Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LackoMester


LackoMester
addikt

ha igy folytatják hamarabb lesz Forza 4 mint GT5 :DD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#2) LackoMester


LackoMester
addikt

hoppá :DDD

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#3) burgatshow


burgatshow
veterán

Bár platform szerint nem vagyok érintett, de ettől függetlenül vicc amit csinálnak. Így tényleg nem fogják tudni felvenni a versenyt az Forza3-mal, szóval nem tudom, hogy valójában már mit is várnak a játéktól...

(#4) Def26


Def26
félisten

Hányan is vettek mostanában ez miatt PS3 -at? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5) burgatshow válasza Def26 (#4) üzenetére


burgatshow
veterán

Nem tudom, de szerintem sokan. Legalább is azok mindenképp, akiknek volt korábban PS gépük és GT fanok voltak. :D

(#6) Def26 válasza burgatshow (#5) üzenetére


Def26
félisten

Hát igen, csak az a gond, hogy arra számítottak(unk), hogy kijön "időben" a GT5. :U

Szerintem bwoay keze van a dologban. :DDD

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7) burgatshow válasza Def26 (#6) üzenetére


burgatshow
veterán

Valahol azért igaz az amit a hírben is írtak a srácok, hogy a játékpiacon sajnos semmi sem biztos. Tudom, sovány vígasz...

(#8) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Így én is tudok GT5öt kiadni, csak várjatok lécci, holnap(alias 2038) kész lesz.

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#9) keIdor


keIdor
titán

Nevetséges, amit csinálnak...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#10) havast


havast
aktív tag

nem veletlenul duke nukem forever az alcime a gt5-nek....???
kb csak annyit tok mondani, h LOL!

(#11) pite4


pite4
tag

Ez már a vicc kategória! Hány éve csinálják ezt, emlékszik valaki? :( Pedig jó lenne már egy ütős autós gamma ps-re.

Egyszer azt hittem, tévedtem. De tévedtem.....

(#12) bwoay válasza Def26 (#6) üzenetére


bwoay
nagyúr

pont most kerestem rá erre a HSZ-emre, de ez csak azt mutatja, hogy amikor próbáltam próféta lenni, akkor még a szándékosan eltúlzott pesszimizmusom (vagy rosszindulatom) is kevésnek bizonyult ahhoz, hogy kellően távoli megjelenési dátumot jövendöljek, mert ez szerintem nem fog beleférni Q2-be.

egyébként pedig az a véleményem, hogy a nyári európai megjelenés volt a reális, és a márciusijapán pedig a túlzás, így most utóbbi launchot is hozzácsúsztatták. magyarán minket ez csak olyan szempontból érint, hogy nem fogunk idő elötti review-kat olvasni, mert mindannyian egyszerre kapjuk meg a játékot (ld. Heavy Rain, 3 nap eltérés)

[ Szerkesztve ]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#13) jookomak


jookomak
őstag

sírjak vagy nevessek? emiatt nem vettem eddig autós játékot, gondolván, hogy ez úgyis alázza az eddigieket. komédia. én már ezt az 1000 autót is fölöslegesnek érzem, kb 5%-val fogok játszani.

(#14) Def26 válasza bwoay (#12) üzenetére


Def26
félisten

"egyébként pedig az a véleményem, hogy a nyári európai megjelenés volt a reális, és a márciusijapán pedig a túlzás, így most utóbbi launchot is hozzácsúsztatták. "

Most így gondolod... :B Szerintem többet fog csúszni.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Mai szemmel nézve már amúgy is vicc kategória a GT sorozat.
Az első két részt imádtam még a harmadik is elment egynek de azért az kemény hogy még több mint tíz évvel a legelső rész után is pattognak az autók...
Sebesség érzet meg már a harmadik rész óta nincs úgyhogy azon már meg se lepődök.

(#16) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Jelenlegi álláspont szerint tehát június végén érkezhet leghamarabb a Gran Turismo 5 Japánba ;]

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#17) Sonja


Sonja
veterán

Nme tudom honnan lett véve ez a "+ 3 hónap legkorábban", mert a megjelenés TBA lett. Forrás pedig a Kotaku! ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#18) cilo9


cilo9
aktív tag

Még szerencse, hogy nem vagyok őrült GT5 fan. Elég gáz, hogy az egyik exklúzív húzó cím ennyire el van úszva. Csak nehogy aztán meg nagy csalódás legyen a játék...

Üdv, Cilo

(#19) Sonja válasza Sonja (#17) üzenetére


Sonja
veterán

Előző hozzászólásom tárgytalan, ugyanis az SCEE megerősítette, hogy az európai premiert nem érinti a csúszás! :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#20) eeXaa


eeXaa
addikt

:D

(#21) Def26 válasza Sonja (#19) üzenetére


Def26
félisten

Fogadunk...? ;]

eeaa: Miért már próbáltad? :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22) eeXaa válasza cilo9 (#18) üzenetére


eeXaa
addikt

....csak csendben jegyezném meg... ,hogy ez a játék már nagy csalódás... :U

(#23) wolruf válasza burgatshow (#5) üzenetére


wolruf
őstag

Korábban volt PS-em és GT fan voltam :) Ezért játszom már elég régóta Forza 2-3-al a boxomon :S (addig sem kellett várakoznom :D ) Nem baj, így még belefér pár hónap játék, mielőtt gondolkodni kezdek a váltáson ps-re :D

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#24) BiP válasza burgatshow (#5) üzenetére


BiP
nagyúr

Hát aki most vett PS3-at, hogy majd márciusban megjelenik egy játék, majd kiderül, hogy csúszik, egy szava sem lehet. Akkor kell megvenni, amikor már kijött a játék, és akkor nincs vita. Ha meg most beszerezte, akkor meg játsszon nyugodtan. El fogják venni tőle a gépet, mert csúszik a játék? Nem. Innentől kezdve felesleges rinya.
Amúgy meg a lényeg, hogy nálunk mégsem.

(tök ugyanaz, mintha valaki azért vett erős videókártyát, mert kijön mondjuk a Crysis, aztán az meg csúszna. Semmi alapja nincs a rinyának. - kuponos vagy bundle vásárlók más tészta.)

[ Szerkesztve ]

(#25) Sonja válasza Def26 (#21) üzenetére


Sonja
veterán

Najah, az európai megjelenésnek amúgy is nyár volt, ami azért tág fogalom. :) Persze, még ez is csúszhat. :D

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#26) szpal17


szpal17
őstag

Együtt fog kijönni egy pack-ban a Duke Nukem Forever-el. :DDD
Legalább erről már mutattak ingame jeleneteket és biztosnak tűnik, hogy hamarosan tényleg megjelenik. Csak kibírják mostmár a PS3 tulajok, ha eddig vártak...

(#27) bwoay válasza Sonja (#17) üzenetére


bwoay
nagyúr

bár már tárgytalannak minősítetted, azért még reagálok rá:
a hírnél megtalálod a forrás megjelölését, és ott szerepel. időközben frissítették, és a 3 hónap TBA-ra módosult, de olvasható maradt az eredeti hír is.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#28) heihachi


heihachi
addikt

Lassan ennek már nincs hírértéke, mert hétköznapivá válik egy-egy GT5 csúszás bejelentés.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#29) syC


syC
addikt

0% az esélye annak hogy jön ki pc-s verzsön? :U

(#30) ithomas válasza syC (#29) üzenetére


ithomas
őstag

Még annyi se... ;]

Real eyes realize real lies!

(#31) Def26 válasza syC (#29) üzenetére


Def26
félisten

Óóóóóóóó... :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32) Isee


Isee
senior tag

Most platformtól függetlenül, jó hogy ennyit késik a GT5, de pc-s vonalon a Starcraft II viszi a pálmát :K
Azt ígérte a Blizzard anno, hogy mire 10 éves lesz a Starcraft, lehet kapni a 2-t. Az pedig 2008. októbere volt, most meg 2010 van, és az se biztos még egyelőre, hogy nyáron kint lesz a játék :))

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#33) wolruf válasza Isee (#32) üzenetére


wolruf
őstag

A prímet akkor is a Duke Nukem Forever viszi... Meg lassan a PC-s (ja, hogy oda időközben nem is lesz :D ) Alan Wake :D

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#34) BiP válasza Isee (#32) üzenetére


BiP
nagyúr

Blizzardnak szerintem eddig minden játék késett :)
Mondjuk utána minőségileg megkérdőjelezhetetlen produktummal álltak elő.
(WoW-ot nem ismerem, ott lehet, hogy más a helyzet)

(#35) syC válasza ithomas (#30) üzenetére


syC
addikt

:( Kár..

(#36) cilo9 válasza eeXaa (#22) üzenetére


cilo9
aktív tag

Jogos, van benne valami... :DDD

Üdv, Cilo

(#37) Isee válasza BiP (#34) üzenetére


Isee
senior tag

Igen, ez így van, de akkor is :)
Fő starcarft fun létemre már nagyon zavar, hogy még ki se tudtam próbálni :K
Egyes egyedül az vígasztal, hogy ha minden igaz dx11-es lesz, és mire kijön, akkora lesz 30 alatt normális dx11-es vga. :R

wolruf: igazad van, elnézésed, a duke tényleg régebb óta késik (de már oly régóta, hogyha nem lenne a gamepodmeg is feledkeztem volna róla :DDD )

[ Szerkesztve ]

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#38) wolruf válasza Isee (#37) üzenetére


wolruf
őstag

Ó hát nagyon megsértettél ám ezzel a pontatlan állítással :DDD

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#39) X-Master


X-Master
tag

Remélem nem lesz olyan átkozottul nehéz, mint a GT4, mert akkor tényleg leírták magukat nálam, pedig én is nagy GT rajongó vagyok, de kezdek Forza-párti lenni.
Ja és ha ennyit késnek, az lenne a minimum hogy a GT4 összes verdáját belerakják, még az 1886-os benzeket is.

(#40) h_mate


h_mate
tag

Csak engem érdekel, hogy miért késik? :U

Suhognak a Fuck.

(#41) blazsey2


blazsey2
senior tag

Lesz@rom mennyit csúszik,ha eddig tudtam 5 évet várni ez a kicsi már nem számít.Az autós játékok királyára meg megéri ennyit várni :K.

PSN ID:blazseydr

(#42) rx7tomy


rx7tomy
tag

Ez igen nevetséges már.
Én nagyon várnám a megjelenést, de megjelenés előtt kezd az ember kiábrándulni a játékból, ennyir hitegetés és késés után.
Addig is marad a Forza 3.
Üdv.

rx7tomy 144 pozitív a régi rendszerben, 242 pozitív az újban és 0 negatív

(#43) bwoay válasza blazsey2 (#41) üzenetére


bwoay
nagyúr

Akkor is ugyanígy várhatnál rá, ha nem tologatnák minden évben 8x, hanem mélyen hallgatnának róla, aztán amikor kitűznek egy dátumot, akkor meg is jelenne. Csak akkor a csalódottság lenne kevesebb. Bár szoktam mondani az elvetemült rajongóknak, hogy ez a játék annyira király, hogy még várni is jobb rá, mint mással játszani ;)

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#44) dezz válasza eeXaa (#22) üzenetére


dezz
nagyúr

Téves következtetés téves (és javítatlan) hírek alapján... :U
Gy.k.: az a korábbi demó nem a GT5 demója volt.

(#37) Isee: Inkább talán fan (rajongó). ;)

[ Szerkesztve ]

(#45) nokia párti


nokia párti
őstag

Kíváncsi leszek, hogyha már ennyire húzzák a megjelenést, vissza adja-e a GT5 első 2 rész játékélményét?
Nem hiszem, de még így is megéri rá várni. :)

(#46) Gabiszon


Gabiszon
csendes tag

Az egyik húzónév nekem is a GT5 volt, amiért PS3-at vettem. A demóval játszogattam is, bár annak már több mint egy éve.

Mi is ennek az alcíme? GT5 Forever? :)

Nagyon jól festek. Szobát :) www.anrodiszlec.hu

(#47) heihachi válasza Gabiszon (#46) üzenetére


heihachi
addikt

GT5 Never :U

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#48) eeXaa válasza dezz (#44) üzenetére


eeXaa
addikt

...biztos, hogy ezt nekem akartad írni?

(#49) Peat;) válasza dezz (#44) üzenetére


Peat;)
veterán

Na igen ebben már történelmet alkotott a GT5, hogy ha kiadnak egy bemutatót ami prezentálja a teljes játék valamely részét (tökmindegy mely részét milyen mértékben) és azt valaki demonak akarja hívni, mivel minden ugyanilyen alkotást demonak hívtak a játéktörténelemben az hülyeséget beszél. És ezt véresen komolyan írod te is más is, nem hittem volna hogy ilyet elér egy játék.
Amit most viszont kimondottan követelek :) : írj egy szót hogy akkor mi(k) az eddigi bemutató(k) a gt5-ből. Hogyan hívják? Csak hogy tudjam mit kell használni.

[ Szerkesztve ]

(#50) dezz válasza eeXaa (#48) üzenetére


dezz
nagyúr

Nem az állítólagos "GT5 demó", ill. az abból származó képek alapján írtad a #22-est?

Peat: Én nem tudom, hogyan lehetne nevezni, de az a demó nem azt mutatta meg, milyen lesz a GT5 [mint ahogy sok helyen konkrétan emlegették], mivel a 3D engine egy korábbi verzióját tartalmazta, némi újabb fizikával (de még törés nélkül), hanem asszem az autó és/vagy a pálya volt benne a lényeg, valamilyen esemény kapcsán.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.