Jó lenne ha már inkább kiadnák végre és nem ezeket a videókat nyomatnák állandóan.Remélem karácsonyra megjelenik :DDD

PSN ID:blazseydr

(#2) HyP3b0y

HyP3b0y
senior tag

Csak tudnám mi vonza ennyire az amerikai népet...ovális pálya , azon kb. 30 autó köröz 100x...a Race driverben nagyon régen már a 2. kört untam, remélem ilyen tíupú pályára nem terveznek 24h-s versenyt mert akkor 98%ig lesz meg csak a carrier :D

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#3) jookomak

jookomak
őstag

Gentleman! Start your engines!
Számomra izgalomban magasan veri a nascar a forma 1-et, lévén nagyobb átlagsebesség egymástól fél méterre szaggatnak egy betonteknőben. Van előzés, nem csak a boxban, több baleset, safety car, újra rajtolás.
Csak jönne már az a nyomorult gt. Nem véletlen nem vettem eddig autós játékot ps-re.

addikt

na végre valami! az első értelmes videó.

nagyon tetszik.

Aurea mediocritas

(#6) Akos96

Akos96
senior tag

Nekem megvan a Nascar 06 Ps2-re. Én is meguntam, de a legkisebb kategória az izgalmas. :D

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#7) Sicilian

Sicilian
addikt

Huzavona tisztára, mint a Duke Nukemnél :K

nothing is true everything is permitted..

(#8) huszar90

huszar90
aktív tag

nagyon várom a kicsikét az biztos, és tök jó hogy ennyi fajta verseny lesz benne

(#9) madstunt válasza HyP3b0y (#2) üzenetére

madstunt
addikt

jó hát aki a "fergetegesen valóságközeli és élethű" race driver sorozat alapján ítél meg egy sorozatot az megérdemli :U

(#10) HyP3b0y válasza madstunt (#9) üzenetére

HyP3b0y
senior tag

Néztem már eurosporton nascart, nem ez alapján ítélem meg a sorozatot és ritka unalmas volt, a közvetítést annyira telenyomják hülyeségekkel, mert egyszerűen nem történik semmi.
A képernyő fele hirdetés, 2-3sor amiben futnak a hírek, pilóták nevei, csapatok nevei és előben kb. max. a 10%át látom, mert amikor nem történik konkrétan semmi akkor reklám fut és ha reklám közben borulás van akkor csak visszajátszásban lenyomják nekem...fergeteges tényleg, de ha az amerikaiaknak ez kell, egyék

addikt

Én PC-n toltam még régen valamelyik Nascar játékkal, és azt kell, hogy mondjam, kifejezetten izgalmas volt. Más nézni egy közvetítést, meg más virtuálisan ülni egy autóban és vezetni. Általában a rövid oválokat kedveltem, ott ugyanis MINDIG van előtted és mögötted IS valaki centikre. Egyszerűen nincs olyan része a pályának, ahol ne lenne autó. Egy elbaszott féktáv, mínusz egy-két hely, egy ügyes kanyar, plusz egy két hely. Kilincsek összeérnek, és simán lehet úgy menni két-három köröket - az azért eléggé izgi. Kifejezetten végig mindig toppon kell lenni. A hosszú pályák azok viszont tényleg elég unalmasak voltak, nem is sokat nyomtam rajtuk. Szerintem ha megtudják oldani a fiúk a rengeteg autót a pályán, akkor jó lesz ez.