás, csak szerintem ultragagyi?
Gondolkoztam emiatt a játék miatt egy PS3 vásárlásán, szerencsére nem jön be a játék. Szerintem gagyi. És ezt nem piszkálásnak és flamenek szánom.

(#7) Enton válasza Thome (#6) üzenetére


Enton
addikt

Sikátor feeling. De ez csak a szabadtéri rally-s meg hasonló pályákon lesz, a többin már fal van ott vagy a pálya széle.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#8) heihachi


heihachi
addikt

Na jó, én már nem nézek meg több videót a megjelenésig, mert akkor tutira elmegy a kedvem ettől az egésztől, kiábrándítóak ezek a videók. :(

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#9) Thome válasza Enton (#7) üzenetére


Thome
addikt

Igazából megcsinálhatták volna mittudomén, legalább 50 méterre a 2 szélére az útnak a szabad járást, és le van tudva a dolog, senki sem sír. De valahogy az egész nem alkot egy teljes játékot, nem az igazi számomra.

(#10) Enton válasza Thome (#9) üzenetére


Enton
addikt

A dirt 2 ben van így van a pálya mellete 10-10m kb csúszkálni hol mennyi.
Azán ezen a 10m belül van egy reset vonal amin ha átmész akkor visszadob a pálya közepére. :D
Ennél jobbat ki sem lehetne találni.
Nem ez a vacak Invisible Wall. :(

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#11) Thome válasza Enton (#10) üzenetére


Thome
addikt

Az 50m invisible wallal simán vállalható lenne, de ez így gáz. szinte nem szabad letérned az útról, különben visszapattansz a semmiről... Lol! :DDD

(#12) Sundesz


Sundesz
őstag

A láthatatlan fal tényleg írtó gagyi, de ezen kívűl bármibe is belekötni a videók alapján elég elhamarkodott lenne.

Hörcsög Powa'

(#13) Sub-ZeRo válasza csabedly (#5) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A fizika miért lenne attól érdekes, hogy a hátsó 2 kerék ér le előbb????
Én RBR-ben megcsináltam... Pedig az szimulátor...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#14) Sicilian válasza Enton (#3) üzenetére


Sicilian
addikt

Ezen már Én is gondolkodtam ;]

nothing is true everything is permitted..

(#15) v!ct0y válasza csabedly (#5) üzenetére


v!ct0y
veterán

Abból a minőségből le tudod szűrni, hogy milyen a talajtextura?

Egy bajom van csak a játékkal az első világítás elég gyenge.

(#16) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ez egy fantasztikus játék lesz, nem értem miért szapuljátok (X360 faniboyok?)
Lesz benne törés (igaz nem minden autónak, de hát vagy 1200 lesz benne....) nascar, rally, és a szokásos GT versenyek!Kell még ennél több?Nem...

Vagy még is?Az utolsó videó végét nézzétek meg,Vettel-el beszélget a GT nagyúr, és le van takarva egy F1es autó!!!Talán lesz benne F1 is???

(#17) Thome válasza ProEvoFan (#16) üzenetére


Thome
addikt

Megszólalt a PS3 faniboy? :U

Egyszerűen csak azért szapulom, mert anno, mikor még boxom sem volt, és néztem a forza videókat, akkor tudtam, hogy az baromi jó lesz, de a ps3 vétele is megfordult a fejemben. De ezek a videók után nincs az a "hűdeááállat" érzésem, mint a Forzánál volt.

[ Szerkesztve ]

(#18) #08052480 válasza Thome (#17) üzenetére


#08052480
törölt tag

Pedig ez a cuccos garantáltan túl fog tenni a Forza3-on, nem is kicsit ;)

(#19) Xaels válasza ProEvoFan (#16) üzenetére


Xaels
félisten

Hát az 1. videó nagyon nem ezt támasztja alá. Nézd meg szinte alig ment le a pályáról és egy drótkerítésről úgy lepattant mintha tömör vasbetonba csapódott volna. Egy ilyen kaliberű játéknál ez elfogadhatatlan akár fan valaki akár nem ezt be kell lássa.

Nem vagyok X360 Fanboy csak azért vettem anno mert sokkal több játék jött rá mint PC-re és ez volt az "olcsóbb" lehetőség, de mint láthatod már arra sincs szükségem...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#20) Thome válasza #08052480 (#18) üzenetére


Thome
addikt

Hidd el, én is örülnék ha így lenne, de attól félek, nem lesz... :(

(#21) v!ct0y válasza Thome (#17) üzenetére


v!ct0y
veterán

Forza3 nagyon műnek tűnik gt5 sokkal realisztikusabban néz ki.

(#22) Thome válasza v!ct0y (#21) üzenetére


Thome
addikt

Nem érzem rajta a műséget, de próbáltad már, egyébként? :)

(#23) v!ct0y válasza Thome (#22) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nekem bővel elég ez a videó is belőle. Nem valósághű és kész.[link]

[ Szerkesztve ]

(#24) sanyi444


sanyi444
csendes tag

Elképesztő hogy mennyi vak xbox-fanatikus szerencsétlen van itt. Savanyú a szőlő, hogy nekik csak a parasztszimulátor jutott?
#2: Vak vagy.
#5: Igen, pontosan veled van a baj. Arról nem beszélve hogy 3 dolgot írtál, és mindhárom olyan szinten alaptalan hülyeség, hogy csoda hogy nem szakadt le az ég.
#6: Szintén vak vagy. Annál nagyobb hülyeséget pedig hogy ez a játék gagyi, talán nem is mondhattál volna. Ha létezik a világon mondjuk 5 játék, ami biztosan nem gagyi, akkor abban ez biztosan bennevan. Talán tied a legnagyobb idióta troll post eddig, erre mondjuk gyors magyarázatot adsz később (lásd: postom eleje - vak xbox-fanatikus szindróma)
És ahogy tovább ragozod a baromságaidat, az már mesébeillő. Menj csak vissza a "hűdeááállat" forzádhoz, neked az való :DDD
#8: Igen, kiábrándítóak. Ilyen csúnya esőt, időjárási effekteket, autókat, meg tájat még sehol nem láttam. Te csukott szemmel nézed a videókat?

Ez a játék újra fogja definiálni az autószimulátor fogalmát. Akkor is ha ez itt néhány okos xbox-megmondóembernek nem tetszik. Ezt a játékot nem 2 év alatt fejlesztették maximális profitot várva érte ahogy a mai tömegtermelésben ez szokás (és amire kiválü példa a forza is, ami végülis tetszik is azoknak akiknek tetszettek pl az évről-évre megjelenő NFS-ek is), hanem 6 év alatt, minden munkát és szenvedélyt beleölve, és a játék fő készítője még így sem lesz elégedett a végeredménnyel, még évekig fejlesztené hogy mégtökéletesebb legyen.

[ Szerkesztve ]

(#25) plejik


plejik
addikt

Jónak néz ki nagyon. :D:D Csak nemtudom ezért beruházzak- e egy PS3 -ra. :DDD

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#26) plejik válasza v!ct0y (#23) üzenetére


plejik
addikt

Nem a videókat kell nézni, meg sem közelítik a valós élményt és grafikát.Sokkal jobb mint az ezeken a vidiken látszik. :) Tapasztaltból mondom.És nem kell egyik gamet sem lehúzni.Mindenkinek az tetszik ami. És szerintem mindkettő megállja a helyét!!! :R

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#27) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Arra mondjuk nagyon kíváncsi leszek hogy ezt hogy fogják joy-al irányítani, kormány kicsit luxus hozzá.

(#28) #08052480 válasza BalaNce87 (#27) üzenetére


#08052480
törölt tag

úgy ahogy a Prologue-t is :P

(#29) BalaNce87 válasza #08052480 (#28) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát ha lehet vele akkor oké, igaz ps2-re is volt gt, és akkoriban meg fix hogy nem volt kormány hozzá, legalábbis ha volt is az jó drága lehetett.

(#30) Viktor77 válasza BalaNce87 (#29) üzenetére


Viktor77
titán

Ahogy azt már korábban kifejtettem neked, mivel a gamepadon minden gomb analóg, így nagyon jól lehet irányítani az autós játékokat is vele. És már a PS1-hez is volt kormány.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#31) Sub-ZeRo válasza sanyi444 (#24) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

:DDD

Á, gyönyörű az eső effekt benne. Meg minden. :K A fizika is ott van a legjobbak közt. :K

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#32) blazsey2


blazsey2
senior tag

A videók szépek lettek és már alig várom hogy játszhassak vele :K
Akinek meg az előzetesek alapján nem jön be, hát hanyagolja a játékot ;)
Minden GT-t végigjátszottam úgyhogy nálam ez a sorozat az autós játékok non plus ultrája :K

PSN ID:blazseydr

(#33) mikka07 válasza Thome (#6) üzenetére


mikka07
tag

Gran turismo gagyi?Összes részével játszottam ettől jobb autós játék nincs.

(#34) Thome válasza sanyi444 (#24) üzenetére


Thome
addikt

Legyen úgy.

Ezért kár volt beregisztrálnod. Ps 3 fanboy troll. Szóval szerinted a láthatatlan fal az nem gagyi, és aki bármi rosszat mond a játékra, az xbox 360 fanboy, és troll. Ülj le, egyes.

(#35) Def26


Def26
félisten

Az az esős jelentek tényleg qrva realisztikus. :Y Az meg csak a következő részben vagy letölthető dlc -ben lesz benne, hogy porosodnak/havasodnak az autók... :U Vagy csak én nem látom?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#36) Sundesz válasza Def26 (#35) üzenetére


Sundesz
őstag

Lehet autót mosatni a játékban az már biztos ([link]), de koszos autóról képet még nem láttam. De mi értelme lenne kocsit mosni, ha nem is poros és piszkos? :))

[ Szerkesztve ]

Hörcsög Powa'

(#37) heihachi válasza sanyi444 (#24) üzenetére


heihachi
addikt

Ezért regisztráltál? Égő. You have unlocked "Talán tied a legnagyobb idióta troll post eddig" Achievement :D

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#38) belabacsi01


belabacsi01
csendes tag

http://www.youtube.com/watch?v=FppNQYN3cBo Aki szerint nem reális a hátsó kerékkel való érkezés ugratáskor az nézze meg ezt! ;)

(#39) eisento válasza csabedly (#5) üzenetére


eisento
addikt

ahh megeloztek:)

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#40) sanyi444 válasza Def26 (#35) üzenetére


sanyi444
csendes tag

Te végignézted egyáltalán a Visual Effects trailert? Csak te nem látod. Illetve nem csak te, hanem néhány troll sem, de ők már ezelött is olyan eszelős baromságokat írtak, hogy már semmin nem lepődök meg.

Neem, ez nem az a játék, amit 1-2 év alatt megcsinálnak aztán DLC-kel akarnak majd eladni mindent. Az a Forza. Ezt 6 évig fejlesztik, és alapból bennelesz dinamikusan változó időjárás, akár verseny közben is eleredhet az eső, hó, lejebb megy a Nap, stb. Mindez olyan minőségben, ahogy a videókban látható. És ez csak egy nagyon apró részlete annak az igényességnek, amit ez a játék képvisel majd. Messze a legszebb kocsik lesznek benne, az utolsó csavarig lemodellezve.

Thome és heihachi troll pedig teljes bizonyságot tettek, hogy olyan szellemi szinvonalat képviselnek, amire én nem vagyok hajlandó leereszkedni. Nyomás vissza a homokózóba forzázni.

[ Szerkesztve ]

(#41) Overlocker


Overlocker
veterán

Áhh, alig várom :)) Prologue-vel játszottam, az is nagyon bejött, és ettől a végleges sokkal szebb is. Igaz kicsit sokba lesz a dolog: PS3+G25+cockpit+játék..

[ Szerkesztve ]

(#42) sanyi444 válasza Overlocker (#41) üzenetére


sanyi444
csendes tag

Egy tipp: Azzal a G25-el siethetsz, mert elvileg megszünt a gyártása, szóval ha elfogynak, utána vehetsz kétszer annyiéert G27-et.. :)

(#43) v!ct0y válasza Sundesz (#36) üzenetére


v!ct0y
veterán

A 4 ben is lehetett mosni az autókat de kosz nem volt rajtuk.

(#44) Viktor77


Viktor77
titán

Vagy befejezitek egymás minősítgetését, vagy kivágok mindenkit. Válasszatok ti.

v!ct0y: Emlékeim szerint már a 2-ben is lehetett (sőt, talán már az 1-ben is), és utána valahogy mindig jobban csillogott az autó. Bár lehet, hogy erősen placebo érzés volt.
Egy fentebbi hsz-edre pedig: Nem is az, hogy nem valósághű vagy ronda. Egyszerűen nagyon pc-snek néz ki. Pontosabban sokkal közelebb van a pc-s grafikához mint egy PS-es játék. Nem igazán lehet ezt megfogalmazni de emlékszem, mikor annó a GT4-es visszajátszásokat néztem sima crt tévén, hirtelen odanézve nem tudtam volna megmondani hogy valós közvetítést nézek vagy játékot. Valószínűleg a GT5 még erre is rátesz egy lapáttal. Egyszerűen mikor elöször meglátod, leesik az állad. De szó szerint.
Míg egy Forzáról egyből lerí, hogy ez egy játék. Lehet, hogy nagyon szép, de "csak" játék. Nem is tudom ki említette annó, hogy ez azért van, mert a Polyphony nagyon különleges, egyedi megvilágítást használ.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#45) heihachi válasza sanyi444 (#40) üzenetére


heihachi
addikt

Istenem... kezdjük ott, hogy neked nem lesüllyedni, hanem felemelkedni kéne itt az említett emberek szintjéhez. Akkor talán látnád azt is, hogy nem az a troll, akinek van valamilyen véleménye egy adott játékról (még ha az negatív is) és ezt leírja, de az nem egyezik valaki más (nyilvánvalóan elfogult) véleményével. A troll sokkal inkább, kis troll barátom, aki ezért hülyének tart másokat, és csak ezért regisztrálva telesírja a topikot, hogy ki miért hülye és miért vak. A troll az, aki azt hiszi, hogy attól lesz jó a GT5, hogy a Forza3-at fikázza. Ugye magadra sikerül ismerni?

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#46) Def26 válasza sanyi444 (#40) üzenetére


Def26
félisten

Mutass nekem egy olyan képet/videót amin szennyeződések vannak az autón. :) Ne belsőnézet legyen.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#47) Mazsika


Mazsika
őstag

nem tudom annyira nem győzött meg ez engem sem.. :S

Dáccsika

(#48) Sundesz válasza Def26 (#46) üzenetére


Sundesz
őstag

Egyébként most ez a koszolódás miért lett olyan fontos? A feature lista így is a leghosszabb ami eddig valaha autós játékban létezett, de mindig lesz olyan dolog ami hiányozni fog.

Hörcsög Powa'

(#49) v!ct0y válasza Sundesz (#48) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ha az is lesz akkor meg az lesz a baj, hogy ablakmosó folyadékot miért nem lehet benne cserélni:)

(#50) csabedly válasza belabacsi01 (#38) üzenetére


csabedly
csendes tag

igazad van, de azért szerintem ilyet sürüben találsz :
http://www.youtube.com/watch?v=AH9DJ9ePNLA&feature=related
nem lehetetlen, de valoszinüleg egy orrnehéz autó elöbb éri el a földet elsö kerékkel mint forditva.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.